Spravodajstvo
ISDE 2007 ? technická prebierka ukončená
-
PR článkyPred 2 mesiaceLukáš Pešek: „Jazdite tak, aby ste sa vždy vrátili domov.“ Bývalý jazdec MotoGP dnes učí ostatných, ako na to
-
PR článkyPred 4 týždnePREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceTEST CFMOTO 1000 MTX: Čínsky liter, ktorý prepisuje pravidlá hry
-
SpravodajstvoPred 2 mesiaceDucati Superleggera V4 Centenario: 247 koní, 173 kilogramov, nula kompromisov
-
PodujatiaPred 3 mesiaceMotocykel 2026 rastie: výstava spája jazdcov, technológie aj motorkársku komunitu
-
Testy a recenziePred 1 mesiacKawasaki Versys 650 vs. 1100: Stačí stredná trieda na alpskú turistiku vo dvojici?
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST: Yamaha MT-07 Y-AMT – Súboj generácií: Je robot skutočne lepší ako spojková klasika?
-
SpravodajstvoPred 3 mesiaceTriumph Daytona 660 (2026): Ostrejšia, ale nie iná

kxbibo
11. novembra 2007 at 18:10
Zajtra to začne držím palce našim páličom. 🙂
Temny
11. novembra 2007 at 19:06
Jj suhlas nech nesklame technika a ani kosti ci usudok, Inak fajna je ta opznamka o kontrole predjazcami jo 😁 😁 17:5 je colkom fajn skore ale Hrehor je stary harcovnik 😈 😈
Furby
11. novembra 2007 at 20:00
Kua… nechcel by som byť nabodnutý… na kaktus 🤐