Connect with us

Ujo yamaxx

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Ujo yamaxx

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 39 )
  • Autor
    Príspevky
  • #73167
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    No yamaxx znamy to nick! Este ked som bol v Dubline a rozisol som sa skocku dost sme debateli vela spolocnych skusenosti s babami sadlol mi chlapik.

    Sice vravel ze je spevak tak ja som myslel ze spieva po krcmach a tak a dnes kukam ze [linka] to ti taketo star je! 😶

    Kedze som na opere este nebol a trocha tej kultury by moja nekulturna dusa zniesla co keby sme sa vybrali na Operu kuknut yamaxxa 😀 mozno by sa ja daky volnasek dal vybavit! 😇

    Sice frak ci v com sa tam chodi nemam a neviem ci by ma tam v kozi pustili ale mozno moj tata ma a pozica mi 😈

    co poviete?

    #73168
    andoo
    Účastník (Participant)

    Zombac ty si sa len teraz zobudil? 😀

    ja by som tiez niekedy chcel vidiet yamaxxa v akcii

    #73169
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Sak nemusime len furt chlasta aj trocha kulturi nezaskodi nie 😇

    A potom sa mozeme ist poriadne ozrat 😈

    yamaxx poprosim o terminy kedy by to bolo mozne a mozno nieco zorganyzujeme a slubujem aspon za seba ze vydrzime cele predstavenie a nerozbijeme to tam 😁 😈

    #73170
    yamaxx
    Účastník (Participant)

    😶 😶 😶 🙄 … 🙄 🙄 😁 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

    #73171
    yamaxx
    Účastník (Participant)

    Pratele kamaradi ….ja vam ty medajle prinesu 😁 ….sorry exe ..toto nie je platena reklama 😁 ….i ked ta idea ..plne divadlo motorkarov….. 🤐 🤐 🙄

    #73172
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Yamaxx Anakoniec sa setci postavime a pri potlesku ti vzdame hold klasickym …. KONE VOOOOZZ…… 😇

    #73173
    yamaxx
    Účastník (Participant)

    Hehe 😁 😁 😁 …Zomby …forma klesne…neboj—-zajtra sa ta spytam 😉

    #73174
    Sani
    Účastník (Participant)

    Yamaxx, keď si konečne v Brezanoch zobral gitaru a zaspieval, pochopili sme , že Teba je pre Národné divadlo škoda 😁 .

    #73175
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Ja som mal tusaka ze to bude aj kvalitny krcmovi solič!! 😁 😁 kokos a vlastne co sa v takej opere vlastne spieva??? bol tam uz okrem yamaxxa niekt?? 😈

    #73176
    senior
    Účastník (Participant)

    ZOMBY Myslím, že sa tam spieva o celkom obyčajných veciach, napr. Dáááj mi ten kľúúúč, a pod. (asi od zapaľovania). Alebo, že má ktosi chalupu, Dukáty, ale o motorke ani slovo. 😈

    #73177
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Ja sa pridavam k vacsine (teda k ZOMBYmu). Tiez by som rad videl yamaxxa v akcii…

    btw, v nedozeroch-brezanoch to bolo super 🙂

    😈

    #73178
    andoo
    Účastník (Participant)

    Yamaxx ideees, koneee voz

    #73179
    senior
    Účastník (Participant)

    MartineR V sobotu STV2 o 20,00 vysielajú z nového divadla Galavečer – diriguje Ducati, spieva aj yamaxx 🙄

    #73180
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    ZOMBY skvelý nápad to máš…a potom nášmu slávičkovi odniesť velikánsku kyticu 😁

    #73181
    Monty
    Účastník (Participant)

    Maestro Yamaxx . mám prosbičku zaspievaš mi na narodkách? 10dkg 20 dkg 30 dkg, ……… Brezany nám závideli. 🙂 🙂 🙂

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 39 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri