Connect with us

Spravodajstvo

MOTOMISS 2006

Publikovaný

on

RED DEVILS MC SLOVAKIA v spolupráci s firmou YUKI, časopisom MOTOMAGAZIN a internetovým portálom MOTORIDE pre vás pripravili 2. ročnik sútaže MOTOMISS. Po minulom roku sa zmenili niektoré podmienky v sútaži. Čítaj ďalej a dozvieš sa viac.
Sútaže sa môžu zúčastniť dievčatá, ženy od 18 do 67 rokov. Stačí poslať fotografiu dievčaťa s, pod, na, pred, za alebo pri motorke. Necháme to na vašej fantázii. Ale nezabudnite, musíte zaujať ľudí, aby za vás hlasovali.

Fotky treba poslať najneskôr do 31.7.2006 na adresu trojko@reddevils.sk.

Fotky budú priebežne uverejňované na www.motoride.sk, kde za ne môžete hlasovat od 1.8.-14.8. 2006 a vybrať 10 finalistiek. Finále súťaže sa uskutoční 26.8.2006 na motozraze 6. Besnenie Čertov, ktoré bude na Kamennom Mlyne od 24.8.-27.8.2006, kde je pre vás pripravená pekelná zábava.

A teraz tá zmena oproti minulému roku. Pre 10 dievčat, ktoré sa dostanú do finále sú pripravené dve súťažné úlohy, po ich splnení budú vami ohodnotené a tá najšikovnejšia a najlepšia z nich odíde zo zrazu na motorke od firmy YUKI. Ale ani ostatné finalistky neodídu naprázdno. Každá jedna za účasť vo finále niečo dostane. 2. miesto zájazd pre 2 osoby a 3. miesto 5000 Sk. Ostatných 7 dievčat dostane darčeky od našich sponzorov.

Tak už neseďte pri tom compe a bežte sa fotit!

Sútaže sa nesmú zúčastniť: frajerky, manželky, sestry, mamy ani staré mamy členov RED DEVILS MC SLOVAKIA.

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri