Spravodajstvo
Pieseň pre Rossiho
-
PR článkyPred 2 mesiaceLukáš Pešek: „Jazdite tak, aby ste sa vždy vrátili domov.“ Bývalý jazdec MotoGP dnes učí ostatných, ako na to
-
PR článkyPred 4 týždnePREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceTEST CFMOTO 1000 MTX: Čínsky liter, ktorý prepisuje pravidlá hry
-
SpravodajstvoPred 2 mesiaceDucati Superleggera V4 Centenario: 247 koní, 173 kilogramov, nula kompromisov
-
PodujatiaPred 3 mesiaceMotocykel 2026 rastie: výstava spája jazdcov, technológie aj motorkársku komunitu
-
Testy a recenziePred 1 mesiacKawasaki Versys 650 vs. 1100: Stačí stredná trieda na alpskú turistiku vo dvojici?
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST: Yamaha MT-07 Y-AMT – Súboj generácií: Je robot skutočne lepší ako spojková klasika?
-
SpravodajstvoPred 3 mesiaceTriumph Daytona 660 (2026): Ostrejšia, ale nie iná

tomXX
31. mája 2007 at 17:50
Lucio je bukvica? 😈
ogard
31. mája 2007 at 18:01
Ale nieeeee 😛 ….lucio bude kua riadna bukva a ritolez 😟
racer8
31. mája 2007 at 20:27
A k akej prilezitosti mu to naspieval…? a budme natom aspon trsat na party??? 😁
Kwasak
31. mája 2007 at 21:54
Som pocula kusok tej piesne, strasny grc 😕
TomThomas
1. júna 2007 at 6:24
Je to taliansky preklad slovenskej narodnej piesne Po*ebali kone voz 😁
sliver
1. júna 2007 at 7:24
Kazdopadne to chce doktora… toho bez 46tky 😁
vojtik
3. júna 2007 at 18:58
Vy toho Rossiho vobec nemate radi
Kwasak
3. júna 2007 at 20:45
Vojtik mame, ale sak on za to nemoze, ze mu nejaky „spevak“ zlozil skaredu pesnicku 😁
Furby
3. júna 2007 at 21:29
A ku tomu ešte za 4,50… 😀