Connect with us

!POZOR! 1. EXEBAT STRETKO!

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie !POZOR! 1. EXEBAT STRETKO!

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 76 až 87 (z celkového počtu 87 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64313
    Furby
    Účastník (Participant)

    veru aj mne sa pacilo 🙂

    #64314
    MaAT
    Účastník (Participant)

    Prisli sme po funuse, asi o 18-19:00. Ale muselo vam byt hovacky dobre, lebo ten zbytok co tam zostal (Sani, Vierka, Kuriatko), od stastia uplne ziarili.

    Kuriatko:, dik za starostlivost, nocnu burku sme prespali na stoloch, pod tym plechovym pristreskom,…uplna poga, …teda, ako uz Sani spomenul az"nad pomery". Rano sme vyrazali skor, lebo sme isli pojazdit okolie BS a pozriet ME v Motokrose vo Velkych Uherciach.

    Zazili sme perfektny vikend, dik, "plembas dole" :64:

    #64315
    cbr900
    Účastník (Participant)

    KURIATKO, mňa si a môj autobus si nezapočítalal do štatistiky 😠

    Aby mali aj ostatní prehľaď o čom píšem, tak rovno zo skúšky som dobehol na stretko. Aj keď bez motorky :41: ale tam predsa o to nešlo. Išlo o prvé stretnutie a som rád,že som tam aspoň busom dobehol. Keby som ho mal hodnotiť, tak ma Kuriatko, Exe a Furby (musím aj jeho spomenúť, lebo mi bolo povedané, že to bol jeho nápad 😀 ) veľmi prekvapili. Na 1. stretnutie bola prítomnosť celkom dobrá a o nálade a atmosféri pri ohni ani nehovorím. Čašníci tam veľmi neboli, takže som tam bol sám. Ale na budúce Vám to spočítam a ako padol návrh na 1. Exebat CHATE :hip: . Čo ma milo prekvapilo, našiel som si tam super svokrovcov (tí, čo tam boli vedia o tom) SANIHO a VIERKU. Tých vrelo privítam na všetkých našich spoločných akciách. Ale dosť bolo, dáko som sa rozpísal. V skratke bolo tam super a dúfam, že nabudúce nás bude viacej a bude minimálne 2 dňové.

    #64316
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Centauro, centauro :64: dúfam, že naše spoločné pivo Ti padlo na úžitok a že si to čoskoro zopakujeme :78:

    #64317
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Zdravím doctor, nabudúce bude chata :74: , zoberieš si svoju pacientku a ja cestou dáku splaším :moto: . Dúfam, že ste v pohode došli :barla:

    #64318
    kuriatko
    Účastník (Participant)

    tak vam uz pribudli aj dva fotoalbumy zo stretka.. 🙂 tymto zdravim vsetkych cumilov

    #64319
    Sani
    Účastník (Participant)

    Dovolili sme si aj my pridať zopár fotiek. Ospravedlňujem sa za nezvládnuté texty, prehádzané poradie, neorezané foto, a aj za to, že sme tam vôbec boli.

    Kuriatko, na ďalšie stretko donesiem všetky fotky na CD, lebo ich asi treba neviemčo, aby boli také pekné, ako Tvoje.

    #64320
    kuriatko
    Účastník (Participant)

    Sani

    zajtra idem do ba.. kludne aj tam, aj tak sme si mali dat spolu fernet.. ale albumik je super

    #64321
    kuriatko
    Účastník (Participant)

    MaAT

    co sa tyka toho ziarenia.. to nebolo od stastia.. to preto, ze sme boli v ziari 🙂

    #64322
    Sani
    Účastník (Participant)

    Kuriatko, prosím Ťa, pošli mi nejaký neverejný kontakt teraz na Teba na klima(z)chello.sk , pošlem Ti mobilné číslo a skúsime sa dohodnúť na stretnutí. Ď.

    #64323
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    ALL

    Radosť čítať vás :74:

    #64324
    doctor
    Účastník (Participant)

    Cbr uz sa tesim na chatu.Budem si moct dat aspon kludne pivko.Dosli sme v pohode.Priatelke sa tiez velmi pacilo.Isli sme cez Bansku Stiavnicu kde sa nam minuli baterky do fotaku co ma dost vytocilo.Ale aspon mam dovod sa tam vratit.Zatial sa majte a davajte na seba pozor.

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 76 až 87 (z celkového počtu 87 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri