Connect with us

Spravodajstvo

Slovenské klubové tímy už v La Serene

Publikovaný

on

Na tohtoročnom 82.ročníku Medzinárodnej šesťdňovej motocyklovej súťaži (ISDE 2007) Slovensko reprezentujú dva ?klubáky? v súťaži klubových teamov: Slovakia club team v zložení Jaroslav Katriňák, Radek Matoška, Ivan Jakeš (managér Ján Hrehor) a Slovakia young team v zložení Zlatko Novosád, Juraj Dozsa, Peter Králik (manager Zuzana Onhajzerová).

Výpravy oboch klubových tímov odleteli v nedeľu 4.11.2007 z Viedne cez Zürich do Santiaga a po absolvovaní viac ako 470 km dorazili v noci z pondelka na utorok do dejiska konania tohtoročnej ISDE, do prímorského mesta La Serena. Po krátkej aklimatizácii a zorientovania sa v depe, začali klubové tímy ihneď riešiť otázku vyzdvihnutia svojich motocyklov. Tím pod vedením Jána Hrehora si dnes vyzdvihol motocykle, ktoré odišli do Chile už 15.septembra 2007, z nemeckého kontajnera a druhý tím dnes prebral zapožičané motocykle od značky Gas Gas.

Počas nasledujúcich dvoch dní sa budú motocykle pripravovať na štvrtkovú technickú prebierku, po ktorej už motocykle zostanú v uzatvorenom parkovisku.
Sekretariát SMF bude pravidelne, na základe telefonického kontaktu s managermi tímov, spracovávať pre média tlačové informácie z aktuálneho diania v La Serene. K dnešnému dňu máme k dispozícii telefonický kontakt na chilský telefón managéra Slovakia teamu Jána Hrehora ? 0056-9 98860962. Upozorňujeme na časový posun, ktorý je v La Serene a to mínus 4 hodiny.

Aktuálne informácie z dejiska ISDE 2007 sú uverejňované i na oficiálnej stránke www.isde07.com

Sekretariát SMF

5 komentárov

5 Comments

 1. tomXX

  7. novembra 2007 at 9:01

  Exe, obcas treba tlacove spravy aj citat – pise sa Jakeš a nie Jakeľ. Tiez si myslim, ze telefonne cislo na Janka Hrehora by nemalo byt takto verejne vystavene 🤐

 2. eXeBaT

  7. novembra 2007 at 12:45

  tomXX

  Ako si sám napísal, ide o tlačovú správu. Pokiaľ máš výhrady k obsahu, napíš to im. Ja som to obdržal a uverejnil. Nie je v moje moci ovládať všetky mená ľudí, ktorí figurujú v motocyklovom svete.

 3. kxbibo

  7. novembra 2007 at 18:05

  eXeBaT ale však Ivan Jakeš je slávny, išiel aj s Katrom Dakar.

 4. racer8

  7. novembra 2007 at 18:50

  Sixdays to je nieco…. 🙂 isiel by som sa pozriet 🙄

 5. eXeBaT

  7. novembra 2007 at 20:58

  kxbibo

  Ja viem Bibo.

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri