Connect with us

Vodicak na velku motorku

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Vodicak na velku motorku

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 23 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70623
    step1
    Účastník (Participant)

    ahojte vsetcia.som tu novy.ja som teraz v zahranici tak nemam velmi moznost sledovat co sa deje doma.ako to je teraz vodicakmi na velku motorku?osobne ja mam vodicak na osobne auto a tym aj na motorku do 50cc.ja jazdim teraz na skutri honda 50cc,ale chcem ist domov a chcem si urobit na velku motorku lebo chcem kupit nieco okolo 600cc.cital som nieco o zmene nad 21 a do 21 len max 125cc.ako to je teraz?ja mam 27 rokou,tak budem mat nejaky problem alebo nie so ziskanim vod.na velku motorku,alebo ako to je teraz? 😕

    #70624
    cbr900
    Účastník (Participant)

    step1 zdravím ťa…čo sa týka tých vodičákov, na jednej strane je to sprostosť (obmedzovanie a to z EU) ale na druhej strane je to dobré pre začiatočníkov a ich prax s motorkami…mňa to našťastie lízlo, spravil som si úplne na všetko (okrem busov) a teraz nie je žiadny problém…poviem ti to trochu inak… prídeš zo zahraničia, budeš mať „ťažšie vrecká“ alebo účet a s tým vybavíš všetko 🙂

    #70625
    andoo
    Účastník (Participant)

    cbr ma pravdu staci ist do autoskoly povedat im co a ako a daju ti samozrejme hned na velku.. podla spravnosti by si mal spravit najprv A do 25kw a potom nad ale to je len formalna zalezitost.

    #70626
    roman4u
    Účastník (Participant)

    No, aby som to tu uviedol na pravu mieru a aby si sa dostal ku konkretnym informaciam. Takze, ked sa vratis zo zahranicia, ziadne obmedzenie pre teba neexistuje. Vodicak dostanes hned na maximalnu vykonovu triedu. Za predpokladu, ze uspesne absolvujes skusky. Obmedzenie by sa ta tykalo v pripade, ak by si mal pod 21 rokov, co nemas.

    Inu, vela zdaru.

    #70627
    step1
    Účastník (Participant)

    Dakujem za informacie,uz mi to je jasne.ja jazdim do roboty dost vela na skutri asi uz druhi rok,sice je tam troska tuningu ale ,uz ma omrzelo a stve ma ked ma kazdi predbieha.na jar idem domou a urobym vod.na velku motorku. 😎

    #70628
    def
    Účastník (Participant)

    Mne sa zda ze je tam este jedno obmedzenie 😕

    A to take ze musis mat prax min 2 roky na motorke 125ccm alebo do 25kW 🤐

    #70629
    cbr900
    Účastník (Participant)

    step1 už aj vieš, čo by to mohlo byť?? prípadne aká kubatúra??

    #70630
    andoo
    Účastník (Participant)

    tiez mam ten dojem co pise def. takze treba to vyzistit..

    #70631
    kuky
    Účastník (Participant)

    def to bmedzenie na stepa neplati 😁 nechce sa mi to rozpisovat ako to presne je,ale v skratke na velku od 21,alebo 2rocna prax 😁

    step1,takze prides,spravis skusky a jazdis 😁

    #70632
    def
    Účastník (Participant)

    kuky

    No aj to je mozne 🙂 Tak som nad tym nerozmyslal 🙂

    #70633
    ingo
    Účastník (Participant)

    robil som vodicak vlani, mal som 34 a je to tak, ako pise roman4u a kuky, urobis si proste autoskolu, zaplatis, ides na skusku a mas rozsireny vodicak 😉 . Ak skusku nezlozis, prides aj o ten na auto 😠

    #70634
    step1
    Účastník (Participant)

    dakujem vsetkym za snahu pomoct.Def a ingo aj mne sa zda ze to bude tak ako to pisete,kto dovrsi 21 nema obmedzenia.obmedzenia su pod 21 .Cbr900-bude to nieco zo sportiakov.nerad kupujem a predavam tak chcem raz kipit a na dlhu dobu.lebo ked kupim tak oblubim a potom uz nechcem to predat.viem ze ked kupim 250 alebo 500 tak potuzim po 600,lebo viem aku ma sesto silu a to staci kazdemu.takze pomali srespektom.viem na beton len 2 veci max.600cc a uprednostnujem ciernu s striebornou.ale ked sa pitas na konkretnost tak to vypada na gsx-r 600k 06.

    #70635
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    co som pocul medzi motorkarmi da sa kupit neviem ci je to dobre ale ked je to surne bodne to 😉

    #70636
    cbr900
    Účastník (Participant)

    step1 600večka úplne stačí…na našich cestách veľmi nevyužiješ silu vyššej kubatúry…dnešné 600večky sú ľahučké a výkonovo sú skoro na tej úrovni ako dakedy vyššia kubatúra…budeš mať výhodu pomer sily a váhy, takže neváhaj…držím palce pri kúpe…ale v každom páde, daj vedieť 😎

    #70637
    step1
    Účastník (Participant)

    Cbr900-dam vediet.ked vsetko bude klapat ako to ma ,tak sa mozno stretneme coskoro na nejakom zraze

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 23 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri