Connect with us

Spravodajstvo

ISDE 2007 ? technická prebierka ukončená

Publikovaný

on

V noci z piatku na sobotu sme obdržali e-mailom aktuálne informácie od manažérky Slovakia young teamu z dejiska tohtoročnej šesťdňovej. Počasie v la Serene sa zlepšilo, na víkend je predpoveď až 20 stupňov. V prílohe zasielame zopár obdržaných fotografii z La Sereny ( 160000 obyvateľov). Na štvrtkovú kontrolu trate predjazdcami sa postavilo 17 jazdcov, z ktorých do cieľa trate prvého a druhého súťažného dňa došlo len 5 – medzi nimi manažér druhého slovenského tímu Ján Hrehor aj keď trochu dobodaný po páde na kaktus.

? Beriem to ako výbornú prípravu na dakarskú rely. Všetko je podobné, aj tie kaktusy v Afrike nájdete. V Chile si veríme, ale myslím si, že domáci i Argentínci budú v klubovej súťaži kvalitnými súpermi i keď sú pre nás neznámymi jazdcami.? Vyjadril sa Jaroslav Katriňák zo Slovakia club tímu. ? Otázkou bude, aké časy usporiadatelia zvolia, ale veľa jazdcov sa asi nevyhne pádom a zraneniam. Už včera sa na tréningu zranili dvaja Maďari a ich ?trophy team? asi nepôjde? povedal pre českých novinárov Ján Hrehor.
Oba slovenské tímu už majú svoje motocykle v ?parck fermé? uzatvorenom parkovisku motocyklov. Pri technickej prebierke musel len Radek Matoška uskutočniť niekoľko úprav ? výmena žiarovky a úprava stojana, ale všetko dopadlo dobre. Usporiadatelia ešte nezverejnili presný počet, ale v uzatvorenom parkovisku je viac ako 500 motocyklov.

Zajtra čaká účastníkov ISDE 2007 posledný voľný deň pred pondelkovým štartom, v rámci ktorého bude slávnostné otvorenie tejto motocyklovej olympiády.
Všetci držíme našim jazdcom palce, aby v tak silnej konkurencii obstáli.

Sekretariát SMF

Slovakia young team : zľava : Zlatko Novosád, Peter Králik, Juraj Dozsa

ISDE 2007 ? technická prebierka ukončená

3 komentáre

3 Comments

 1. kxbibo

  11. novembra 2007 at 18:10

  Zajtra to začne držím palce našim páličom. 🙂

 2. Temny

  11. novembra 2007 at 19:06

  Jj suhlas nech nesklame technika a ani kosti ci usudok, Inak fajna je ta opznamka o kontrole predjazcami jo 😁 😁 17:5 je colkom fajn skore ale Hrehor je stary harcovnik 😈 😈

 3. Furby

  11. novembra 2007 at 20:00

  Kua… nechcel by som byť nabodnutý… na kaktus 🤐

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri