Ujo yamaxx
Domov › Diskusné Fóra › Zrazy a akcie › Ujo yamaxx
- Toto téma obsahuje 38 odpovedí, 19 hlasov, a bola naposledny upravená pred 19 rokmi, 2 mesiacmi od
yamaxx.
-
AutorPríspevky
-
11. apríla 2007 o 21:29 #73167
ZOMBY
Účastník (Participant)No yamaxx znamy to nick! Este ked som bol v Dubline a rozisol som sa skocku dost sme debateli vela spolocnych skusenosti s babami sadlol mi chlapik.
Sice vravel ze je spevak tak ja som myslel ze spieva po krcmach a tak a dnes kukam ze [linka] to ti taketo star je! 😶
Kedze som na opere este nebol a trocha tej kultury by moja nekulturna dusa zniesla co keby sme sa vybrali na Operu kuknut yamaxxa 😀 mozno by sa ja daky volnasek dal vybavit! 😇
Sice frak ci v com sa tam chodi nemam a neviem ci by ma tam v kozi pustili ale mozno moj tata ma a pozica mi 😈co poviete?
11. apríla 2007 o 21:31 #73168andoo
Účastník (Participant)Zombac ty si sa len teraz zobudil? 😀
ja by som tiez niekedy chcel vidiet yamaxxa v akcii11. apríla 2007 o 21:35 #73169ZOMBY
Účastník (Participant)Sak nemusime len furt chlasta aj trocha kulturi nezaskodi nie 😇
A potom sa mozeme ist poriadne ozrat 😈
yamaxx poprosim o terminy kedy by to bolo mozne a mozno nieco zorganyzujeme a slubujem aspon za seba ze vydrzime cele predstavenie a nerozbijeme to tam 😁 😈11. apríla 2007 o 21:35 #73170yamaxx
Účastník (Participant)😶 😶 😶 🙄 … 🙄 🙄 😁 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐
11. apríla 2007 o 21:38 #73171yamaxx
Účastník (Participant)Pratele kamaradi ….ja vam ty medajle prinesu 😁 ….sorry exe ..toto nie je platena reklama 😁 ….i ked ta idea ..plne divadlo motorkarov….. 🤐 🤐 🙄
11. apríla 2007 o 21:41 #73172ZOMBY
Účastník (Participant)Yamaxx Anakoniec sa setci postavime a pri potlesku ti vzdame hold klasickym …. KONE VOOOOZZ…… 😇
11. apríla 2007 o 22:02 #73173yamaxx
Účastník (Participant)Hehe 😁 😁 😁 …Zomby …forma klesne…neboj—-zajtra sa ta spytam 😉
11. apríla 2007 o 22:05 #73174Sani
Účastník (Participant)Yamaxx, keď si konečne v Brezanoch zobral gitaru a zaspieval, pochopili sme , že Teba je pre Národné divadlo škoda 😁 .
11. apríla 2007 o 22:12 #73175ZOMBY
Účastník (Participant)Ja som mal tusaka ze to bude aj kvalitny krcmovi solič!! 😁 😁 kokos a vlastne co sa v takej opere vlastne spieva??? bol tam uz okrem yamaxxa niekt?? 😈
12. apríla 2007 o 6:03 #73176senior
Účastník (Participant)ZOMBY Myslím, že sa tam spieva o celkom obyčajných veciach, napr. Dáááj mi ten kľúúúč, a pod. (asi od zapaľovania). Alebo, že má ktosi chalupu, Dukáty, ale o motorke ani slovo. 😈
12. apríla 2007 o 6:07 #73177MartineR
Účastník (Participant)Ja sa pridavam k vacsine (teda k ZOMBYmu). Tiez by som rad videl yamaxxa v akcii…
btw, v nedozeroch-brezanoch to bolo super 🙂
😈12. apríla 2007 o 6:14 #73178andoo
Účastník (Participant)Yamaxx ideees, koneee voz
12. apríla 2007 o 7:16 #73179senior
Účastník (Participant)MartineR V sobotu STV2 o 20,00 vysielajú z nového divadla Galavečer – diriguje Ducati, spieva aj yamaxx 🙄
12. apríla 2007 o 7:53 #73180blueeyes
Účastník (Participant)ZOMBY skvelý nápad to máš…a potom nášmu slávičkovi odniesť velikánsku kyticu 😁
12. apríla 2007 o 7:58 #73181Monty
Účastník (Participant)Maestro Yamaxx . mám prosbičku zaspievaš mi na narodkách? 10dkg 20 dkg 30 dkg, ……… Brezany nám závideli. 🙂 🙂 🙂
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
