Connect with us

Spravodajstvo

Freestyle Motocross v Košiciach už tento víkend

Publikovaný

on

(tlačová správa, 5. január 2010)

Divácky obľúbená akcia Sony Ericsson Freestyle Motocross, ktorá sa už po tretí raz koná v košickej Steel aréne, je tento rok plná zmien a prekvapení.
Organizátori sa rozhodli vyhovieť fanúšikom a až do 22. januára bude stáť vstupenka iba 21,90 €. Cena vstupeniek sa zvýši až v deň konania akcie.

Pretekári:
Zoznam pretekárov je už známy a tu sú mená ďalších potvrdených pretekárov – Američan Jack Rove, Španiel Jose Miralles, ktorý sa stal vicemajstrom sveta vo freestyle motocrosse pre rok 2009, z Južnej Ameriky k nám príde Alastair Sayer, z Austrálie Steve Mini, Marcelo Simoes z Brazílie, Hannes Ackermann z Nemecka a Aleš Liemann z Čiech. Zoznam pretekárov dopĺňa náš a zatiaľ jediný pretekár Braňo Nikš.
Ďalším obrovských lákadlom bude stretnutie po roku divácky obľúbeného Libora Podmola s dvojnásobných majstrom sveta Remi Bizouardom. Tento Francúz zvíťazil v roku 2008 aj v Košiciach a minulý rok ho porazil trojnásobný vicemajster sveta Libor Podmol. Títo dvaja šampióni si pre divákov v Košiciach pripravili exkluzívne prekvapenie, ktoré predvedú priamo pred samotným finále. Určite to bude stáť za to!

Backflip (salto vzad) na snežnom skútri!
Ďalším obrovským ťahákom tohtoročnej show bude sprievodné podujatie – backflip (salto vzad) na snežnom skútri! Tento krkolomný kúsok predvedie profesionálny pretekár Joisten Stenberg z Nórska
Už 23. januára v Košiciach uvidíte nových špičkových pretekárov, ktorí na Slovensku ešte nepretekali a lákavé sprievodné akcie, aké ste na Slovensku ešte nemali možnosť vidieť na vlastne oči.

Vstupenky si môžete kúpiť v sieti Ticketportal – [linka]

Oficiálny názov podujatia: Sony Ericsson Freestyle Motocross
Dátum: 23. január 2010
Začiatok: 20:00
Miesto: Steel Aréna / Košice
Predpredaj v sieti Ticketportal.
Viac info na www.fmx.sk

Freestyle Motocross plný prekvapení už onedlho v Košiciach

Advertisement

2 komentáre

1 komentár

  1. snipergun

    23. januára 2010 at 9:08

    Tesim sa 🙂

  2. AIR

    24. januára 2010 at 19:08

    Az na ten pad Alesa Liemana, to dopadlo stastne pre vsetkych… palec hore… /chybajuci smajlo/

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri