Connect with us

Spravodajstvo

Kijima Monster S4R

Publikovaný

on

Zatiaľ čo väčšina európskych ?tunerov? sa špecializuje na zvyšovanie výkonu u japonských motocyklov, japonský trend kráča opačným smerom. Japonskí úpravci sa snažia urobiť z drahých a exotických európskych motocyklov ešte exkluzívnejšie kusy.
Príkladom je aj Ducati Monster S4R od úpravcu Kijima, ktorý bol predstavený na Tokyjskej výstave motocyklov. Bajk je kompletne ?prekopaný?, pričom kapotáž dáva motocyklu výzor superbajku.
Kapotáž z karbónových vlákien (z čoho iného, však?), brucho aj sedlo navrhla a vyrobila ďalšia firma CP Phantom a všetko je to postavené okolo originálnej nádrže z Monstera.

Kijima Monster S4R

3 komentáre

3 Comments

 1. cygno

  11. apríla 2007 at 7:35

  Zaujimave, takze japoncici upravuju talianov? Inak nemozem zrovna povedat, ze sa mi to paci a ako napad to tiez nie je nic moc. Ked niekto chce mat okapotovany motor zo starsej s4r tak nech si kupi 996 a ked chce niekto okapotovany motor novej s4r (popripade s4rs) nech si kupi 999.

 2. ogard

  11. apríla 2007 at 8:29

  Hmm… predne svetlo ako z hyosungu 😁

 3. Puco

  11. apríla 2007 at 8:29

  Aleee, kuaaa, monster je prosto monster, a zostane ním. 🙂 🙂 🙂 Toto je len hybrid 😛 a dajaký nepodarený 😁 . Japonci nech si túúúnujúúú svoje,yes!!! 😈 😈 😈

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri