Connect with us

V koľkých rokoch ste začínali jazdiť?

Domov Diskusné Fóra Kaviareň V koľkých rokoch ste začínali jazdiť?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 52 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64862
    zajo78
    Účastník (Participant)

    ja v 13-tich na jawe 360, ktoru som neskor dostal od oca. priviedol ma ku krasnej (a nakladnej 🤣 zalube,som mu za to velmi vdacny.

    #64863
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    moj bratranec s ITA ma dobru skolu 😁 len este nevie co chce tak je na traktory zatial 😀 [linka]

    #64864
    Monty
    Účastník (Participant)

    Ahojte vsetci.Kua, tak to som tu veteran.Ja som si zacal robit vodicak na motorku ako 40 rocny stary pes.A potom som si kupil motorku.Vsetci tvrdia,ze som sa zblaznil.A ja ze ano. 🙂

    #64865
    tlmic
    Účastník (Participant)

    Nerob machra Monty, ja som 61-tka. Tiez som sa zblaznil, ale poznam aj podstatne starsich blaznov.

    #64866
    Centauro
    Účastník (Participant)

    Ja som zacal v 9 najskor babeta, potom v od 11 do 13 cestne preteky na minibikoch, od 14 sme zohnali staru Hondu MTX80 (na nej som skoncil mojou vinou v nemocnici- sadra na ruke 2 mesiace a spalene kolena co som sa v teplakoch suchal po asfalte) ale este pred nou som ako 14 rocny okusil velku motorku a potom som sa v snoch pocikaval otcov kamarat ma naucil chodit na Kawe KLE500 a pre 14 rocneho sopliaka viete aka raketa je to, v 16 Aprilia RX125, v 17- stych 2x Aprilia Tuareg125 (na jednej z nich som dohnal mladu dievcinu k slzam ked chcela zastavit a ja ani za svet, potom slapala 5 km domov pesi), 18 rokov- Honda CRM 125, ale to bol cisty srot, tu som aj zadrel, potom nastalo obdobie kludu a v 20 som si kupil na jednu sezonu Kawu GPZ 900, ale to sa mi moc nelubilo, a teraz ked mam 23 sedlam Zuzuki intludel 0,008 cl. Prezil som krasne detstvo za volantom motoriek, neraz aj zo srdcom v gatach ked ma nahanali policajti a strielali varovne vystreli, ale ani raz ma nezastavili, iba raz ked som tankoval na benzinke. Vsetky tie stare motorky som mal bez papierov a bolo to OK.

    pozn. na aute ma uz ako 16 rocneho nahanali fizli, ale to som jazdil len po polnych cestach na Skode 100.

    #64867
    Patrik
    Účastník (Participant)

    Mal som 8. Bola to babeta a skoncila medzi autamy 😕 ked som sa otacal na parkovisku. V 9tich som zacal s pindurom. Neskor to bol Mustang, Tatran 125, Jawa 250, 350 ….. V 19 som za tazko zarobene a pozicane peniaze kupil Kawu GPZ 750 R 😎 . Vtedy som si myslel ze lepsiu moto ani nemozem mat.Mylil som sa. 😁 Postupne som vystriedal ( jak pozicane tak moje ) CBR 600,CBR 900,ZZR, ZXR 9,GSX- R 1100 cez Virago, Shadow,YZF, R6 atd…. Dufam ze sa na mna nenahnevaju ostatne moto na ktore som zabudol. 😉 Teraz mam skoro 30 a rozmyslam nad SV 1000S. bol by som zvedavy na com ( a ci ) budem jezdit v 40. 😀

    #64868
    Monty
    Účastník (Participant)

    CAWLES TLMIC.

    Uf, to si ma upokojil.Aj si pred tým jazdil? Ja nie, vôbec.Tak sa dá povedať, že som asi rarita 😁 .Ideš teraz do Kremnice na akciu?Môžme dať pokec a pivko. 🙂

    #64869
    Mishko
    Účastník (Participant)

    Podobne ako ostatni okolo 9tich na Babette, na radost otca som s nou jazdil „enduro“ okolo chalupy na myjavskych kopaniciach 🙂

    Potom toho bolo dost cez Simson, CZ175, Jawu350 az po dnesny kredenc a traktor.

    Monty, Tlmic: Mozno budeme viaceri do partie, ja som 69.

    #64870
    tlmic
    Účastník (Participant)

    Monty : Pocujes??? Ved mi sme tu sopliaci.

    Nie , ja som pred tym nejazdil. Otec mal sice motorku, bola to nejaka CZ-175, cela okapotovana a hovorili tomu uz vtedy „skuter“ . V Cechah to malo priliehavejsi nazov – prase. No a to bolo tak tazke ze v 12-tich som to nemohol vobec udrzat.Kazdy pokus koncil padom. Rad som sa s nim vozil ako spolujazdec a od vyfuku som si vzdy popalil nohu, ale aj tak som sa vzdy tesil na jazdu. No a vlastne moto ozaj az pred 40-tou.Do Kremnice nejdem, ale cez leto tam mam naplanovanu trasu, tak hodime rec.

    #64871
    superflanker
    Účastník (Participant)

    V 6 rokoch som znasilnil otcovu babetu..a odvtedy som uz do pedalov nesliapol 😎

    #64872
    Simm2000
    Účastník (Participant)

    v 23

    #64873
    najfang10
    Účastník (Participant)

    Ja ked som mal 2 roky som odbrzdil autobus, ale to ma nebavilo, lebo mal vela kolies, tak som v 10 začal na 05, potom pionier 21. Az potom som si kupil za vlastne MZ ETZ 150, uplne prerobenu na ostre enduro, ale enduro ma akosi nebavilo, tak teraz mam Hondu NSF 125.

    #64874
    gaizka
    Účastník (Participant)

    Jazdiť som začal v 14 rokoch na Pionieri.

    #64875
    Jozefko
    Účastník (Participant)

    V 9 sme z bratrancom ukradli krcmarovi pincla, ked nas dedo poslal s konvickov pre pivo 😀 a vozili sme ssa po dedine jedna radost !! Aby dedovi pivko nechybalo tak sme sa nakoniec odviezli domov a pincla nechali pred branov …. no dlho sme neobedovali a buchot na branu z krikom ze : VASI PANCHARTI MI UKRADLI MOTORKU !! “ 😁 😁 😁 Dedo bol vzdy kludas … akurat vychireny bitkar !! a tak mileho krcmara zmastil co sa donho zmestilo s tym ze jeho vnuci nie su pancharti !! 😀 😀 😀 Odvtedy sme sa pravidelne vozili na krcmarovom pincli ked mal odvahu s nim prist do krcmi …. Dedo mal 5 synov a kazdy mal motorku a leto na to nas v kolni cakali nase vlastne 175 … a tak to zacalo 😉 … skoncilo to v 16 ked som mal velmi vaznu nehodu na 350 a 2 rocnu marodku. A minulu sezonu som neodolal a zacal som znova 😁

    #64876
    draciatko
    Účastník (Participant)

    Tak viem že som len soploš a budem sa chváliť, robila som autoškolu na moto pred dvoma rokmi a od vtedy

    mám aj moto.V autoškole som bola jediná baba, síce nieže by nás tam bolo veľa, ale 3chalani a ja.

    No inštruktor bol prekvapkaný že mi to išlo naj so všatkých čo sme tam boli 😁

    Takže ja jazdím od vtedy a mala som 22, no a 😎

    Som docela nováčik tak sa rada dozviem nejaké novinky.

    Vždy som chcela mať moto ale akosi neboli peniaze na to a možnosť ju mať, tak preto som si teraz

    začala plniť svoje sny.

    😁 😉

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 52 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri