Connect with us

Zaciatok motokariery s GSXR 600 K4

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Zaciatok motokariery s GSXR 600 K4

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 64 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70046
    Casperr
    Účastník (Participant)

    Nazorna ukazka 😁 „little bit gas“

    [linka]

    #70047
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Casperr … super vystihnuté 🙂 😁

    #70048
    Nepo
    Účastník (Participant)

    Len par pripomienok:

    chmelo-honda hornet 600 nema 110 koni ale 98 novsie modely 95. 110koni ma hornet 900.A rozdiel medzi 500 a 600 je by som povedal obrovsky.Len do prikladu dam znacku suzuki. Uz spominana GSX-R 600 K6 ma vykon 120 koni a taka Gs 500 ma nejakych 45 koni.Maximalka Gsx-r jr tusim 270 a naproti tomu GS 500 okolo 180.Cize rozdiely mezdi su dost podstatne.Dievcina sa bude pravdepodobne ucit na jawke 350 ako je to skoro vo vsetkych autoskolach:Oficialne moze jazdit aj tak len s moto do 25KW.A pochybujem ze keby bola aj neviem ako talentovana nadupanu 600-ku nedokaze zvladnut.

    Moja rada-kup si teda nieco slabsie myslim ze GS 500 alebo nieco podobne by si este mohla zvladnut,ale urcite nechod vyssie.Pripadne ak mas kopu prachou ak sa citit ako extra trieda kup si liter.

    #70049
    Sani
    Účastník (Participant)

    Nechcem vám do toho zasahovať, máte všetci svoju pravdu, ale ak si Gabriela spraví prvý vodičák na moto, asi dostane len do 11 kW. Náš syn má 11 kW moto, čo jazdí nad 150 km/h, Vierkina len do 120 km/h, ale je to trocha nižšia kubatúra ako 500 ccm. Neuhli sme trocha v tejto diskusii ? 😉

    #70050
    andoo
    Účastník (Participant)

    Šani: no tak to teda pockaj 😁 akeho ty mas syna okrem mna? 😀

    #70051
    raptor
    Účastník (Participant)

    kup si rovno hayabusu alebo GSX 1400 K6 teraz je v akcii za 272 tuzikov ta 600 by ti mohla byt relativne slaba a v pripade padu prilis lahka, mozno by ta ani nezabila len dochramala

    mama miaaa kup si ty radsej 250 nejaku alebo jawku 350 ak sa chces motorkovat dlho

    #70052
    Sani
    Účastník (Participant)

    Andoo, myslel som toho, čo som ho kedysi prebaloval a snažil sa mu potom ukázať, čo je to život.

    To je ten, čo sa na teba podobá a videl si ho tuším na Remate. Veď nemusím mať len jedného syna. Že CBR 900 😉

    Kua , deti, nerobte mi hanbu po svete. 😁

    #70053
    andoo
    Účastník (Participant)

    😁 kade chodil tade robil deti.. ale to je asi mimo temu 😁

    #70054
    bohur
    Účastník (Participant)

    Gabriela, odporúčam vyskúšať najskôr cestné endurko, najlepšie na zaučenie, momentálne máme pre teba na predaj Hondu Vigor 600, škrtenú na 25 kW. Je ako nová, bez investícií. Ak máš záujem zavolaj mi na 0905 468699.

    YAMAHA4EVER

    #70055
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Sani 😀 😀 … chcel si tým niečo naznačiť?? 😁

    … vieš ako, syna musíš prijať, lebo je tvoj ale zaťa si už môžeš čiastočne vybrať 😁 😁

    to ma dosť trápi, že som vtedy musel odísť z Rematy domov…ale ruku som si s ním podal 😁 …pozdravujem ho a samozrejme aj Vierku 😉

    #70056
    Cendina
    Účastník (Participant)

    Je zvláštní že když se na něco podobného zeptá mužský, většinou je 600-ka přiměřená začátečnická motorka, když má podobný dotaz holka, je to špatně. Ale na druhou stranu, mužský si takhle strašně rádi chtějí kupovat jako první motorku rovnou R-1-ky atd. To je jen ironický postřeh na začátek.

    Osobně jsem měla najeto přes 40 tisíc km než jsem sedla na GSXR-u a i tak můžu říct že ji používám po 2 sezonách tak na 50%. Do silnějších moto se už vůbec nehrabu, páč se na to necítím a ráda bych se dožila důchodu. Začínala jsem na hondě NSR125FL (1 sezona – 8000 km), druhou motorkou byla suzuki Bandit GSF600N (3 sezony 36 000 km) a pak přišla až GSXR. Necítím se horším řidičem než druzí, neřekla bych že se učím pomaleji nebo že na to nemám talent. Prostě jenom nerada riskuju. A život mě už naučil, že frajeřina na motorku fakt nepatří. A to ani frajerskej pocit z fakt „hustý, silný motorky“.

    #70057
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Cendina … ten postreh na začiatku bol dobrý… nehovorím, že je v tom rozdiel… minule sa ma pýtal Pygo41, že čo by som mu poradil, akú motorku na začiatok. Povedal som mu, že nech si prečíta túto diskusiu, lebo nevidím v tom rozdiel, či je to kočka alebo chlap, čo je vyznávač jednej stopy…áno, možno chlap fyzicky viacej vládze (ale nemusí to byť tak), ale žena zase použije rozum a nebude si za každú cenu niečo dokazovať 😁

    … v dnešnej dobe kočky robia veľa vecí také čo chlapi, majú rovnaké možnosti a už vôbec nie sú potláčané… problém je len v tom, že niektorí to nevedia pochopiť a prijať to… osobne nepoznám veľa superšportov (kočky), ale jednu poznám… písali sme si dlho, v živote sme sa stretli len 2x, ale tá kočka na mňa zapôsobila… ako keby sme sa poznali celý život… poznajú ju viacerí, áno, prebehla mi mysľou Certica650 (Hendy) 😉 … „malinká“ vzrastovo, ale predsa si išla za svojím cieľom a jazdí „možno“ lepšie ako ja… alebo také dračiatko …stačilo mi ísť pár km v jej stope, a už som vedel o jej kvalitách…

    … takže kočky hlavu hore, ked to dokážu chlapi, prečo by ste to vy nedokázali ?? 😀 … čo sme my v niečom lepší ako vy ?? 😉 … len nezabúdajme na jedno slovko… REŠPEKT !!

    #70058
    chmelo
    Účastník (Participant)

    Nepo ten vykon bol len odhadom…

    Od kolkych rokov sa moze robit vodicak rovno nad 25kW, ja som spravil a mam na vsetky, bez obmedzenia vykonu. ak nesplna vek tak naozaj si na niecom silnom ani v autoskole nezajazdi…

    #70059
    cbr900
    Účastník (Participant)

    chmelo neviem či sa oficiálne rovno na 25 kW dá robiť… to zaviedli podľa EU kvôli tej postupnosti a nadobudnutí skúsenosti… ja som si tiež pred pár rokmi urobil na všetko a teraz mám pokoj 😀

    #70060
    Cendina
    Účastník (Participant)

    cbr900: souhlasím s tebou. Mým životním heslem je: „jaký si ten život udělám, takovej ho budu mít“. Pokud budu naříkat a svádět své neúspěchy na to že to „ženský mají těžší“, nikdy ničeho nedosáhnu, protože to je kravina. Dosáhnu všeho co chci, jen někdy to není napoprvý. Každopádně mě dokáží pobavit obě strany téhle „pohlavní“ rovnice, holky co kecaj a stěžujou si a nikdy nic pro svůj úspěch neudělaj i mužský co jsou tímhle naočkovaní a myslí si že to pouhé prázdné mlácení slámy je to jediné co holky umí….

    Znám spoustu bab, co jezdí božsky a taky spoustu mužských. No…fakt je, že žádnej z nich nezačínal na supersportařský 600-ce.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 64 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri