Connect with us

Spravodajstvo

OKR KTM Team pozýva zástupcov médií na tlačovú besedu

Publikovaný

on

OKR KTM Team pozýva zástupcov médií na tlačovú besedu, ktorá sa uskutoční 28. februára o 11.00 h v Motoreste Racing na Prípojnej ulici č. 1 v Bratislave (Podunajské Biskupice). Témou tlačovej besedy spojenej s pracovným obedom bude predstavenie nového projektu MOTOCYKLAMI PROTI DROGÁM, ktorý je zameraný na podporu mládeže, eliminovanie nezdravého životného štýlu, odvrátenie detí od závislosti každého druhu (počítače, drogy, alkohol, fajčenie) a ich zapojenie do športového diania v rámci motocyklového športu. Členovia OKR KTM Teamu zároveň predstavia novinku majstrovstiev SR v motokrose – KTM Karloff cup a budú informovať o svojich plánoch v najbližšom období.
Čestnými hosťami tlačovej konferencie budú predseda Komisie terénnych pretekov motocyklov SMF Ladislav Šnegoň a slovenský reprezentant v endure a cross country, trojnásobný majster Slovenska a člen vlaňajšieho slovenského Trophy Teamu, ktorý na Medzinárodnej šesťdňovej motocyklovej súťaži v Lake Taupo (N. Zéland) obsadil 8. miesto, Štefan Svitko. Žaškovský jazdec je juniorský majster Európy z roku 2005 a vlani skončil medzi seniormi tretí.
Účasť na tlačovej besede je potrebné potvrdiť u A. Dudekovej (mobil: 0905 362461, e-mail: enduroaktual@enduroaktual.sk).

Foto: ilustračné

Advertisement
Suzuki Suzuki
Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri