Connect with us

Www.v-strom.sk

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Www.v-strom.sk

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 28 )
  • Autor
    Príspevky
  • #79125
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    Oznamujem všetkým nielen Stromákom, že web stránka of. V-Strom klubu je už spustená. Stránka bola síce testovaná, ale ak by predsa nepracovala správne budem rada, ak mi dáte vedieť. Priebežne bude dopĺňaná o ďalšie novinky, ifošky a ponuky. Vopred ďakujem za všetky podnetné návrhy i zdravú kritiku. 🙂 👋

    #79126
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    Sákriš aj s písmenkami – oprava – …..bude dopĺňaná o ……..infošky…….. 😉

    #79127
    rmacko
    Účastník (Participant)

    … ifošky sú oukej … 😁

    #79128
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    rmacko 😁 😁 😁 😁

    #79129
    raptor
    Účastník (Participant)

    Ahoj poslal som ti to logo upravene.. neviem kedy sa mi ho podari dostat do kriviek

    apropo to intro co tam je.. diakritiku mi ukazuje UUUUPLNE zle

    #79130
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    raptor ďakujem, idem kuknúť, ale skôr navrhujem zrušiť ho, nie?

    #79131
    raptor
    Účastník (Participant)

    Tak tak.. intro na webstranke mi pride dost zbytocne

    #79132
    andoo
    Účastník (Participant)

    To logo je dost zaujimave momentalne.. 😁

    #79133
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    andoo No, nie vždy je všetko tak, ako by malo byť 😟 , ani ujo odborník (pripomínam, že Raptor je autor loga, nie je autor stránky) nevie, prečo pôvodnú časť grafiky neviem nahradiť tak, aby to logo tam nebolo ako zle nalepená nálepka 😕 . Ale aj to sa spraví………. 😉

    #79134
    raptor
    Účastník (Participant)

    Andoo a teraz? 😎

    #79135
    Cervo
    Účastník (Participant)

    Keby to "lovakia" kopirovalo spodny okraj elipsy a nebolo napisene rovno ale do obluka bolo by to podla mna lepsie…

    #79136
    raptor
    Účastník (Participant)

    Cervo mas pravdu.. ale smajlinka je majitelka stranky… toto co tam je som jej posielal len ako pracovny navrh s tym ze sa to bude este dalej upravovat… tak som sa s tym moc nestrngal… 😕

    no a smajlinka mi to dalej nepripomienkovala tak som dalej ani neupravoval

    #79137
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    Navrhoval by som este zadanie tzv webaliasu aj na vstrom.sk, aby sa po zadani otvarala stranka http://www.v-strom.sk.

    Znamenalo by to ale na sk nick_u registraciu este jednej domeny.

    #79138
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    Este jedna vec: Ak mate cas, tak to logo prerobte 😟 😶

    Nechcem kritizovat, snaha sa ceni a bolo vraj narychlo, farby by som prekusol.

    Ale, je dispozicne nevyvazene.

    Horny a spodny text. ….

    raptor Pohraj sa s nim. Aj vo Word-e by to slo upravit. Pripadne spravte sutaz o logo s presnymi poziadavkami a nech je aj zakladom pre klubovu nalepku.

    p.s.: Staram sa, chcem stroma 😛 , nie tento rok, ale chcem. Tak nech mam peknu nalepku… 😈

    #79139
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    kankoXF waw, super, tak presne o tom to to je, je to pre všetkých, tak nech sa to páči všetkým 🙂 🙂 🙂 Ok, logo som si nikdy nevedela spraviť sama, ako úplný laik som nevidela žiadne chyby, Raptor je šéf loga 😉 , nechám to na neho a tých, čo tomu rozumejú. Len prosím, myslite aj na to, že sa z toho budú robiť nášivky, nálepky a ďalšie, tak nech mi to je ľahko spracovateľné. 🙂 Ďakujeeeeeeeeeeeeem

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 28 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri