Connect with us

Pomohla Sedembolestná panna Mária

Domov Diskusné Fóra Nehody Pomohla Sedembolestná panna Mária

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 16 až 28 (z celkového počtu 28 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69223
    yagiza
    Účastník (Participant)

    zahri Dakujem. som rada ze to povedal na hlas prvy niekto iny ako ja 🙂

    #69224
    jybka
    Účastník (Participant)

    akoze bez papierov jazdit a este tak daleko od domu..ten chlapec musi byt divny… 😕

    aj ked este nemam vlastnu moto,ale nemam rada ludi,ktori si vybehnu len v „lahkom“ obleceni..Ved predsa „motoveci“ su motoveci… 🙂

    #69225
    zahri
    Účastník (Participant)

    yagiza > 😉 .. ale fakt ked sa tak zamyslim tak kua s velkou urcitostou by som tipol ze to bol corkar.. tam na mieste by ma to asi nenapadlo.. ale tu ma to napadlo v podstate hned ked som to po precitani nechal prebehnut od usi k mozgu.. no problem ze teraz uz neskoro riesit.. ale kazdopadne skoda masiny.. krasny stroj..

    jybka> uz som sa bavil viac krat tiez na temu obliekanie.. na jednej strane v lete je to moc na chuja jazdit v motoveciach lebo sa clovek poti jak prasa.. ale ked sa zamysli nad tym ze sa vysype tak uz zapne a sa oblecie.. ja ked som jazdil v brutalnom teple tak som nahodil len tielko a trenky a nato motooblecenie 😁

    #69226
    zahri
    Účastník (Participant)

    ako som si este raz prezrel fotky tak v pripade ze by to bola fakt kradnuta kocka tak nie je problem dostat sa k nej nejako zrejma.. na aute ktorej bralo kocku vozikom vidiet SPZ 😉

    #69227
    yagiza
    Účastník (Participant)

    zahri hned mi veci nesedeli ale vravim si nic nejdem hovorit, pockam. som rada ze som nemusela cakat dlho 😉

    a co ak je aj ten vozik kradnuty? 😀

    #69228
    yagiza
    Účastník (Participant)

    a este mi jedno bije do oci: bol tam sam. cyklisti ani ine vozidla nezastavili aby pockali na policiu aby mohli svedcit? takze to ci sa odohralo co povedal vlastne ani nemoze nikto potvrdit alebo vyvratit? 😉

    #69229
    cbr900
    Účastník (Participant)

    ALL dáko mi to nejde do hlavy…myslím tým to, že bol oblečený ako bol…je to jeho problém, raz na to poriadne doplatí…pamatám si na situáciu, ked som sa so Sothar rozprával o oblečení…mala zvyšné korunky po kúpe motorky a nevedela, do čoho ich investovať…zhodou náhod sme išli o pár dní spolu na Hričov a tam som už nedošiel…bola prvá za mnou, ked som mal nehodu…videla, ako ma „žuje“ motorka a betónová stena, ako ma potom „vypľulo“ a šúchal som sa po ceste cca 30 metrov…už bolo jasné, čo si kúpi…Áno, bolo to oblečenie… Náhoda je blbec… 😁

    … neviem, či bola „čornutá“ lebo volal sa Braňo a aj na jeho ŠPZ bolo: PO Brano, takže aspoň mená sedia…kamoši, čo pre neho prišli boli z Košice okolie… a čo sa týka dokladov?? prikláňam sa k ostatným, čo sú si nesvoji pri jazde bez nich

    #69230
    charym
    Účastník (Participant)

    cbr no je to pekne rozbite a strasne velka moto na teplaky tricko

    #69231
    pogicko
    Účastník (Participant)

    cbr900

    noo tak tom mal teda chlapec dobre stastie..hm…

    #69232
    Vidicon
    Účastník (Participant)

    cbr900: ja ti nechcem brat iluzie o motorkaroch, ale bolo by dobre najprv pocut aj druhu stranu. Podla toho, co som v poslednych 2-3 rokoch cital o nehodach, povedal by som ze vo valnej vacsine si za to mozu motorkari sami, len oni vzdy napisu (porozpravaju) svoj pribeh zo svojho pohladu a nie su si schopni priznat vinu. Malokto im napise do oci pravdu, lebo kazdy sa boji, ako sa do neho pustia. A ludia, co jazdia v takomto obleceni, su ludia bud bez pudu sebazachovy, alebo bez skusenosti (este si neuvedomili, aka je motorka nebezpecna). Tot moje pozorovanie. Pre toto nemam rad rubriky o nehodach, lebo su zavadzajuce.

    #69233
    cbr900
    Účastník (Participant)

    vidicon nehovorím…možno za to mohol aj on sám…v tom máš pravdu, že je to len jedna strana…ja som v podstate len išiel okolo, videl som len motorkára (čo by som skôr povedal, že behá na skútri), ako má rozbitú motorku a chcel som o tom napísať…či bola jeho, alebo bola „čornutá“ to už je iba na dohadoch…takisto ako vina…mňa hlavne šokovalo a na to som chcel poukázať ako bol oblečený ☹️

    #69234
    andoo
    Účastník (Participant)

    oblecenie a dobra helma urobia svoje.. mozem to potvrdit

    #69235
    kurorr
    Účastník (Participant)

    No tak to auto nebolo kradnuté,bol to môj kámoš,predtým mal ninju 600 ale teraz sa nejako presedlal na „zbieranie“ motoriek.Proste smola.Pred nedávnom bol tiež pre kámoša ktorý nestastne skončil na ceste pred Zilinou na SP-2.Je to taký samaritán motorkárov!

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 16 až 28 (z celkového počtu 28 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri