Connect with us

Spravodajstvo

Vyhrajte dovolenku pri mori s Paolom

Publikovaný

on

Chcete vyhrať dovolenku pre dve osoby na romantickom ostrove?

Je to úplne jednoduché!
Spoločnosť PAOLO SLOVAKIA pripravila pre svojich zákazníkov veľkú letnú súťaž o týždňový pobyt pre dve osoby na Chorvátskom ostrove UGLJAN. Do súťaže budete zaradení ak v časovom období od 11. 05. – 31. 07. 2009 uskutočníte jednorazový nákup tovaru v predajniach, alebo v e-shope PAOLO SLOVAKIA, v minimálnej hodnote 130 ? (3 916,38 Sk), vyplníte dotazník, zadáte jedinečné číslo pokladničného dokladu a správne zodpoviete súťažnú otázku na www.PAOLO.sk!
Automaticky budete zaradení do žrebovania o hlavnú cenu super letnú dovolenku v trojhviezdičkovom hoteli Ugljan na chorvátskom ostrove Ugljan pre dve osoby s polpenziou, (bez dopravy) v termíne 05. 09. – 12. 09. 2009.

Žrebovanie sa uskutoční 5. augusta 2009. Výhercovia budú upovedomení telefonicky pracovníkmi spoločnosti PAOLO SLOVAKIA do 7 dní od termínu žrebovania. Výhry nie je možné vymieňať za finančnú hotovosť ani meniť termín pobytu – hlavnej výhry. Okrem hlavnej ceny hráte aj o značkovú prilbu AIROH Krypton a kvalitnérukavice A-PRO! Čím viac jednorázových nákupov tovaru uskutočníte, tým sa zvyšujú vaše šance na výhru!

PAOLO SLOVAKIA

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri