Connect with us

Podujatia

ROSMALEN 2007

Publikovaný

on

Už deviaty krát sa konala v Holandskom Rosmalene výstava BIG TWIN AND BIKE EXPO kde sa stretávajú a predvádzajú svoje výtvory úpravcovia HD, stavitelia custom bikeov a všetci, čo s tým majú niečo spoločné.

V našich končinách je táto výstava známa pomerne málo, čo je do určitej miery spôsobené tým, že termínovo sa kryje s milánskou EICMA. Tento fakt však nič nemení na tom, že v ostatnej Európe, je rosmalenská výstava rešpektovaná a väčšina zvučných firiem ju má pevne stanovenú v kalendári.

Najväčšiu plochu svojou expozíciou zaberal samozrejme Harley ? Davidson, kde bolo možné už hádam obligátne vidieť všetky stávajúce modely roku 2008.Ich exponáty boli aj jediným v sériovej podobe, resp. tak ako schádza z výrobného pásu. Všetky ostatné expozície boli venované, tuningu, customizingu, rebuildom a všetkému, čo sa spája s slovami BIG TWIN.

Súčasne s výstavou prebiehala súťaž BIKE SHOW, kde medzi zruba 50 vystavenými kúskami mala svoj kus duralu v ohni aj jedna česká tuningová firma, ktorá sa už so svojim bikeom umiestnila na 3-ťom mieste v americkom Sturgies na majstrovstvách sveta v customizingu v tomto roku.

Jediné, čo celkový dojem z inak vysokej úrovne výstavy kazilo, boli trhový predavači s tovarom vysokej kvality a originálneho pôvodu, avšak myslím, že toto je jav, ktorý sprevádza už takmer každú výstavu.

ROSMALEN 2007

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri