Ujo yamaxx
Domov › Diskusné Fóra › Zrazy a akcie › Ujo yamaxx
- Toto téma obsahuje 38 odpovedí, 19 hlasov, a bola naposledny upravená pred 19 rokmi, 2 mesiacmi od
yamaxx.
-
AutorPríspevky
-
12. apríla 2007 o 9:56 #73182
kxbibo
Účastník (Participant)To sa mi pozdáva 😉 🙂 😁
12. apríla 2007 o 10:56 #73183Cendina
Účastník (Participant)Joooo…… trocha kultůry nikdy nezaškodí. Ráda se přidám, když to časově vyjde…. 🙂
12. apríla 2007 o 10:58 #73184yamaxx
Účastník (Participant)Monty….ked tam budem tak jasne……a s tym maestrom 🙄 …..prestan…pls… 🙂 😁
12. apríla 2007 o 11:09 #73185senior
Účastník (Participant)yamaxx chlape… 😀
12. apríla 2007 o 11:11 #73186xGABRIELAx
Účastník (Participant)Tize by som isla pozriet 😉 ak ma teda vezmete so sebou 😇
12. apríla 2007 o 12:22 #73187vampirelady
Účastník (Participant)Senior…akoze o motorke ani slovo?co nepoznas: Znáááám jednu dííííívku táááá mááá Ducati,máá Ducati…. 😁 😁 😁
yamaxx…. 😉 😉 😉12. apríla 2007 o 12:30 #73188ZOMBY
Účastník (Participant)Yamaxx mame par serioznych otazok
1- terminy vystupeni najlespie nejake piatky soboty ze by bol mozny aj afteraparty reset 😁
2 – kedze asi vela z nas na takom niecom este nebola trochu nas poucenia o slusnosti a co by sme mali mat
asi na sebe
3 – kolko taka sranda ako opera stoji
vidis zaujem je tak uzje to len na tebe 😇12. apríla 2007 o 12:42 #73189yamaxx
Účastník (Participant)Vampirka vidim,ze sa vyznas…..ono Predana nevesta je vobec tak industrialno-mechanicky zalozena….cele to konci ze:…..vesela se svadba STROJ se svadba STROOOOOOOJ…. 😁 😁
12. apríla 2007 o 13:22 #73190senior
Účastník (Participant)vampirelady tak to je gól, máš u mňa kredity, veľa kreditov 😁
12. apríla 2007 o 13:52 #73191Heavy
Účastník (Participant)yamaxx 😉 😈 🙂 😁
Hovadá, ktoré absolvovali brutálnu ožieračku v Nedožeroch-Brezanoch budú vedieť o čom je reč:Rec: Pojďte všichni dovnitř, pozvěte si všechny známé,
my vám dobrou radu dáme, neboť právě otvíráme,
prodáváme, vyděláme, co kdo chcete, tak to máme,
co nemáme, objednáme, všechno máme, všechno víme,
poradíme, posloužíme.
C F
1. Stál krámek v naší ulici, v něm párky, buřty s hořčicí
G C
a bonbóny a sýr a sladký mák,
F
tam chodíval jsem potají, tak jak to kluci dělají,
G C
a ochutnával od okurek lák
F C
a pro mou duši nevinnou pan vedoucí byl hrdinou,
D7 G
když po obědě začal prodávat,
C F
měl jazyk mrštný jako bič a já byl z něho celý pryč
G C
a toužil jsem se prodavačem stát.
C
R: Pět deka, deset deka, dvacet deka, třicet deka,
F
kilo chleba, kilo cukru, jeden rohlík, jedna veka,
G C
všechno máme, co kdo chcete, obchod kvete, jen si račte říct,
čtyři kila, deset kilo, dvacet kilo, třicet kilo,
F
navážíme, zabalíme, klaníme se, to by bylo,
G C
prosím pěkně, mohu nechat o jedenáct deka víc?
2. Já nezapomněl na svůj cíl a záhy jsem se vyučil
a moh" být ze mě prodavačů král,
jenomže, jak běžel čas, náhle zaslechl jsem hudby hlas
a znenadání na jevišti stál,
i když nejsem králem zpěváků, teď zpívám s partou Fešáků
a nikdo vlastně neví, co jsem zač,
mě potlesk hřeje do uší a mnohý divák netuší,
že mu vlastně zpívá prodavač.
R:
3. Vím, že se život rozletí, a sním o konci století,
kdy nikdo neví, co je chvat a shon,
a dětem líčí babička, jak vypadala elpíčka
a co byl vlastně starý gramofon,
i kdyby v roce dva tisíce byla veta po muzice,
obchod je věc stále kvetoucí,
už se vidím, je to krása, ve výloze nápis hlásá:
Michal Tučný, odpovědný vedoucí.
R:
Rec:12. apríla 2007 o 14:14 #73192kxbibo
Účastník (Participant)Heavy tak ti poviem, ak Ludo spieval mal som zimomriavky. To bola super akcia.
12. apríla 2007 o 14:41 #73193doctor
Účastník (Participant)Mozme sa tam ist kuknut trochu kultury nikomu z nas nezaskodi.
12. apríla 2007 o 14:51 #73194Temny
Účastník (Participant)-tak v nedozeroch som nebol co mi je teraz luto (ale vtedy som este nebol)
-no a na operu by som siel
-ale hlane tesim sa na nejake komorne Yamaxxoo vystupenie 😁 😁 😁 bo ja som jednoduchy chlapec a asi by som dej v divadle nepochopil toboz ked ho budu spievat.No a kto si co vymyslel to bude mat:
Zomby pivo po opere
Modoocko ponesie kyticu
Monty spevokol na narodkach
Upirik Ducati
Senior Klucik od zapalovania
…
..
. 😛12. apríla 2007 o 17:48 #73195senior
Účastník (Participant)Heavy som rád, že som sa aspoň tohto zážitku zúčastnil, bolo to SUPER 🙂 🙂 🙂 dlho to znelo v uchu 😀
12. apríla 2007 o 17:49 #73196senior
Účastník (Participant)vampirelady ale ta dívka nemá Ducati, možno nejaké kolo…
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
PREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
