Connect with us

Pomoc ako sa patrí

Domov Diskusné Fóra Nehody Pomoc ako sa patrí

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 17 )
  • Autor
    Príspevky
  • #74192
    efendy
    Účastník (Participant)

    20.5 som sa pobozkal zo starym oplom kadetom,nestacil som sa mu vyhnut a po zrazke som skoncil na krajnici a moja schadow v prikope.ked som otvoril oci stal stal na do mnou chlap a miesto snahy mi pomoct som si vypocul hrbu nadavok o frajeroch na motorkach,ked skoncil odisiel.dokonca ani osadku z oplu nezaujimalo ci este vobec dycham a obdivovali rozbite auto,az vodic nahodne iduci okolo zastavyl a snazil sa mi pomoct.v ten den som sa znova narodil,teraz lezim v skalici v nemocnici a schadow v garazi dufam ze ju opravym a najazdim este vela kilometrov.presvedcil som sa ako su ludia na ceste voci sebe arogantny a lahostajny,hlavne co sa tyka voci motorkarom.PRAJEM VSETKYM FRAJEROM KTORY SA TERAZ MUSIA POTIT V NEMOCNICNYCH LOZKACH AKO JA,RYCHLE UZDRAVENIE A CO NAJSKOR OPAT VIETOR VO VLASOCH,S POZDRAVOM- EFENDY-Senica

    #74193
    cbr900
    Účastník (Participant)

    efendy … zdravím ťa…je mi ľúto, že si tak dopadol…slová ako hlavne že ty si OK, motorka sa spraví sú ti teraz asi na dve veci 😁 … ale odstupom času pochopíš, že to vtedy bola pravda… čo sa týka nehody, tak ti naškrabem pár riadkov, aby si sa v nemocnici veľmi nenudil 😁 … písal sa 13.8.2005 a v ten deň som sa ja druhýkrát narodil…stretli sme sa partia (aj z exebatu) a vyrazili sme pozrieť Hričov, cestou spať Bojnice a Nitrianske Rudno…teda aspoň to bol plán… zhodou okolností som skončil za Zvolen smer Žiar nad Hronom (našťastie ešte bez PUMY – mal som ju cestou zobrať)… čo sa stalo?? ..klasický scenár…štrk, šmyk a už si len flek vedľa cesty hľadať, kde to "sklopiť" 😀 … odstupom času sa na tom už len smejem, lebo som znovuzrodil… prikladám foto z nehody [linka] … štatistika: dvojitá zlomenina palca na pravej ruke (následné lámanie), natiahnuté väzivo v kolene a narazený palec na nohe…celkom sa to dalo, ale zanechalo to určité následky…každý motorkár po nehode zmení štýl jazdy…nehovorím o nejakom klopení, akcelerácie, ale už tam pridáva istú rezervu…čo ak náhodou niečo vybehne, čo ak ten plechovkár nevie, že NIE je na hlavnej…tak si radšej pred križovatkou pribrzdíš 🙂 … a dostávam sa k jadru… spomenuté slová… HLAVNE, ŽE TY SI V PORIADKU …. pretieklo v potoku veľa vody a na nehodu sa pozerám úplne inak…dal som sa dokopy a nasledovali úpravy – teda opravy na motorke… prišla sezóna a mne bolo úplne jedno, či je motorka pod lakom, či farebne ladím, či mám spätné zrkadlá, smerovky… pre mňa prvoradé bolo, aby som jazdil a aby sa Puma za mňa nebála sadnúť…. (za toto som jej veľmi vďačný, že zaujala stanovisko aké zaujala 😘 )… takže, hlavne sa daj dokopy a motorku časom porobíš, ako som ju porobil aj ja … a ver mi, nebolo to za týždeň … [linka] … takže zlom väz 😉

    #74194
    cbr900
    Účastník (Participant)

    efendy … ešte som ti zabudol spomenúť… počas doby, kým som čakal na "odťah" ani jeden plechovkár nezastavil, ani nepribrzdil… a pritom je to na hlavnom ťahu…. jedine motorkári, čo išli okolo… stačilo mávnutie ruky, že som OK a že čakám ich mierne zbrdzilo…. ale ochota z ich strany tam je stále 🙂

    #74195
    Heavy
    Účastník (Participant)

    cbr900 …a aby som to doplnil, potom si večer chýbal na Odpadlíkoch, kde sme s MIQ stojaci na stole hulákali o polnoci na celý kemp: "KILLED BY DEATH" 😈 Vidíš o akú Hovadskú zábavu si prišiel…ale myslím, že si si to odvtedy mnohonásobne vynahradil… 😀

    #74196
    Furby
    Účastník (Participant)

    Heavy ja som si to vtedy odniesol aj za neho… 😁

    #74197
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Furby – bol to vlastne Tvoj "krst" medzi Hovadá… 😀

    #74198
    Heavy
    Účastník (Participant)

    efendy – ale odbočil som od témy, daj sa kámo doporiadku aj s čopríkom, nech sa už vidíme na ceste.

    A keď už sa o tom bavíme, KUA čo povieš na novú Shadowicu spirit? Mne sa teda vôbec nepáči, staršie modely boli asi krajšejšie… Neviem, ale mám z nej taký pocit, že pôsobí tak nejako divne, taký nejaký nedomrd, ani hlava, ani päta… Mne je jasné, že to nemôže byť VTX, ale aj tak vyzerá čudne… (a mimochodom, čopráci neobujte sa hneď do mňa, že som jogurťák, veď viete, že ďalšia bude Dragstar – alebo MT01 😈 )

    PS: Honda je Honda 😉

    #74199
    efendy
    Účastník (Participant)

    Diky za podporu chlapy a osudu za druhu sancu,ale bolest si musim vytrpet sam,dost ma mrzi ze pridem o Tomky,dufam ze uz budem aspon na barlach.inak to v spitale stoji za hov….,nohu mam zasitu ako nepodareny persky koberec cinskej vyrpoby mal som rozbite tepny,na pravej ruke zlomene zapestie,cela ruka vyzera ako nepodareny sadrovy trpaslik a cely hram farbamy ako diskogula a pritom este v sobotu som bol na zraze v trencine a planoval som sezonu.chcel by som vas poprosit radu ohladne dielov,alebo pomoc pri oprave,budem vdacny.Schadow vt 600

    #74200
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Heavy hovadooooo, to nebolo vtedy… na Odpadlíkoch som bol s Pumou…že sme tam stanovali 😀 vedľa doctora, martineRa… vtedy tam bolo zveri 😁

    #74201
    Heavy
    Účastník (Participant)

    cbr900 – myslíš Bojnice? No, odpadlíci boli aj rok predtým na Rudne, pečené svinky, vínko, "trochen" domácej a už to išlo…tradáááá… 😈 😈

    #74202
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Heavy neviem, či to bol akurát ten víkend (12.-14.8.2005), ale už teraz si vyčítam, že som ťa tam nespoznal a nepoj**l s tebou voz 😀 ….

    #74203
    Heavy
    Účastník (Participant)

    cbr900 – viem, že si to vyčítaš a v podstate si sa jebol o zem preto, lebo si sa ponáhľal a už sa nevedel dočkať až zachlastáme a zaspievame …konéééé voz… 😀

    Ale bola to super akcia, dodnes rád spomínam na to málo čo si pamätám… 😀

    #74204
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Efendy, skoro sa uzdrav a potom liec motorku… k***ti su vsade 😈 , aj ten co Sebka zrazil mu neposkytol prvu pomoc a obzeral si dvere na aute 😈 😈 😈

    #74205
    efendy
    Účastník (Participant)

    KWASAK-dik za podporu,ale ten hajzel co mi tak pohol nadavkami na nase spolocne stretnutie dlho nezabudne,pretoze tie barle co som nafasoval v nemocnici mu vrazim do prdele,bude to mat gratis a este sa mu aj podakujem.

    #74206
    TomThomas
    Účastník (Participant)

    efendy prajem Ti rychle uzdravenie ,jedz vitaminy a udrzuj si brutalny optimizmus, k tomu Ti exebat

    pomaahaj , amen 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 17 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri