Connect with us

Podujatia

Uhádni počet motoriek a vyhraj chopper!

Publikovaný

on

Firma Bikers Centrum Slovakia s.r.o., autorizovaný predajca značiek Honda, Suzuki, Yamaha a Aprilia Vás srdečne pozýva na slávnostné otvorenie nového predajného centra. Motocyklové centrum pri vjazde do Trnavy na Nitrianskej ceste 30/A pre Vás pripravilo celkovo 3500 m2 motocyklového sveta vrátane Harley-Davidson centra.

Každá značka bude mať svoj vlastný predajný a servisný personál ktorý sa Vám bude plne venovať, a bude dostatočne fundovaný v problémoch danej značky. Servisná časť má presklenú zadnú stenu kde má zákazník možnosť sledovať opravu svojho stroja. Dané značky budú na predajných plochách disponovať dostatočným množstvom originálnych doplnkov a veľkým skladom motocyklov. O tak dôležité rozhodnutie akým kúpa motocykla je, sa postará flotila DEMO motocyklov každej značky, od superšportu až po enduro…
Horné poschodie bude venované značkám IXS a Highway Hawk ktoré dovážame na Slovenský trh niekoľko rokov ako výhradný importér. Nebude sa ale jednať len o tieto dve značky, horné poschodie bude zaplnené aj inými doplnkami ktoré motorkár vyhľadáva, a teraz ich nájde pod spoločnou strechou. Komfort nákupu Vám bude zabezpečovať len jedno centrálne miesto určené na zaplatenie.

Pri tejto príležitosti sme pre Vás zorganizovali súťaž o hodnotné ceny. Jedná sa o jednoduchú otázku ktorá Vás možno posadí do sedla choppra. Musíte odhadnúť počet NOVÝCH motocyklov v deň otvorenie, t.j. 12.4.2008. Uzávierka bude 11.4.2008 o 12:00. Ten čo odhadne presný počet , alebo sa priblíži – vyhráva. Ak bude víťazov viac, losovanie prebehne pod patronátom skupiny DESMOD.

Jediné čo musíte, je navštíviť stránku [linka] a prejsť na sekciu súťaž. Potom už len treba v sobotu 12.4.2008 prísť na slávnostné otvorenie kde je vstup zdarma, a tešiť sa dobrú zábavu, prezentáciu všetkých značiek motocyklov, zľavy a akcie, a samozrejme na krst Bikers Centra Slovakia kapelou DESMOD!

Sme ako Vy
Team Bikers Centra Slovakia

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri