Connect with us

Spravodajstvo

Paríž rieši parkovanie motocyklov

Publikovaný

on

Parkovanie motocyklov v Paríži bude ľahšie a bezpečnejšie. Francúzsky konglomerát Vinci vlastní firmu, ktorá sa stará o parkovanie vo francúzskej metropole. Táto, Vinci Park, vlastní 1300 garáží.
Aj keď väčšina garáží je vo Francúzsku pre motocykle bezplatná, spoločnosť Vinci Park [linka] prináša nadštandardné služby pre motocyklistov. Vytvorili totiž špeciálne miesta v garážach, v ktorých sú protisklzové podlahy, rozšírený kamerový systém, oveľa lepšie osvetlenie a kovové úchyty o ktoré je možné uzamknúť si svoj motocykel. Vo väčšine garáží si môžete svoj motocykel aj umyť.
Od apríla 2007 však prichádza spoločnosť Vinci Park aj s niečim novým. Novinkou bude Moto Service Park [linka], kde bude možné nechať svoj motocykel tímu mechanikov, ktorí na ňom vykonajú Vami požadovanú údržbu počas toho, čo Vy budete v práci alebo v meste.
V súčastnosti sa tento projekt rozbieha a plne funkčný je iba vo Vinci Parking garáži ?Coupole Regnault? v Paris-La Defense 6 (biznisové centrum). Predpokladá sa, že sa táto služba v priebehu pár mesiacov rozrastie aj na iné garáže.

Vinci Moto Service Park

2 komentáre

2 Comments

  1. Bodo

    3. mája 2007 at 19:25

    Už sa teším až toto bude aj u nás ale to už asi budem voniať fialky od spodu 😕

  2. Kwasak

    3. mája 2007 at 23:06

    Bodo, asi tak… a kym sa u nas prestane kradnut a skodit od zavisti, to uz my tu nebudeme 😈

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri