Connect with us

V koľkých rokoch ste začínali jazdiť?

Domov Diskusné Fóra Kaviareň V koľkých rokoch ste začínali jazdiť?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 52 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64847
    yagiza
    Účastník (Participant)

    chcem vediet kedy ste zacali jazdit na motorkach. tie trojkolesove umele bugyny co vyzeraju ako motorky na tatkov pohon sem nepatria 😉

    #64848
    tlmic
    Účastník (Participant)

    Prvu motorku som si kupil ked som mal 38!!! Hovorim si bud ma to prejde alebo tomu prepadnem. Stala sa ta druha vec a cim mam viac rokov tym rychlejsi supersport kupujem. Ked som kupoval poslednu, tak sa predajca pytal ci to kupujem pre syna, to uz je hrozna ostuda. Teraz mam 45!!! a povedal som ze dokedy prelozim nohu cez sedlo tak este nekoncim.

    #64849
    doctor
    Účastník (Participant)

    Ja som zacal jazdit na dedkovej 175 ako 14 rocny.Raz mi tahali krv z kolena,zopar padov ale nakoniec som tu.Este za komancov som videl Goldwinga a odvtedy ma to drzi az doteraz.

    #64850
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    ked som mal 12 prvy motor babeta 14 simson spravil som vodicak a padol ked som vzakrute zacal brzdit prednou……. no ked som snim uz chodil na 100 km vzdialenosti prislo tenere 750 to bolo radosti a moj vrchol karieri je teraz 😎 jaRRo 😁

    #64851
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Moja prvá spomienka na motorové dve kolesá je asi z 10, alebo 11-tich rokov, keď mi starší sused požičal Babettu, pričom som tvrdil, že už dávno viem na tom jazdiť. Nebyť okruhu pred panelákom a pudu sebazáchovy ďalšieho suseda, ktorý okamžite po mojom neustálom krúžení zareagoval a skočil po mne, asi by to nedopadlo dobre. Nevedel som totiž, ako ju zastaviť 😀

    #64852
    Stingi
    Účastník (Participant)

    Kedysi velmi davno v osemdesiatych rokoch Jawa Mustang a neskor Babetta ale naozajstnu motorku som si kupil tento rok 1. juna na MDD. Ale to som uz mal skoro 39 rokov.

    #64853
    zahri
    Účastník (Participant)

    Ja som sa k motorkam dostal ako slepa kura k zrnu.. v 8 rokoch ma fotrik vzal pozriet na kapotovanu stelu a kedze som v tom videl zabavu alebo ani v podstane neviem co.. vzali sme ju.. to bol darcek za dobry prospech v skole.. v 13tich prisiel simson a vtedy som zacal asi chapat viac co je to motorka a zistoval som ze ma to fakt bavii.. v 18 tich som si uz s majoritnym podielom mojich penazi kupiil Yamahu TZR 125 .. no musel som ju predat a tak som pesiak .. teraz mam 19 .. no a plany do buducna.. hmm.. rad by som presedlal na gsxr 600 ale kedze abstaky su hrozne tak asi nieco lacnejsie pojde ako medzistupienok a potom pride splnenie sna.. 😎

    #64854
    yagiza
    Účastník (Participant)

    v 22 moj ex urobil zivotnu chybu ked kopal do mna nech si to skusim. tak aby stichol vyliezla som na jeho moto (vfr750 ) povedal mi kde je co a ja som sa rozbehla a kruzila som na velkom parkovisku. krici mi chod do dvojky, ja som kricala nazad: uz som v trojke! a uz som nechcela zliezt. tak som si kupila skuter piaggio aby som si zvykla na anglicke cesty a soferov. potom som urobila vodicak a jeho vfr sa stala mojou. a odvtedy ma to drzi a ani havaria ktoru som mala ma neodradila 😉

    #64855
    banditak
    Účastník (Participant)

    ked som v mojich 8-smich rokoch videl prvy krat letiet japonske supersporty s rakuskymi spz vo velkom dazdi smerom na Blavu (pamatam si to akoby to bolo teraz) som si povedla ze ked budem velky musim si aj ja kupit taku motorku 🙂 ,ale asi o rok ma chlapik menom V.Visvader previezol na jeho plochodraznej masine tak som si povedal, ze nikdy… (skoro som sa pos.al) Zlomovym bodom bolo ked moj stale dobry kamarat naucil asi v 11-stich jazdit na mustangu, od vtedy ma to drzi a nepusti… (az do hrobu) 😁

    #64856
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Čo tu ja robím 😀 Už ako decko sa mi nechcelo šľapať na pedále a radšej som sa vozil s otcom na babette 😁 .Moje začiatky samostatného brázdenia ciest siahajú do 14 rokov čo som sadol na babettu ja …To boli časy…Chodník, nechodník, skoky, šmyky, pády, normálna street fighter show 😀 …Prišla autoškola a „čo to kus“ som si odjazdil na Jawke 350…prišiel čas kým som spracoval rodičov ku kúpe mojej vlastnej motorky…neviem kade chodil, lebo mu to dosť dlho trvalo, kým prišiel…Mal som 22 a jeden mesiac 😁 keď som si kúpil svoju vlastnú HONDU CBR 900 RR…Čoooo? pýtate sa? To bol riadny skok…Keby len skok ale aj rešpekt…kúpil som ju a 3 dni som sa na ňu len pozeral a skúšal si sedadlo 😀 ..potom som nabral odvahu a vyskúšal ju…skúšam ju doteraz…Ale napriek tomu, odkazujem všetkým začínajúcim motorkárom…Je to blbosť..Tak ako dospievanie má svoje fázy a život s motorkou sa skladá z určitých postupností..Oveľa ľahšie (teda aj bezpečnejšie) je začať jazdiť postupne z malého prdítka na väčšie a väčšie…Dávajete si pozor…

    #64857
    andoo
    Účastník (Participant)

    v 16 😉 skoro ako ten krat prvne.. to bolo tusim tiez v sestnastich..

    #64858
    milan3232
    Účastník (Participant)

    v 15 s mojim novym vodicakom.

    #64859
    mikaelpd
    Účastník (Participant)

    mal som asi 10, ked odisiel bratrancov tatko prec a nas nechal doma samych so strasnym pionierom. 😁 . potom to islo postupne od toho co si bratranec kupil. CZ 175,JAWA 250, 350 a naposledy suzuki 650 nejake to enduro. ale momentalne som na nicom nesedel uz rok aj nejake tie drobne.

    #64860
    BacilBA
    Účastník (Participant)

    14-Babeta

    15-Mustang (20,-Sk !!! pokuta za jazdu bez oprávnenia) potom od 16-vodičák AM,

    od 18-A-čko vodičák

    Po Mustangu ešte príležitostne Stadion S22, JAWA 90Cross(jazdené:tlačené = 1:1 😁, dodnes neviem, ako nastaviť ten šúpatkový rozvod) , Jawa350-634, JAWA 500OHC

    Potom dlho, dlho nič a teraz skútrik 125-tka. A asi to yasa zájde ďalej.. 🙂 😉 🙄

    #64861
    trenco
    Účastník (Participant)

    no ja asi ke som mal asi 12-13 rokov…a bola to taka mala zlepenina s motorokm z 05…a bola to haluz, skoro som na nej svojho tatka zrazil 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 52 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri