Connect with us

V koľkých rokoch ste začínali jazdiť?

Domov Diskusné Fóra Kaviareň V koľkých rokoch ste začínali jazdiť?

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 46 až 52 (z celkového počtu 52 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64892
    ingo
    Účastník (Participant)

    No ja som skusal Jawu 50 asi v 19. A vlani pri svojich 35. rokoch som si konecne urobil vodicak na motorky. Tak uz len nejaku kupit.

    #64893
    Marthy
    Účastník (Participant)

    v 15 tich som sa prvýkrát vozil… odvtedy nič.. až minulý rok v 30. som si splnil detský sen.. a kúpil staré enduro… hmm.. asi sa prekonám.. a spravím tento rok aj vodičák.. 🙂 😉

    #64894
    pa4k
    Účastník (Participant)

    No ja som zacal az neskor v 17tich potom co som sa nato namotal v 16tich, 17tich 125ka Cagiva Mito, a potom dlho dlho nic, az nedavnov septembri som zaobstaral svoju vysnivanu 600 RR, takze hor sa do sezony s plnym nasadenim…zimne km uz mam odjazdene, len tych jarnych sa akosi neviem dockat….prossiiimmm tepllooooo 😎

    #64895
    strela1111
    Účastník (Participant)

    v 12 to bola klasicka babeta a potom uz som zostala len obdivovat…. 🙂 ale to snad nevadi…. 🙄

    #64896
    duggo
    Účastník (Participant)

    13 na kamosovom sipaku v 14 som si kupil simson skuter atd….. tiez som pozeral na zrazoch na tie super rychle farebne motorky ako na nieco perfektneeeee 🙂

    #64897
    nanopile
    Účastník (Participant)

    Ja patrím k tým starším bláznom. V 13-tich novučičký Pionier Jawa typ 05. Písal sa rok pána 1966. Neskôr jawa 175, potom 350 potom závesné klzáky motorové aj bezmotorové a teraz už len pohodová XT a Arctic cat.

    #64898
    MZETZ
    Účastník (Participant)

    Ja som zacal v 12 na Babette 🙂 , to bolo az do 16 a potom som si kupil MZ 150, ktoru mam aj teraz…Uvidime co bude dalej. 🙄

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 46 až 52 (z celkového počtu 52 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri