Connect with us

Zaciatok motokariery s GSXR 600 K4

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Zaciatok motokariery s GSXR 600 K4

Zobrazujú sa 4 príspevky - 61 až 64 (z celkového počtu 64)
  • Autor
    Príspevky
  • #70076
    kalimero
    Účastník (Participant)

    ved prave,ked ma v hlave vsetko OK,tak je jrdno co ma pod zadkom. jazdene motorky sa tazko predavaju,ked to tak sledujem.takze ked si kupis tu babetu,tak si mozes dat hnet inzerat ,zeju predas

    #70077
    andoo
    Účastník (Participant)

    radsej nech si kupi babetu ako keby sme mali chodit na dalsi pohreb

    #70078
    Raibek
    Účastník (Participant)

    Ja som zacal na 8 Kw motarde 125 ccm. A myslim si ze som lepsie ani zacat nemohol. Za rok som sa trosku zbehal, trosku uvedomil, trosku poblaznil. Ked ide motorka maximalne 100km/h (s vetrom v chrbte 😁 ) tak sa na Sturci nemusis bat ze vbehnes do zakruty prilis rychlo a pekne sa naucis jazdit zakruty najskor pomalsie a aj ked ta zlaka cert a otocis plyn na plno, tak sa nic strasne nestane. Dalsiu planujem GS 500. Moj nazor je ze ak mas rada motorky, tak si dobre pojazdis na kazdej. Aj ked nebude mat 100 ale len 10 koni. A urcite je bezpecnejsie zacat pomaly. Aj v skole nas najskor ucili pismenka a az potom cele slova a vety…

    #70079
    Nepo
    Účastník (Participant)

    Raibek ked si spomenul ze ked ide moto max 100 sa nemusis bat ze vbehnes do zakruty moc rychlo 😁 .Na sturci je par zakrut kde aj na R1 musis ist 40 😁 .Ale ako hovoris je to o moc istejsie ked nazaciatok mas nieco slabsie.Ja som tuto sezonu jazdil na skutri co mal 9,1kw a poodicka.Je pravda ze niekedy ten vykon chybal ale zase som sa nemusel bat nestihnem niekde dobrzdit alebo nieco podobne co by sa zo silnou masinou v neskusenych rukach mohlo stat.A gs 500 je vyborna volba 😉

Zobrazujú sa 4 príspevky - 61 až 64 (z celkového počtu 64)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri