Connect with us

Spravodajstvo

Tiger v Yamahe u Ráža zatienil i R1-tku

Publikovaný

on

V rámci prebiehajúcej kampane zn. Yamaha sme boli pozvaní do predajne Yamaha ? Asia Car Impex v Bratislave. Pre nás slengovo ?U Ráža? to mali Jozefovia (Ráž i Červenka) zaujímavo pripravené. Jozef Červenka si poistil už dopredu našu redakčnú účasť na otváracom dni spustenia akcie o vrátenie 100 % peňazí za vami zakúpený motocykel. Akcia má za cieľ pritiahnuť klientov, ktorí práve teraz kupujú motocykel, aby si prezreli prakticky kompletnú produkciu motocyklov zn. Yamaha, a v prípade, že sa rozhodnú o kúpu motocykla v čase od. 26. 3 ? 3. 4. t.r. u vybraných predajcov, kde patrí i Asia Car Impex, budú zaradení o hlavnú výhru, t.j. 100 % vrátenie peňazí za zakúpený motocykel. V hre je i VIP pobyt na MotoGP a W SBK v Brne.

Tiger zatienil ?erjednotku?
Jozef Červenka si dal parádnu prácičku a okrem spoločenského večera, ktorý uvádzal známy Tony Moyzes s tanečnou skupinou sme si pozreli promo video Yamaha R1 versus sibírske tigre. Unikátne video ale nebolo originál ?yamahacke? a bolo na polovicu z dielne od Červenku. Skutočne stálo zato. Hneď po skončení filmu bola slávnostne odhalená Yamaha YZF-R1 a prakticky skoro súčasne vbehol do stanu sibírsky tiger (Tiger pásavý ussurijský), akoby zrovna vypadol z premietacieho plátna. Po chvíľke rozruchu si všetci vydýchli, tiger bol na obojku v opatere dvoch žien. Tigrovi sa prostredie moc nepáčilo a blesky fotoaparátov ho dostávali do varu. Chvíľami som mal i strach, ale opatrovateľky vedeli ako naň, tak všetko dobre dopadlo. Akurát moderátor Moyzes mal dosť práce s tým, aby návštevníkom pripomínal, že hviezdou večera je R1… ale márne. Následne som sa dozvedel, že tiger nepochádza zo ZOO, ale z Oázy sibírskeho tigra v Kostolnej pri Dunaji. Ako kamarát mu prišiel na pomoc mladý lev, ale ten nezniesol rozruch vôbec a so strašidelne vycerenými zubami ho jeho ošetrovateľka vyniesla preč.

Maco predviedol svoj špeciál ? 13 sekúnd výmena kolies a tankovanie
Ďalšou hviezdou večera bol motocyklový špeciál Yamaha – Maco Moto Racing tímu, ktorý bol tesne po dokončení. Naštartovaná Yamaha sa prebíjala zvukovo so sériovou ?erjednotkou?, a Maco bol veľmi ochotný poukazovať čo-to zo svojej dielne. Okolostojacich šokoval napr. bleskovou výmenou zadného kolesa – takto je stroj pripravený na MS Endurance. Neuveriteľne jednoduché a zároveň komplikované, je vidno že jeho tím je v tomto skutočne ďaleko. Ako ?pikošku? nám prezradil, že prehodenie predného a zadného kolesa vrátane tankovania na pretekoch trvá 13 sekúnd!!! Maco držíme palce i v tomto roku.

Príjemný večer
sa pretiahol skoro do polnoci. V priestoroch predajne a na dvore bola kompletná kolekcia motocyklov Yamaha, svoju pozornosť si zaslúžil i V-Max. Návštevníci sa usmievali a užívali si, nemôžem nespomenúť, že stretnutie skutočného tigra s ?erjednotkou? si nenechal ujsť ani obchodný a marketingový manažér spoločnosti Yamaha Motor Czech spol. s r.o. pán Martin Krejčí. Yamaha dni sú teda odštartované a značke prajeme veľa obchodných úspechov.
Ešte raz ďakujeme za pozvánku.

Text a foto : V. Brniak

Tiger v Yamahe u Ráža zatienil i R1-tku

Advertisement

2 komentáre

1 komentár

  1. ZOMBY

    27. marca 2009 at 18:33

    No boli mici aj cici tak to ma byt!

  2. duroslav

    28. marca 2009 at 11:49

    No tie zvery sa museli v pritomnosti tolkych ludi a huciacich reprakov citit uzasne… 😕

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri