Connect with us

Zaciatok motokariery s GSXR 600 K4

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Zaciatok motokariery s GSXR 600 K4

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 64 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70016
    xGABRIELAx
    Účastník (Participant)

    ahoj. chcela by som poradit….teraz w nowembri si idem robit wodicak na motorku… bue whodne, ked si hned na zaciatok kupim GSXR 600 K4 ??

    #70017
    sothar
    Účastník (Participant)

    no ja neviem.. na jar budem mat na predaj jawku, a to bez srandy by som ti ju odporucala viac ako toto 🙄

    #70018
    andoo
    Účastník (Participant)

    gsxra je masina ktora podla mna rozhodne nieje pre zaciatocnika, a to myslim uprimne vazne. ked chces silou mocou jogurta kup si gs500f gsxra ti chyby uz neodpusti a lahko snou mozes skoncit tam kde by si nechcela

    #70019
    duggo
    Účastník (Participant)

    na zaciatok najprv sprav vodicak 😀

    #70020
    duggo
    Účastník (Participant)

    [linka] 🤐

    #70021
    Relic
    Účastník (Participant)

    duggo to co je za -=<|>=-inu? ;]

    #70022
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    xGABRIELAx som rad ze sa ti takto dari ale urcite nie!! dobre ti chcem sothar ma pravdu ved aj z jawkou pojazdis rok na tychto cestach a naberes skusenosti

    #70023
    jybka
    Účastník (Participant)

    xGABRIELAx GSXR nie je podla mna pre zaciatocnika,skor uz ako druha-tretia moto,ale suhlasim s andoom,GS 500vka je do pohody na zaciatok…. 🙂

    #70024
    charym
    Účastník (Participant)

    co trocharis sak chod na r1

    #70025
    kalimero
    Účastník (Participant)

    si myslim,ze ked nebudes moc tahat za plyn ta to zvladnes. 🙂 je to len 600vka a tie ozivaju kdesi daleko hore. vyhodou je jej vaha. vela stastia a z rozumom

    #70026
    kalimero
    Účastník (Participant)

    a ked z nej spravis street,tak bude este lahsia 🤐

    #70027
    MajLanKoSK
    Účastník (Participant)

    ked spravis vodicak, tak kup co chces ty na tom budes jazdit a nie ostatny…

    #70028
    hrobnik
    Účastník (Participant)

    Kawasaki ER-5, GS 500 sú na začiatok dorbré nie su ťažke a dobre sa ovládajú prajem vela štastia!

    #70029
    Nepo
    Účastník (Participant)

    Neprecenuj svoje schopnosti.Ta masina ma odhadom nejakych 120 koni a to dokaze narobit iny bordel.Neviem ako jazdis ale pochybujem ze by si ju dokazala zvladnut.Na zaciatok jednoznacne nieco slabsie.

    #70030
    cbr900
    Účastník (Participant)

    xGABRIELAx takže pridám aj ja svoj postreh… kedže viem o čom hovorím, tiež som takú chybu urobil… 600vka?? nie…všetko má svoju postupnosť, ako napr… u jogurtoch: dlhé rovinky (max. rýchlosť), neskôr prídu zákruty, technika prejazdu nimi, zdokonaľovanie…“ vpáliš, zklopíš a dávaš“ 😀 … tak takisto aj kubatúra má svoju postupnosť… cítim na sebe, že na 600 by som sa cítil istejšie, či je to hmotnosť, rýchlosť alebo ovládateľnosť… na 900 mám rezervy, ktoré nikdy nedosiahnem…na čo mi je 300km/h rýchlosť, ked ju na Slovenských cestách nemám kde využiť… keby som sa mal rozhodnúť teraz, tak radšej beriem 600 a až časom by som presedlal na vyššiu kubatúru… neurob takú chybu ako ja alebo veľa „nováčikov“ a predcenia svoje možnosti…motorka nie je ako priateľ/priateľka, že ti odpustia všetko… tá chyby nikdy neodpúšťa !! 😟

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 64 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri