Connect with us

Vodicak na velku motorku

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Vodicak na velku motorku

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 16 až 23 (z celkového počtu 23 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70638
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Cau step1. Btw – jazdis na skutri a hned supersporta 600? Ake mas skusenosti s takymito strojmi? Nerypem, ani ta nechcem urazat. Iba ma to zaujima. V poslednej dobe je nehod ako maku… Zial s tragickym koncom.

    Plati : „Pomaly dalej zajdes“

    #70639
    andoo
    Účastník (Participant)

    milan3232 myslim ze ked ma 26 rokov tak ze ho uz ta mladeznicka hlupost a riskantost presla. pokial ides s rozumom tak 600 je v pohode

    #70640
    senior
    Účastník (Participant)

    (2) Vodičské oprávnenie skupiny A na vedenie vozidiel s výkonom presahujúcim 25 kW alebo s pomerom výkon/hmotnosť presahujúcim 0,16 kW/kg alebo vozidiel s postranným vozíkom s pomerom výkon/hmotnosť presahujúcim 0,16 kW/kg možno udeliť len žiadateľovi o udelenie vodičského oprávnenia, ktorý je už držiteľom vodičského oprávnenia skupiny A na vedenie vozidiel s výkonom nepresahujúcim 25 kW alebo s pomerom výkon/hmotnosť nepresahujúcim 0,16 kW/kg alebo vozidiel s postranným vozíkom s pomerom výkon/hmotnosť nepresahujúcim 0,16 kW/kg a ktorý preukáže prax vo vedení takého vozidla v posledných 24 mesiacoch; táto podmienka sa nevyžaduje, ak žiadateľ o udelenie vodičského oprávnenia spĺňa podmienku podľa § 19 ods. 7. Žiadateľ o udelenie vodičského oprávnenia preukazuje prax vo vedení vozidiel čestným vyhlásením držiteľa vozidla alebo prevádzkovateľa vozidla, na ktorom sa prax vykonávala, s jeho úradne overeným podpisom. 😎

    #70641
    senior
    Účastník (Participant)

    § 19

    (1) Vodičské oprávnenie skupiny AM možno udeliť len osobe staršej ako 15 rokov.

    (2) Vodičské oprávnenie podskupiny A1 a B1 možno udeliť len osobe staršej ako 16 rokov.

    (3) Vodičské oprávnenie skupiny T možno udeliť len osobe staršej ako 17 rokov.

    (4) Vodičské oprávnenie skupiny B, B + E, C, C + E a podskupiny C1 a C1 + E možno udeliť len osobe staršej ako 18 rokov.

    (5) Vodičské oprávnenie skupiny D, D + E a podskupiny D1 a D1 + E možno udeliť len osobe staršej ako 21 rokov.

    (6) Vodičské oprávnenie skupiny A na vedenie vozidla s výkonom nepresahujúcim 25 kW alebo s pomerom výkon/hmotnosť nepresahujúcim 0,16 kW/kg alebo vozidla s postranným vozíkom s pomerom výkon/hmotnosť nepresahujúcim 0,16 kW/kg možno udeliť len osobe staršej ako 18 rokov.

    (7) Vodičské oprávnenie skupiny A na vedenie vozidla s výkonom presahujúcim 25 kW alebo s pomerom výkon/hmotnosť presahujúcim 0,16 kW/kg alebo vozidla s postranným vozíkom s pomerom výkon/hmotnosť presahujúcim 0,16 kW/kg možno udeliť len osobe staršej ako 21 rokov alebo osobe, ktorá spĺňa podmienku ustanovenú v § 17 ods. 2.

    (8) Osobe ťažko zdravotne postihnutej možno udeliť vodičské oprávnenie skupiny B, ak je staršia ako 17 rokov.

    #70642
    step1
    Účastník (Participant)

    1

    #70643
    step1
    Účastník (Participant)

    ahojte Senior milan3232 a andoo.Senior dik za info,tym si potvrdil ze mam volnu cestu.milan3232-nie nerypes a ani neurazas.viem presne ako to myslis.horkokrvny mladik na sestovke a potom to skonci zle.ja som uz stejto stranky vychladol ,no vsak vies rodina dcera ti zmeni pohlad na zivot.som toho nazoru ze takyto skok je vporiadku za urcitych okolnosti.ja mam kamarata ktory tiez zacinal troska neskorsie 28,s gilera 125 a presedlal na cbr600,a uz par rokou beha baz padu a jazdi uz dobre.som zastanca toho nazoru ze ked to mas vhlave ok,co dufam ja mam troska 😁 a aj ta fyzicka zdatnost dobre je ked nechyba co umna je 188cm a 90kg,tak a este sdavkou respektu ,tak da sa to zvladnut.Andoo-dik suhlasim stebou.dik vsetkym

    #70644
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Step1 – presne tak som to myslel. Nie je problem osedlat akukolvek silnu masinu, lebo ju riadi clovek. A to dalej je uz o jeho psychyke a pravacke, co spravi s tym stadom pod kapotou.

    Moj otec mi vzdy hovoril : Ist na plny plyn dokaze hociaky blbec, ale nespadnut a vcas zastavit, to je umenie…

    #70645
    def
    Účastník (Participant)

    milan3232

    To mi je povedome aj moj otec daco podobne rozprava 🙂

    A ja ho pocuvam a beriem si to co potrebujem…

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 16 až 23 (z celkového počtu 23 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri