Connect with us

Prosím o radu

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Prosím o radu

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 20 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69724
    reed
    Účastník (Participant)

    Poradte prosím.-môžem v pohode namontovať na maloobjemovú moto ( 1-valec,250ccm) laďák určený na motorku väčšieho objemu? napr. na 1-valec 600ccm? Na moju sa nevyrába. Ja totižto zrážam chodcov a zvieratka pretože ma nepočujú prichadzat a uskakujú na poslednú chvílu(tí čo maju dobrý zrak).No a sám počujem tiež len drnčanie reťaze.

    #69725
    FERRARIMEN
    Účastník (Participant)

    A KLAKSON NEMAS ?

    #69726
    reed
    Účastník (Participant)

    Mam,ale už je opotrebovaný. 😁

    #69727
    andoo
    Účastník (Participant)

    kup radsej vacsioobjemovu moto. neviem ci bude najlepsia volba dat tam ladak zo 600vice,

    inak VIPER myslim robia aj na mieru [linka]

    ja som chcel dat robit na mieru na 200ccm stvorkolku a povedali ze neni problem.. tak skus ich nakontaktovat

    #69728
    motokocur
    Účastník (Participant)

    Nedavak ibý výfuk ako je určený na tvoju moto

    #69729
    TheBoss
    Účastník (Participant)

    ak mas CBF250, staci vybrat koncovy tlmic (to male cudo co hned vidis ked kuknes dnu)… hned bude lepsia akustika 😉

    #69730
    andrejjj
    Účastník (Participant)

    TheBoss a ide to tam potom vratit ? respektive ako to vybrat ? 😁

    #69731
    cbr900
    Účastník (Participant)

    andrejjj tak to nevracaj…na čo?? motorka musí mať kvalitný výfuk !! je to otázka bezpečnosti !! 😁 … čím hlučnejší, tým bezpečnejší 😁 … uvidíš koľkí ti tak vkročia na prechod pre chodcov…zastanú pri ňom a budú sa pozerať, kým neprejdeš 😀

    #69732
    reed
    Účastník (Participant)

    TheBoss:neviem kde ste,drahý pane,prišli na ten ,,skvelý nápad“ vybrať ,,koncový tlmič“ zo sériového výfuku? Taký výfuk je pevne zvarený a zanitovaný,takže jediná možnosť,ako niečo vybrať je rozpíliť ho.TO pekne dakujem…

    #69733
    Elefantik
    Účastník (Participant)

    daj dole VYFUK A mas POKOJ 😁 😁

    #69734
    reed
    Účastník (Participant)

    Hej.Alebo sa drbem na to a na jar kúpim novú mašinu.Jazdím na 250-ke už tretí rok,tak je na čase presedlať 🙂

    #69735
    cbr900
    Účastník (Participant)

    reed a nad čím rozmýšľaš??

    #69736
    charym
    Účastník (Participant)

    raz tu raptor daval fotky ze mu robil nejaky pan vyfuky na varana tak skus zohnat cislo a mozno ti spravi na mieru ,pozri v starsich fotoalbumoch niekde to tam je vyzera to dobre naozaj …

    #69737
    reed
    Účastník (Participant)

    Díky charym.

    #69738
    reed
    Účastník (Participant)

    Cbr900:ešte nemám jasno.Mám teraz naháča,tak buď zostanem verný „univerzálom“(Bandit,Hornet)alebo nejaké big twin enduro,či sport touring.Ono je do jari ešte dosť času a najprv budem musieť predať moju CBF-ku…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 20 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri