Spravodajstvo
Primátor Prahy Pavel Bém skočil Backflip na FMX (pozri si video)
-
PR článkyPred 2 mesiaceLukáš Pešek: „Jazdite tak, aby ste sa vždy vrátili domov.“ Bývalý jazdec MotoGP dnes učí ostatných, ako na to
-
PR článkyPred 1 mesiacPREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST CFMOTO 1000 MTX: Čínsky liter, ktorý prepisuje pravidlá hry
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceKawasaki Versys 650 vs. 1100: Stačí stredná trieda na alpskú turistiku vo dvojici?
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceSúboj o korunu mesta: Yamaha NMAX 125 Techmax vs. Honda PCX 125
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST Moto Morini Alltrhike 450: Adriano Celentano s pasom z Hongkongu?
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceTEST Zontes 703 Frontier: Trojvalcové prekvapenie, ktoré mení pravidlá hry
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST Honda Goldwing 50th Anniversary: Polstoročie na vrchole potravinového reťazca

AIR
29. novembra 2009 at 9:35
Tak venoval som sa adrenalinovym sportom desiatky rokov, ako parasutizmus, horolezectvo a podobne, ale na toto by som sa v tandeme asi nahovorit nedal…. 🤐 🤐 🤐
klasik
29. novembra 2009 at 10:28
AIR presne ako píšeš, s týmto by som asi mal vážny problém, mal odvahu chalan 🙂
Express
29. novembra 2009 at 12:34
Waw
AMIS
29. novembra 2009 at 12:54
Myslím, že bahniaci v okolí Prahy to majú podstatne ľahšie 😈 Kto si vezme Bajana alebo niekoho z tých našich chujkov na nádrž?
cazzo
29. novembra 2009 at 19:01
Dnes o polnoci je na Nove záznam.Inak doporučejem pozerať Lehymu! Chlapík skočil na Hárleji backflipa 😈 😁
AIR
29. novembra 2009 at 19:13
cazzo no teraz v spravach nieco ukazovali… ak to bol ten na harley, tak to neustal a spadol pri dopade 😠 😠 😠
cazzo
29. novembra 2009 at 21:55
Ano,asi sekundu ustál,potom ustlal 😁
Marek11
30. novembra 2009 at 8:40
😶 neskutocny frajer 😁
RoboNM
30. novembra 2009 at 13:07
😶 wow,
Amisz, mal by dakto naložiť hranola a neustáť to 😁