Connect with us

Testy a recenzie

Výfuky Arrow 2010

Publikovaný

on

Arrow si pre nový rok pripravil niekoľko noviniek z triedy street a offroad.

STREET:
XKONE

Tieto výfuky boli vyvinuté so značkou Suzuki v pretekárskej sezóne. Arrow predstavuje nový dizajn na TOP úrovni. Vyrobené sú z titánu a karbónu. Tieto výfuky sa dajú zakúpiť aj s kompletnými ladenými zvodmi od tejto značky.

WORKS
Tento výfuk bol navrhnutý pre športové motocykle. Jeho telo je vyrobené z titánu. Tento výfuk je možné taktiež zakúpiť aj s kompletnými ladenými zvodmi.

DARK LINE
Najväčšia časť motorkárov, majiteľov street a nahých motoriek budú potešení práve týmto výfukom. Tlmič je v tvare diamantu, športový a elegantný. Výrobca zaručuje skvelú kvalitu s pomerom ku cene, ďalej však zaručuje aj ľahkosť, vysoký výkon a dlhú životnosť.

RACE-TECH 2010
Nová kolekcia Race-Tech je vylepšená a prichádza s novým profilom a dizajnom. Zväčšil sa vnútorný objem tlmiča, ale sila zvuku sa trochu znížila.

OFFROAD:
MX THUNDER

Tento výfuk bol navrhnutý v spolupráci s jazdcami tiredy MX. Ponúkajú maximálnu spoľahlivosť na rovnakej úrovni, ktorú používajú jazdci MX majstrovstiev sveta. Sú vyrobené z titánu a hliníka. V ponuke sú komplet aj so zvodom.

Ceny ostali neurčené.

Výfuky Arrow 2010

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri