Connect with us

V koľkých rokoch ste začínali jazdiť?

Domov Diskusné Fóra Kaviareň V koľkých rokoch ste začínali jazdiť?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 52 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64877
    Jozefko
    Účastník (Participant)

    draciatko nikdy nieje neskoro !! Vela km bez ziadnej nehody

    #64878
    Cistic
    Účastník (Participant)

    Centauro Ty Zver 🙄

    Ja som začal v 16-tich hneď po urobení si vodičáku na Simsone Elektronic 😎 a tak som vydržal až do 26tich 🙄 od vtedy jazdím na najsamlepšejšom cruisry zo všetkých cruisrov 😁

    #64879
    JOSE
    Účastník (Participant)

    keď som mal 10 rokov 😎 bola to JAWA 350 dvojročný kus 😁 😁, ale to len tak na ihrisku 1-ka, 2-ka, brzda, otočka všetko spolu s mojím strýkom 🙂

    potom keď som mal 13 mi fotrík kúpil čz 175 a tú som už osedlával sám

    bolo to 120 kg hovado, ale v pohode bez pádov aj keď LTT tam pár krát bolo

    #64880
    charym
    Účastník (Participant)

    no tak to viem presne kedy som prvy krat otacal plynom bolo to ked som mal 6 rokov v roku 1986 na agrokomlexe v nitre mali tam mustanga pripevneneho k takej tici co sa tocilo dookola za 5kcs asi minutu som tam kruzil ovsem chlapik zamnou a ja som sedel na nadrzi predklon ako na ss tie moje male riky ale drzal som sa a citil sa ako poloboh na ten rok nezabudam lebo odvtedy som chodil na agrokomplexi ako syn druzstevnika veklmi rad a mustang bol je moj prvy ss ….

    #64881
    zeleno
    Účastník (Participant)

    pokiaľ si dobre pamätám, tak tiež asi 9 ročný na otcovom pionieri. Vnúčik ma už tromfol, 5-ročný mal 2 malé moto.

    #64882
    dzefe
    Účastník (Participant)

    Prvy krat to bolo asi ked som mal 9 rokov..jazdit ma naucil tatko a vobec mu to nezazlievam..🙂

    #64883
    semo
    Účastník (Participant)

    Ja som začal ako 14 ročný na kamošovom simsone .Potom môj prvý mustang,jawa 90,250,350. Po svadbe som vymenil 350-ku za pračku. Dalej dlhá pauza asi tak osem rokov. V 2002-hom konečne ostalo aj na prvú cudzokrajnú moto, bola to cagiva 200 ,celkom živé enduro. Teraz mam YAMAHU 600xj už tretiu sezónu a som spokojný. Kto vie čo bude dalšie. 🙂 😁

    #64884
    kuriatko
    Účastník (Participant)

    🙄 ked sem ja nieco pripisem, zas sa to zvrhne 😁

    #64885
    Jura
    Účastník (Participant)

    …keď ma tata posadil prvýkrát na „hrba“ tak som mal tuším 10 …. no a odvtedy sa to somnou vezie…. pionier 21, pérák, od 18 som začal jazdiť na Shadowe 1100 – tá je v garáži dodnes – ale od minulého roku jazdím večinou na CB1300…. /u CB už zostanem – ale jednoznačne chcem vyskúšať MT01/

    #64886
    Lucija
    Účastník (Participant)

    Ja som začala keď som mala 15-16, na Jawke 350 myslím…to bol mesiac vozenia sa. Potom som sa s jej majiteľom rozkamarátila a bola som bez 😁 , ale potom v 18ke som si spravila autoškolu a od vtedy jazdím, prvá moto, na ktorej som išla na výjazd bol Marauder 800 môjho ex…, ja som si ako prvú kúpila 125ku a teraz mám virago 535…Zatial som spokojná… 🙂

    #64887
    Delicious
    Účastník (Participant)

    Hmmm ja si uz presne nepamätám,ale tiež asi v ôsmich babetta.. Potom dlho nič,až v 15-tich dandy 50 v autoškole,potom prvý simson…V 16 NSR-ka 125,v 17 som si k nej spravil aj vodičák…No podarilo sa mi behom par dní 2x zadrieť,tak som ju vymenil za starú GSX 550 ES. Po nej prišlo pár moto ako skútrik MBK 50, KLR 650 a pár podobných omylov… V 18-tich sa podarilo dostať až ku GSX-R 750, no ako študent som ju nestíhal živiť a musela preč… Teraz si absťáky občas zaženiem na CR 250,ale keď bude za čo tak určite zas GSX-R 750 alebo RR 900 😕 😉

    #64888
    naked
    Účastník (Participant)

    22

    #64889
    Foreman
    Účastník (Participant)

    V 10.tich BEBETTA…est ju mam… 😉

    #64890
    motokocur
    Účastník (Participant)

    Ja som začal tak v 12tich na babete 210,bola to totálna raketa.

    #64891
    PegasBoy
    Účastník (Participant)

    zacal som v 16tich na kamaratovej babete 😎 v ten den na som skusal aj pekac 😁 a prehanal ma na 350ke fuuu 😁 to boli casy a najlepsie je ze sa ucim stale a stale sme taky isty prepnuty(aj viac) a stale jazdime ako prepnuty bez papierov proste stale je to radost z jazdy + nieake street fight na poli(kukuricnom),bomby po lese, bomby po ceste a stale sa besnime ja na prditkach babete, pekaci, 250ke,350ke, a RX 125 😎 takze stale, + k tomu aj WRC na jeho 120ke 😁 ktora nestastnou nahodou stratila koleso… 😁 😁 😀 teraz je dobre ze uz mame nieake skusenosti a odvahu blbnut ako kedysi je to brutal….pokracujeme dalej a vo vetsom style, vecsie zjxby, vecsie extremy, proste jeden velky blaznivy zivot….ktory pokracuje dalej ,ktory chcem aby pokracoval dalej dokial budeme vladat sadnut na sedlo…AMEN

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 52 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri