Connect with us

Spravodajstvo

MotoGP trenažér je bomba. To by si chcel mať doma!

Publikovaný

on

MotoGP trenažér - MotoTrainer

Zimné obdobie 2020/2021 možno nepatrí k tým naj-snehovejším, ale tak ako každá iná zima, aj táto vyhnala drvivú väčšinu jazdcov mimo cesty. Určite sa nájde pár otužilcov, ktorí prevetrajú enduro, či krosku, majitelia superšportov však na 99% sedia doma.

So zimnou alternatívou prichádza talianska firma MotoTrainer, ktorá v spolupráci s Dorna Sports (spoločnosť, ktorá prevádzkuje MotoGP) pripravila trenažér s názvom MotoGP Simulator. Tento má pomôcť športovým jazdcom trénovať prenášanie váhy a zatáčanie v pohodlí domova.

Systém obsahuje komplet všetky MotoGP okruhy. Výkon jazdca sleduje na základe akcelerácie, prednej a zadnej brzdy, radenia prevodových stupňov a samozrejme jazdnej dráhy.  Na základe vstupov tak poskytuje spätnú väzbu so zdôraznením, kde sa nachádzajú jazdcove slabé stránky. Trenažér umožňuje náklon až 50 stupňov a pomáha tak nasimulovať prenesenie váhy a priľnavosť v zákrutách.

No a v prípade, že si bude majiteľ chcieť oddýchnuť od tréningu, tak vie trenažér prepojiť na MotoGP videohru (pre XBox a PC) a zahrať sa.

V základnej a veľmi osekanej verzii sa trenažér dá kúpiť za 4900 Eur. Pre plnú verziu si treba pripraviť 14900 Eur. Systém by mal byť nastaviteľný pre akýkoľvek typ motocykla.

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri