Connect with us

Podujatia

Kraken zraz je po dvoch rokoch späť! – už tento víkend

Publikovaný

on

11. Letný zraz Kraken CCC 999 (4. – 7. 7. 2013)

Po dvojročnej prestávke pokračujeme v sérii letných motozrazov.


Ako pravý comeback sa tento zraz prejaví hlavne v obsahu. Vraciame sa k starému programu, takže nebudú chýbať naše tradičné súťaže Doskošlap, Futurebike, Vrestling zelé, ale aj Kozí farma, Kaput motor, alebo Pivovod, teda súťaže ktoré vznikli na začiatku tisícročia na prvých Krakenských zrazoch. Samozrejme nebudeme žiť len zo spomienok, ale pribudnú aj nové súťaže ako napríklad Buchnát, Suchý tam – mokrý späť a iné. Tešte sa!

11 kapiel za najnižšie vstupné 6 Eur
Rovnako sa vám pokúsime priblížiť smiešne nízkou cenou vstupného, keď na trojdňový program spolu s hudobným vystúpením 11-tich kapiel, medzi ktorými je napríklad aj jeden z najlepších revivalov AC/DC z Maďarska, Aleš Brichta s jeho kapelou. Pre tých, ktorí majú radi rockabilly v súčasnosti asi najlepšia kapela v Európe -The Cellmates, ale aj iné, navrhujeme lístok v cene do 6 € v predpredaji. Bude možné si zakúpiť aj časový lístok so vstupom na 2 hodiny za 3 €. V cene lístka bude aj pre prvých 1000 návštevníkov zrazový odznak a nejaké to prekvapčo. Budú aj zrazové tričká avšak tie budeme predávať za cenu výrobných nákladov.

Vodný futbal, erotika, ohňostroj…
Na piatkové spestrenie popoludnia sme pripravili turnaj vo vodnom futbale, v sobotu nebude chýbať veľký výjazd, večerné koncerty občas prerušia erotické vystúpenia a celý program bude ukončený v sobotu večer ohňostrojom spojeným s hudobnou spomienkou na všetkých kamarátov…
Samozrejmosťou je zabezpečenie záchranných zložiek a profesionálna ochranka v prípade, že by sa našlo zopár bitkochtivých…

V súčasnosti nám najviac času okrem zabezpečovania celej akcie robí modlenie sak najvyššiemu, aby nám i vám vyšlo „počko“ a tešíme sa na stretnutie s tými, ktorý o túto akciu prejavia záujem.

Kompletný program a predpredaj vstupeniek nájdete na stránke:
www.motorkarskyzraz.sk [linka]
www.kraken.sk [linka]


Termín: 4. – 7. 7. 2013
Miesto: Motorest u Janíčkov – Kúty

Kraken CCC 999

A tešte sa na Advokáta…

Letný zraz Kraken CCC 999 je späť

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri