Connect with us

Pomoc ako sa patrí

Domov Diskusné Fóra Nehody Pomoc ako sa patrí

Zobrazujú sa 2 príspevky - 16 až 17 (z celkového počtu 17)
  • Autor
    Príspevky
  • #74207
    efendy
    Účastník (Participant)

    TOMTHOMAS,brutalny optimizmus ten si budem teraz dlho udrzovat a dufam chlapi ze sa uvydime na Tomkoch,vy na masinach z pod ktorych vam bude odletovat strk a prach a ja na ojazdenych barlach s ktorych maximalne odleti volaka trieska,uz teraz vam zavydim.

    #74208
    sebko
    Účastník (Participant)

    efendy

    cau,

    neviem ako na tom si ale precitaj pripadne si aj pozri co sa stalo mne,na nic si nepametam a videl som sa az v TV v relacii 112.

    ludia jazdia naozaj bezohladne a arogantne , este dlho bude trvat kym to tu bude ako v rakusku,netvrdim ze tam su vsetci vodici sveti.

    ak sa budes nudit pozri si diskusiu o mne aspon zabijes cas,ja som na PN uz 5ty tyzden a som teda pekne polamany.keby bolo viac ludi ako kwasak bolo by to naozaj super,inak ten moj sofer co to sposobil sa mi doteraz neozval a po mesiaci nahlasil poistnu udalost … vazne sila

    chlape ja na tomky idem pozret ako pesiak , tak snad uz sadry mat nebudem i ked so sadrou by ma asi kazdy spoznal,caka ma este vysetrovanie a sud,to asi aj teba.

    drzim ti palce a hlavne sa cim skor vyzdrav vsetko ostatne nie je dolezite,budes to riesit potom

    mama kwasak dakujem a aj vsetkym ostatnym ci ste na mna mysleli a pomahali

    este raz DAKUJEM

Zobrazujú sa 2 príspevky - 16 až 17 (z celkového počtu 17)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri