Connect with us

Pomohla Sedembolestná panna Mária

Domov Diskusné Fóra Nehody Pomohla Sedembolestná panna Mária

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 28 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69208
    cbr900
    Účastník (Participant)

    …už ani neviem ako začať…tento rok sa nám proste nedarí…samá nehoda ☹️ …a málokedy sú na vinne motorkári…ani teraz nebolo inak…vchádzam do Rimavskej Soboty (smerom od Rožňavy) a na menšom kopčeku motorkár stojí pri krajnici vedľa rozbitej motorky 😟 …bol sám…nedalo mi to, rýchlo som sa ponáhľal domov, sadol na svoju mašinu a „letel“ som za ním…viem, aké to je, ked má niekto nehodu…medzitým tam už bolo auto (jeho najbližší kamarát z Lučenca) a čakali na odvoz…samozrejme, aj ked sme sa nepoznali, ponúkol som sa mu s pomocou…čo sa vlastne stalo?? ☹️ … išiel od Rožňavy, predbehol červený opel corsa (SPZ BA) a dobehol za autobus…vodič opla chcel „zamachrovať“ a začal predbiehať motorku a autobus naraz !! …v tom sa v protismere objavilo auto a vodič opla vytlačil (doslova) motorkára na krajnicu…to by sa ešte dalo, ale zhodou náhod sa mu za krajnicou v diaľke objavili cyklisti…nemal inú možnosť ako to strhnúť až na trávu…nájazdová rýchlosť ževraj nebola veľká (do 80 km/h), ale zaskočilo ho to…tráva urobila svoje a už sa motorka rútila dole briežkom do malého potôčika)…nerovný terén ju 2x prevráril…našťastie pre motorkára, už nebol na motorke…samozrejme vodič opla zdrhol, zastavili sa len cyklisti a čudovali sa…o spomínanom motorkárovi viem, len toľko že bol z Prešova a volal sa Braňo…mohlo byť okolo 18 hodín a to ju ešte o pol 13 hod. doskladal…na druhej strane (TERAZ ČÍTAJTE POZORNE A VERÍM,ŽE SA POUČÍTE), bol od svojho bydliska cez 150 km a keby ste ho videli, tak ostanete šokovaný…chalan mohol mať do 30 rokov, ale ako bol oblečený?? !! maskáčové tepláky, tričko, mikina a „poľska“ prilba (cena cca 2 000 Sk) a to na SUZUKI TL 1000 S !! !!…mal jediné šťastie, že sa šúchal po tráve a nie po ceste…čo sa mu vlastne stalo?? doudieraný celý a jemme natrhnutý prst…inak OK…Proste mal šťastie v nešťastí, čo nabudúce nemusí mať !!…Braňo, aj ked sa asi už v živote neuvidíme, držím Ti palce a dávaj si POZOR…cbr900

    #69209
    def
    Účastník (Participant)

    To je na motorke nevyhoda. Typek na aute, asi zo zavisti, sa chcel predviest a ked uz bolo najhorsie a nemal kam uhnut tak co uz sup motorkara do jarku sak to je skoro ako bicykel nic sa mu nestane…

    Neuvedomi si ze vlastne ides tou istou rychlostou ako on a ze si este menej chraneny.

    To by mali uz na vodicaku vyucovat aby boli vodici zodpovednejsi voci motorkarom.

    #69210
    Coolerman
    Účastník (Participant)

    Oooops bol som asi rýchlejší.Chlape už som sa zľako,že si to bol ty.

    #69211
    widow
    Účastník (Participant)

    Chalan mal skutočne veľké šťastie v nešťastí 😉 .

    #69212
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Coolerman našťastie som to nebol ja…ja som len asistoval (pomohol som mu)…

    #69213
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    cbr900 s tým že sú málokedy na vine motorkári, tak s tým s tebou nesúhlasím.

    K tomu vodičoci Opel Corsa nech to chlapec čo havaroval rieši s políciou. (pochybujem že tak učiní)

    K výstroji motorkára mám len jedno slovné spojenie: „čistý pacient“

    cbr900: bola k nehode privolaná polícia?

    #69214
    Coolerman
    Účastník (Participant)

    cbr900 No zrejme to bol nejaký kaskadér na výcviku.Ako som pozeral tie fotky tak sa mi to nejak nezdalo,že by si to bol Ty.

    P.S.Chcel by som zmazať ten druhý článok aby sa to tu „nebilo“.Čo sa tým dá robiť?

    #69215
    Coolerman
    Účastník (Participant)

    No pozerám už je to v poriadku.Díky.

    #69216
    yagiza
    Účastník (Participant)

    priklanam sa k bibovi o tom ze na vine su malokedy motorkari. pochybujem ze mlady vobec ma anung o jazdeni a motorkach. ist na smrtonostnej tl 1000 v polskej prilbe za 2 litre?? a teplaky?? to nema rifle?

    inak nevim preco neakceleroval. tl 1000 sviznu akceleraciu a mohol sa nehode uplne vyhnut.

    #69217
    Coolerman
    Účastník (Participant)

    Keby chudák vedel čo je to akceleracia?

    A s mojím článkom je trt v poriadku akurát sa tam poprehadzovali témy a ja som si to nevšimol.

    #69218
    yagiza
    Účastník (Participant)

    Coolerman prosim ta neotacaj co som povedala a nevid tam co tam nie je. presne tak vzikaju neprospesne spory.

    tiez som sa cudovala o co to pises, lebo tvoja tema len klesla v poradi. a kedze sa ti zlepsil pozorovaci talent, tak skus este raz precitat co som napisala.

    ma josi vyfuky a prilbu za 2litre… vsetko je otazkou priorit

    #69219
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Coolerman …obráť sa na „ředitele“ eXeBaTa 😁

    kxbibo …čo sa týka polície, tak tú nevolal, ževraj si zabudol všetky doklady…tiež sa mi to zdalo čudné…bez dokladov… 😟 ☹️

    #69220
    Coolerman
    Účastník (Participant)

    yagiza Už som ticho.

    #69221
    yamaxx
    Účastník (Participant)

    skor by som povedal z PEKLA stastie….. 😎

    #69222
    zahri
    Účastník (Participant)

    kua neviem ci malo verim ludom alebo co.. ale ked opisujes ako bol obleceny a ze nemal pri sebe papiere a pritom bol z takej dialky.. ja kebyze nemam papiere a zistim to ked sadam na moto tak sa po nich vratim.. chlapik co kupi TLko a nahodi Yoshimury tak neverim ze chodi na dlhe vyjazdy v teplakoch a lacnej helme/btw. ja som mal polsku na simaci a stala 600 😛 / .. kua sprosty pocit ze je to corknuta masina mam.. 😕

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 28 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri