Connect with us

Spravodajstvo

Garmin ecoRoute – šetrí pohonné hmoty

Publikovaný

on

Garmin ecoRoute ? bezplatná aplikácia, ktorá pomáha vodičom šetriť peniaze i životné prostredie

Spoločnosť Garmin, globálny líder v GPS navigácii, predstavuje ecoRoute ? bezplatnú aplikáciu, pomocou ktorej dokážu vodiči šetriť pohonné hmoty a tým aj životné prostredie.

Nástroj Garmin ecoRoute, ktorý je súčasťou najnovšieho firmware, prináša nové funkcie do prenosných navigácií Garmin a poskytuje množstvo dodatočných informácií, medzi ktoré patria aj podrobné správy o spotrebe paliva, počet prejdených kilometrov, emisie CO2, ekonomický prepočet trasy a tipy ako jazdiť úsporne.

?Používanie služby ecoRoute v navigáciách pomáha vodičom jazdiť úsporne v čase, keď sa každý snaží optimálne využiť všetky zdroje vrátane prostriedkov určených na nákup pohonných hmôt. Ako globálny líder v GPS navigácii, prijímame opatrenia, aby sme sa stali lídrom v oblasti navigácií, ktoré sú hospodárne a ekologické,? povedal Clive Taylor, produktový a marketingový riaditeľ Garmin Europe Ltd.

Služba ecoRoute okrem funkcií ?Rýchlejší čas? a ?Kratšia vzdialenosť? v menu prístroja ponúka aj voľbu ?Menej paliva? na prepočet trasy, ktorá je ekonomicky najvýhodnejšia. Vďaka podrobným správam o spotrebe paliva, počte prejdených kilometrov, emisiách CO2 a tipoch ako jazdiť úsporne dokážu vodiči sledovať spotrebu paliva aj vtedy keď nie sú práve za volantom.

Správa o spotrebe paliva sleduje spotrebu paliva v čase a správa o počte prejdených kilometrov monitoruje vzdialenosť a spotrebu paliva pre každú prejdenú trasu. Správy je možné stiahnuť vo forme podrobnej tabuľky. Vodiči majú taktiež možnosť uložiť si vstupné údaje o automobile do svojho nüvi v menu prístroja (Nastavenia, ecoRoute, profil automobilu), kde vodič vloží priemernú spotrebu automobilu a aktuálnu cenu pohonných hmôt.
Na uvedenej adrese [linka] zistíte, či vaše GPS zariadenie je kompatibilné so službou ecoRoute.

Softvér ecoRoute je najnovšia aplikácia od spoločnosti Garmin, ktorá v tomto roku oslavuje 20. výročie od svojho vzniku. Počas tohto obdobia sa globálna značka Garmin udomácnila v automobilovom, námornom, turistickom, fitness i leteckom priemysle.
Viac informácií o službe ecoRoute a ďalších produktoch a službách Garmin nájdete na [linka]CONAN, s.r.o.
HOTLINE: 0800 135 000


Žilina 2.2.2009 Tlačová správa

Advertisement

7 komentárov

1 komentár

 1. cazzo

  2. februára 2009 at 14:16

  Pre nás chudobnejších nemáte nejaký“ apgrejd “ na buzolu? 😁

 2. AMIS

  2. februára 2009 at 18:28

  Cazzo, tej je dostupný už dávno. Magnetka z chladničky a sever budeš mať kde len chceš a to všetko bezplatne ako pre verných užívateľov 😈

 3. cazzo

  2. februára 2009 at 19:04

  AMIS ja som skôr verný užívateľ tej chladničky .😁

 4. AMIS

  2. februára 2009 at 20:52

  Len bacha aby ťa pri nej buzola nesklamala, keď sa budeš od nej trepať 😈

 5. MartineR

  3. februára 2009 at 6:34

  A niečo pre mňa [linka] by sa nemnašlo ? 😈

 6. cazzo

  3. februára 2009 at 11:55

  MartineR 😁 😁 to je dobrééé.ale ja to fakt zhánam na buzolu [linka] 👋

 7. MartineR

  3. februára 2009 at 12:03

  cazzo 😈 😈

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri