Connect with us

Spravodajstvo

Jediná medzinárodná motovýstava – EICMA Miláno už za 4 týždne

Publikovaný

on

Kríza doľahla aj na výstavy. Tento rok sa v septembri nekonala parížska výstava Mondial du deux roues, ktorá sa v posledných rokoch obmieňala s výstavou Intermot v Kolíne. Všetko dôležité sa má teda odohrať v talianskom Miláne na EICMA 2009 v dňoch 10. ? 15. 11. 2009.

EICMA po 67. krát
Medzinárodné výstavisko Fiera v Miláne už po 67 krát otvorí svoje priestory pre výstavu EICMA, ktoré by mali byť väčšia o skoro viac, ako 50 000 m2 výstavnej plochy. Už minuloročná výstava zabrala gigantickú výstavnú plochu 162 000 m2. V týchto priestoroch sa nám premiérovo predstavia značky výrobcov, ako sú napr.: Aprilia, BMW, Ducati, Harley-Davidson, Honda, Husqvarna, Kawasaki, KTM, Kymco, Moto Guzzi, MV Agusta, Peugeot, Piaggio, Can-Am, Suzuki, Triump, Yamaha a mnoho mnoho ďalších. Celkovo výstava ukáže cez pol milióna motocyklov, skútrov, komponentov, oblečenia a doplnkov pre rok 2010.

Sprievodný program vždy stojí za pozretie
Sektor tzv. ?Zelená planéta?, predstaví hybridné a elektrické motocykle. Navyše sa bude vonku konať festival MOTOLIVE na 85 000 m2 so sprievodným programom: veľkolepé predstavenie, preteky, testovacie jazdy a motoškola. EICME sa podarilo získať mnoho hotelov za priaznivé ceny (60 ? za jednolôžko, 70 ? za dvojlôžko). Vstupné ostalo rovnaké, ako aj minulý rok a to 12 ? na deň a 18 ? na dva dni.

Ako do Milána?
Autom, alebo autobusom tam chodí mnoho návštevníkov a vďaka dopravnej situácii v niektorých mestách, hlavne v okolí Benátok a náklady na cestu (a hlavne nervy) by prevyšovali celú cestu. Jednoduchým riešením je letieť s lietadlom. Z Bratislavy stojí letenka cca 7,99 ? a so všetkými poplatkami cena nepresiahne 40 ? na osobu. Cesta naspäť je dokonca ešte o pár ?éčiek? lacnejšia. Celý výlet na osobu na dva dni stojí 89 ? (bez ubytovania) tam aj naspäť. Miláno bude hostiť zhruba 420 priamych vystavovateľov a ďalších 500 značiek, ktoré budú zastúpené. Toto bude rozhodne príjemný zážitok. Uvidíme o mesiac…

Viac na [linka]

Top 100 vystavovateľov EICMA prémiovo prezentuje na svojich stránkach. Výstava prebieha v halách 2, 4, 6, 10, 14, 18

Advertisement

1 komentár

1 komentár

  1. AIR

    11. októbra 2009 at 19:59

    Rad by som to na vlastne oci videl, ak to bude mozne, tak to mam zaradene v kalendari… som zvedavy hlavne na tu ?Zelená planétu? ….

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri