Connect with us

Www.v-strom.sk

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Www.v-strom.sk

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 16 až 28 (z celkového počtu 28 )
  • Autor
    Príspevky
  • #79140
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    kankoXF doména vstrom čaká na registráciu v sk nick-u, už je to aj zaplatené, len prišiel do toho veekend 😟

    #79141
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    smajlinka A som v prdeli. Ak sa na mna vrhne herr raptor 😈 🤣 tak koniec.

    Sedim v praci a pozeram tu stranku. To logo treba upravit. Pri vyrobe nalepky, nie je problem okopirovat logo na nalepku. Nasivka? X firiem. Cena zalezi od mnozstva nasiviek, velkosti a pod.

    To logo raptor urcite premaka. Je to sikulka, aj ked jazdi na BMW. 😛 😶 😇

    #79142
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    kankoXF 😀 😉 zatiaľ je pre mňa najhoršie to, že pôvodne urobenú grafiku neviem prekryť len v tej strednej časti kde je logo – vyzerá to tak, že budem musieť zmeniť celý horný pás ☹️

    Na nášivky aj nálepky už firmu mám, dokonca sú takí milí, že ich vedia urobiť takmer na počkanie.

    Raptor je super, aj keď má BMW, hrá sa aj s nami 😁

    #79143
    zahri
    Účastník (Participant)

    Na web stranke by to chcelo popracovat.. viem ze to nie je easy lebo sem tam nejaku spravim ale ked to chcete mat pekne tak treba kusok pomenit cosi 🙄 to ze stromovy klub sa spravil na slovensku beriem pozitivne.. rad vidim ked je ktosi iniciativny 😎

    #79144
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    zahri viem, vždy je čo vylepšovať a meniť a samozrejme sa to aj bude diať. Táto stránka je moja "druhotina", ani s tou prvou nie som úplne spokojná (tú robil profík), ani tá druhá nie je úplne podľa mojich predstáv no a Stromácka stránka má ešte kopec možností na vylepšenie – samozrejme aj naďalej budem na stránke pracovať. 😉

    #79145
    vlco
    Účastník (Participant)

    smajlinka tu stranku mi nechce vyhladať, deje sa niečo? 😟

    #79146
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    Neviem prečo Ti ju nevyhľadalo, ja som zadala http://www.v-strom.sk a našlo mi ju v pohode. Skús ešte raz. 😉

    #79147
    vlco
    Účastník (Participant)

    smajlinka prosím ta pošli mi to ako link do pošty stále mi to nejde. 😟

    #79148
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    vlco [linka] 🙂

    #79149
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    raptor zahri kankoXF zmenila som dizajn stránky aby boli písmenká viac viditeľné, aby sa tam vošlo logo, aby………je to takto lepšie? 😎

    #79150
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    smajlinka 🙂 Ovela lepsie….. 🙄

    Vylepsite este to logo. Inak dobre. 😉

    #79151
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    kankoXF na logu sa pracuje, možno už dnes bude hotové.

    #79152
    smajlinka
    Účastník (Participant)

    Tak, ako som sľúbila, na stránke som popracovala a ………………….pozrite výsledok…………píšte pripomienky, kritizujte, veď tá stránka je naša a pre nás……..teším sa na Vašu návštevu na http://www.v-strom.sk 😉 👋

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 16 až 28 (z celkového počtu 28 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri