Spravodajstvo
Víťaz troch VC MotoGP Abe zomrel pod kolesami nákladiaku
-
PR článkyPred 2 mesiaceLukáš Pešek: „Jazdite tak, aby ste sa vždy vrátili domov.“ Bývalý jazdec MotoGP dnes učí ostatných, ako na to
-
PR článkyPred 1 mesiacPREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceTEST CFMOTO 1000 MTX: Čínsky liter, ktorý prepisuje pravidlá hry
-
SpravodajstvoPred 3 mesiaceDucati Superleggera V4 Centenario: 247 koní, 173 kilogramov, nula kompromisov
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceKawasaki Versys 650 vs. 1100: Stačí stredná trieda na alpskú turistiku vo dvojici?
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST: Yamaha MT-07 Y-AMT – Súboj generácií: Je robot skutočne lepší ako spojková klasika?
-
SpravodajstvoPred 3 mesiaceTriumph Daytona 660 (2026): Ostrejšia, ale nie iná
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST Moto Morini Alltrhike 450: Adriano Celentano s pasom z Hongkongu?

Pepi
8. októbra 2007 at 11:00
Je to tragedia a strata pre motosport. Cest jeho pamiatke!
campa
8. októbra 2007 at 20:01
Ked sa môj syn Leon narodil dostal taku hračku do kočíka, volali sme ju Norick Abe, podla neho. Drž sa starec tam hore, škoda ta.
racer8
8. októbra 2007 at 20:17
R.I.P. 😟 😠
daro
8. októbra 2007 at 20:34
R.I.P. 😟 😠 😟
veka
9. októbra 2007 at 7:36
R.I.P. 😠 😠 😠 Niekedy ani skusenosti a opatrnost tragedii nezabrania. Krásnu jazdu medzi oblakmi .
Francesko
10. októbra 2007 at 8:53
Zas je to tu, môžeš byť dobrý, ajtak havaruješ (umreš) kvôli nepozornému vodičovi auta.
Cest jeho pamiatke.
MartineR
11. októbra 2007 at 5:57
Vyznie to sprosto, no takto to chodi, ked ide s Yamahou do Kawasaki … 😈
to len pre zaujimavost, uz som ticho …
R.I.P.
milan3232
11. októbra 2007 at 10:42
… prešlo nedovoleným spôsobom do protismeru na štvorprúdovej ceste… ??? 😶
Skoda ho.
andoo
11. októbra 2007 at 12:37
Toto je presne ten pripad ze aj ten najskusenejsi jazdec, ktory si moze davat sakra bacha moze velmi lahko doplatit na hlupost druheho..
cest jeho pamiatke..
MartineR
11. októbra 2007 at 12:49
andoo nehovoris teraz dufam o sebe a svojej nehode na madaroch, pardon pri novych zamkoch, kde si letel urcite aspon 200 a chudak teta z vedlajsej si ta nestihla ani vsimnut … 😈 😁
blueeyes
11. októbra 2007 at 14:42
MartineR a zabudol si dodať že sme šli bez prilieb a ja som nimi kývala v rukách 😛