Connect with us

Spravodajstvo

FREESTYLE MOTOCROSS – opäť na Slovensku, opäť v Košiciach, opäť dva dni

Publikovaný

on

Sony Ericsson Freestyle Kings
Tlačová správa

Freestyle motocross si na Slovensku získava čoraz viac fanúšikov. Po veľmi úspešnom prvom ročníku sa do Košíc vracia veľkolepá show s názvom Sony Ericsson Freestyle Kings. Saltá vzad na motorke (backflip), dych vyrážajúce skoky, triky bez pudu sebazáchovy a strhujúcu atmosféru divákov vám opäť prinášame, a to priam v súťaži zo seriálu s názvom Sony Ericsson Freestyle Kings (Sony Ericsson freestyloví králi), ktorý sa zároveň odohrá ako pohár AEPRO a kvalifikácia na FIM Majstrovstvá sveta vo Freestyle motocrosse.
Po minuloročnom úspešnom ročníku v košickej Steel aréne sa po druhý krát predstavia tí najlepší freestyle motokrosári z celého Sveta! Mená ako Remi Bizuard z Francúzska, Kota Kogimura z Japonska či Eugénio Zafra zo Španielska sa uz teraz tešia, že znova zažijú elektrizujúcu atmosféru, ktorú vytvorili diváci v košickej Steel aréne a budú sa tak chcieť revanžovat publiku svojimi saltami na motorke, pri ktorých tuhne krv v žilách. Mená ako Bizuard, Kogimura, či Zafra sú len zlomkom z celého zoznamu hrdinov, ktorí vás budú svojimi extrémnymi trikmi dvíhať zo sediel košickej Steel arény. Diváci tak budú môcť vidieť tích najlepších profesionálnych jazdcov, ktorí sa zúčastnujú najprestížnejších FMX akcií ako aj série Majstrovstviev sveta, ale i nádejných mladých jazdcov, ktorým je umožnené z tejto série postúpiť do súťaže FIM Majstrovstvá sveta Suzuki Night of The Jumps Liberec 2009. Veľkolepé FMX súťaže doplní pestrý sprievodný program, v ktorom sa odohrajú FMX súboje o najlepší ?WHIP? a súťaž o najlepší trik večera ?Best Trick?. Rovnako bude pre divákov pripravená freestyle BMX show, kde špičkoví jazdci na bicykloch BMX predvedú neskutočné triky vrátane backflipových (saltových) variácií. Diváci sa ďalej môžu tešiť aj na Pit Bike show, pri ktorej najlepší jazdci na malej motokrosovej motorke predvádzajú podobné kúsky, ako jazdci na veľkých strojoch, a to vrátane backflipových trikov a otočky o 360 stupňov.
Rev motoriek, davy fanúšikov, extrémne skoky, nebezpečné pády, svetelná a hudobná show, to je Sony Ericsson Freestyle Kings!

Pre minuloročný záujem a skvelé ohlasy publika zverejňujeme súťaž hneď od začiatku ako dvojdňovú akciu, ktorá sa uskutoční 23. a 24. januára 2009 v košickej Steel Aréne.
Vstupenky sú už v predaji od 1. júla!
Priaznivci Sony Ericsson Freestyle Kings tak majú možnosť si zakúpiť vstupenky na ktorýkoľvek deň tejto akcie už teraz v sieti Ticketportal.
Oficiálny názov podujatia: Sony Ericsson Freestyle Kings
Dátum akcie: 23. ? 24. január 2009
Začiatok: 19:00 hod
Miesto: Steel Aréna / Košice
Predpredaj v sieti Ticketportal.
Viac info na [linka]

Advertisement

2 komentáre

1 komentár

  1. bezdooo

    9. októbra 2008 at 9:40

    Ja to ebem, preco to nemoze byt blizsie BA ☹️

  2. Pedrito

    11. októbra 2008 at 11:09

    Pretože Slovensko nie je iba BA 😉

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri