milan3232
Reakcie
-
AutorPríspevky
-
milan3232
Účastník (Participant)Dakujem, prajem to iste vsetkym dobrym ludom, hlavne vela zdravia a rodinnej pohody. To ostatne pride samo.
Kresne prezite sviatky.
Milanmilan3232
Účastník (Participant)Moj nazor produkovany na motoride:
****************************************
Zaujimavy statistika, alebo preco na oba serveryClanok som poslal na oba servery 20.11.2005 poobede v priebehu 1/2 hod.
Clanok uverejneny na exebat.sk : 23.11.2005
Clanok uverejneny na motoride.sk : 26.11.2005
Po odoslani clanku mi prisla od exebata odpoved, ze clanok sa spracovava a bude uverejneny (to znamena, ze moj clanok prijal a spracovava ho). Z motoride neprisla ziadna odpoved. To na margo prispevku od Tlmica v diskusii k clanku od Draciatka o jej CBRke a zabudnutia zaradenia jeho clanku.Nekritizujem, nevycitam, iba upozornujem… Vzdy je co zlepsovat.
Utvorte si vlastny obraz – k diskusii Preco nechodite na exebat…Nech mi prosim nikto nehovori vety typu nemam cas. Kto ho ma?
*****************************************************
Alebo …teda aj do potravin chodis vzdy iba do tych istych, ze. Nikde inde neskumas ceny, sluzby. Lebo vsade najdes iba to iste, ten isty sortiment, ceny, okolie, ludi… a sakra, chodim kam chcem.milan3232
Účastník (Participant)yagiza ako to dopadlo?
milan3232
Účastník (Participant)denne chodievaj do prace okolo jeho domu ked vstava a vytoc to + zatrub na pozdrav… 😀
Pri dalsej prilezitosti ti ponukne dalsie zvysenie platu, ak to robit nebudes.milan3232
Účastník (Participant)Andoo – uz viacej krat sa mi stalo – z dialky sa blizia svetla, a ja kuaaa, to je urcite R1, alebo R6. Ked sme sa stretli a odzdravili, bol to skuter… 😉
Co sa tyka dialektu, ja tiez pouzivam zargonove skratky motorka/ motocykel, kamion/ nakladne motorove vozidlo, auto/ automobil, lietadlo/ Boing 745… Ale nevravim, ze ten vas prislusnik nemal info z ’89…milan3232
Účastník (Participant)Exebat – mozno sa otec rozhodol a vymenoval synacika, ale skor si myslim, ze je to obycajny chvalenkar. Ja mat syna, co sa takto prezentuje na verejnosti, urcite sa nestrapnim tym, ze ho dosadim na takuto funkciu. Ved by mi znicil mozno celozivotne dielo.Tolke chyby, pravopis,konstrukcia viet, rozhadzane myslienky…skoda sa tym dalej zaoberat. Howk. 🤐
milan3232
Účastník (Participant)Andoo – co to rozpravas – policajti tiez nie su blbci. Jasne ze mu to okamzite napadne, ale ked ma v papieroch do 25 kW, ma 2 moznosti – ak ho naseries, odoberie ti papiere a posle ta na STK vyskusat ci vykon naozaj sedi, alebo sa na to vykasle a pusti ta dalej. Ved nakoniec klames sam seba – vozis sa na masine, ktora s tebou zameta… Skor si privodis zranenie, alebo nieco horsieho…
milan3232
Účastník (Participant)Este jedna vec sa mi velmi paci :
Citat z prispevku 09.11.05 11:40:50 :
„…co ma proti mne? mas prroti mne? normalne mi povedz otvorene, teda napis. vies jak mne to cudne vysvetlovat tebe a eset zopar ludom ako to je, ako to bolo, atd… ja som skromny clovek ja sa nikdy nicim nechvalim a ani nehovorym ze to mam. ale ak sa spytate fajn, rad vam poviem, len nerozumiem, prreco ja ako 21 rocny covek nemozem mat motorky v hodnote cca 600 000?“Citat a vycuc z Profilu clena Aver:
“ Užívateľ: aver
Registrácia: 25.03.05 o 10:22 hod.
Pohlavie: muž
Posledné prihlásenie: 11.11.05 o 14:37 hod.
Čas strávený chatovaním: 39.8 hodín
Príspevkov v diskusnom fóre: 61
ICQ: Prázdne
WWW: Prázdne
Zamestnanie: Riaditel firmy
Kraj: Prešovský
Motocykel: YAMAHA YZF-R6
Rok narodenia: Prázdne
Články: 0 “V podstate absolutne ziadne udaje, kontakt-nic, ale Riaditel firmy… 😛 😎
milan3232
Účastník (Participant)Vazeni, vsetko, co ma ECV (SPZ) musi mat STK. A ak si ju mal doteraz, urcite si ju vybav aj na dalsie obdobie. 🙂 Predides neprijemnostiam.
Nemusis hladat cez Google, staci si najst na http://www.zbierka.skmilan3232
Účastník (Participant)Amazonka – velmi rad sa s tebou skamosim (mozno sa uz aj pozname – tu fotku poznam z ineho servera), ale som stastne zenaty, co nelutujem. Pekny den. 😎
milan3232
Účastník (Participant)Ja osobne som na svojej byvalej CBRke pocas studentskych casov jazdil aj na rezanych gumach, ale nikdy som si nebol isty. Terazky, ked uz zarabam, by som to neriskoval. Svoj zivot si cenim a ked si uvedomim, ze medzi mojim zivotom a cestou je iba kusok ciernej gumy o velkosti dlane krat 2, hmmm. Okrem toho, slicky su velmo dobre na suchej ceste za optymalnej teploty, co vsak, ak ta postretne celodenna burka, jesen… vtedy sa vlastnosti tychto gum podstatne zhorsuju.
Ja som za nove gumy. Terazky mam choprika, takze ma to netrapi ;o)RYCHLOST JE IBA ZLE ZMANAZOVANY CAS 😁
milan3232
Účastník (Participant)Aver, preprac, ale ak mas ty dizajnersku firmu, ktora ti tolko zaraba, musis mat velmi dobry stredny manazment. Tvoja gramatika a vyjadrovanie… Hmm. A to v 21 rokoch veku. Gratulujem ti.
Vidi – to vies, ak niekto byva u rodicov a celu vyplatu setri, potom za 5-6 rokov moze kupit za par 100tisic aj 2 masiny…Ci uz ojazdene, alebo nove…Na ulici to je frajer, ale ked ma pozvat kocku k sebe, musi vyhnat rodicov ;o(, alebo isiel niekde za hranice na brigadu… staci rok za velkou mlakou…Ale k teme – opticky tunning – naco – vacsinou to sposobuje virenie vzduchu, rozne rusive zvuky, ludom sa to lepi na prsty… ale ked niekto velmi chce, preco nie.
– technicky tunning – treba vzdy mysliet aj na jazdne vlastnosti a aj vymena vyfuku za ladak by mala byt vykonavana na brzde, kde by sa doladili vsetky ostatne parametre. Ono to nie je iba tak, vymenim a hotovo. Zrazu zistis, ze mas diery vo vykone, vysoku spotrebu, motorka huci a ziaden vykon, rozladeny podvozok… Ak to musi byt, daj to do ruk specializovanemu a skusenemu servisu. -
AutorPríspevky
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
