Connect with us

Spravodajstvo

Rock Baby: parádne oblečenie pre deti všetkých motorkárov

Publikovaný

on

Rock Baby: parádne oblečenie pre deti všetkých motorkárov

Asi žiadny motorkár nechce svoje deti obliekať do infantilných dupačiek s presladenými motívmi princezien alebo rozprávkových hrdinov. Práve pre nich vznikol internetový obchod Rock Baby. E-shop s originálnym detským oblečením, na ktorom môžete pre svojich drobcov nakúpiť niečo, čo má naozaj štýl.

Je pritom úplne jedno, aké oblečenie zrovná hľadáte. Dupačky, podbradníky, body, tričká, mikiny, tepláky – to všetko tu nájdete. Pre deti čerstvo narodené aj tie, ktoré už vyrástli a pomaly sa chystajú do školy. Pár kúskov je tu taktiež pre dospelých, takže sa nečudujte, keď si pri nákupe na Rock Baby zaobstaráte aj niečo na seba.

Vtipné, kontroverzné, … ale hlavne originálne
Väčšinu oblečenia zaobstaráte v klasickej čiernej a bielej farbe, občas narazíte aj na červenú a výnimočne na zelenú. To však nie je až tak dôležité – farby sú tu vedľajšie. Hlavnú úlohu totiž zohrávajú motívy.

Motívy vtipné, kontroverzné aj štýlové. Ale hlavne motívy originálne. Či už zavítate do sveta motoriek, hudby alebo športu – vždy nájdete niečo, čo vás zaujme a čo sa úplne odlišuje od všetkých tých mačičiek Hello Kitty, princezien Elz, víl, Spidermana alebo Batmana, ktoré trápne pozerajú z každého výkladu.

Z motorkárskych motívov sa najlepšie ujal ten s nápisom „Můj táta má styl. A co tvůj táta? „, Prípadne v prarodičovskej variácii “ Můj děda má styl. A co tvůj děda? Veľmi obľúbené sú aj motívy „333 poloviční ďábel“ alebo „Malá rebelka“.

Ak by vám ponuka napriek tomu nestačila, nevadí. E-shop totiž ponúka možnosť vlastnej  potlače. Stačí vysnívaný motív zaslať e-mailom (či už v krivkách alebo ako obrázok) a za pár dní ho budete mať doma – respektíve váš špunt na sebe.

Ručne šité v Česku
Na oblečenie z Rock Baby oceníte aj to, že sa kompletne vyrába a ručne šije v Česku. Žiadne Made in China alebo Bangladesh – toto je poctivá práca zlatých českých ručičiek. Každé oblečenie je vyrobené zo 100% bavlny a veľmi šetrné k pokožke vašich krpcov. Tak ho vyskúšajte.

Motorkári deťom = Rock Baby

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri