Connect with us

Spravodajstvo

Can-Am Ryker – prevratná trojkolka za 9 990 Eur

Publikovaný

on

SPOLOČNOSŤ BRP PRINÁŠA PREVRAT V KATEGÓRII
TROJKOLESOVÝCH VOZIDIEL S ÚPLNE NOVÝM MODELOM CAN-AM
RYKER A NAĎALEJ SA SÚSTREDÍ NA VÝCHOVU VODIČOV

Prevratné vozidlo Can-Am Ryker je…
· dostupné
: s cenou už od 9 990 EUR a ľahko ovládateľné s technológiou Twist and Go
· zábavné: inovatívne a dôveryhodné vozidlo bez kompromisov
· prispôsobiteľné: vyše 75 000 možností vlastných úprav vrátane množstva ľahko
pripojiteľných prvkov príslušenstva

Denver, CO, 9. september 2018 – Spoločnosť BRP (TSX:DOO) priniesla do kategórie
trojkolesových vozidiel prevratnú novinku uvedením úplne nového modelu Can-Am Ryker. Vozidlo Can-Am Ryker, skonštruované tak, aby bolo dostupné, zábavné a prispôsobiteľné, je ideálnou voľbou pre mužov a ženy, ktorí túžia po neuveriteľných dobrodružstvách vrátane tých, ktorí sa ešte len chystajú objavovať radosť z jazdy v otvorenom priestore.

Can-Am Ryker je úplne nový model v ponuke cestných vozidiel Can-Am On-Road, ktorá teraz zahŕňa modelové rady Can-Am Ryker a Can-Am Spyder. Model Can-Am Ryker je navrhnutý tak, aby prinášal cestnú skúsenosť čo najširším masám, a to vďaka zbúraniu bariéry k dostupnosti, bezstarostnej jazde a nízkym obstarávacím nákladom.

„Náš prieskum ukázal, že tisícky ľudí na celom svete by boli ochotné uvažovať o jazde na trochkolesách, keby bola cenovo dostupnejšia,“ uviedol Josée Perreault, senior viceprezident cestnej divízie Can-Am On-Road spoločnosti BRP. „Can-Am Ryker túto bariéru prekonávane kompromisne – ide o veľmi sofistikované vozidlo s dlhým zoznamom inovatívnych funkcií a
technológií… a navyše vyzerá skvele a jazdiť na ňom je naozaj veľká zábava!“

Can-Am Ryker je k dispozícii s dvomi renomovanými motormi: dvojvalcový Rotax 600 ACE alebo trojvalcový Rotax 900 ACE. Má tiež odolný pohonný hriadeľ, ktorý nevyžaduje žiadne
nastavovanie, vyrovnávanie ani údržbu, čo znižuje náklady na servis. Jazdci si budú môcť
vychutnávať nastaviteľné riadidlá a nožné opierky, ktoré sa za niekoľko sekúnd dajú bez
zbytočného náradia alebo dielov prestaviť pre rôznych jazdcov.

Can-Am Ryker je pravdepodobne to najjednoduchšie ovládateľné trojkolesové vozidlo, ktoré bolo kedy skonštruované. Má automatickú prevodovku, takže jazdci nemusia meniť prevodové stupne – čo je presne definícia technológie Twist and Go, „pridáš a ideš“. Jeho súčasťou je aj charakteristická Y-architektúra Can-Am s dvoma kolesami vpredu a jedným vzadu dodávajúca vynikajúcu stabilitu a brzdnú silu, spolu so systémom stability vozidla. Samotná jazda je neuveriteľne zábavná, vozidlo má znamenitú citlivosť a nízke ťažisko, ktoré spája jazdca s cestou.

„Ľudia si myslia, že v cene vozidla Ryker je nejaký skrytý háčik alebo trik, ale nie je to tak,“ povedal Perreault. „Je v tom skrátka len úžasná hodnota, ktorá je rozhodujúca v našom úsilí otvoriť nový trh. Jeho súčasťou sú aj mladší jazdci, ktorí vyžadujú skvelú jazdu a individuálny štýl.“

Vyše 75 000 spôsobov prispôsobenia
Existuje vyše 75 000 spôsobov prispôsobenia modelu Can-Am Ryker pomocou unikátneho
príslušenstva, ktoré je navrhnuté tak, aby sa dalo ľahko vymeniť. K dispozícii je aj funkčné
príslušenstvo na jazdu sólo alebo vo dvojici, väčšie úložné priestory a ďalšie prvky výbavy.
Rovnako ako vozidlo, celé príslušenstvo je cenovo dostupné.

„Can-Am Ryker vylepšuje zážitok z jazdy, ponúka však aj vynikajúci zážitok z nakupovania,“
povedal Perreault. „Vytvorili sme aplikáciu Can-Am Ryker, ktorá využíva rozšírenú, augmentovanú realitu. Je to prvá takáto aplikácia od BRP a je úplne skvelá. Ľudia si môžu svoje vozidlo prispôsobiť, a potom si ho pozrieť pred sebou zblízka.“

Uvedením vozidla Can-Am Ryker a vďaka zvyšujúcemu sa dopytu po všetkých cestných vozidlách Can-Am On-Road rozširuje spoločnosť BRP svoj obľúbený vzdelávací program pre vodičov (Rider Education Program, REP). Partneri v tomto programe s výcvikovými zariadeniami pre vodičov poskytujú kurzy k trojkolesovým vozidlám Can-Am. Do konca roku 2018 absolvuje školenia Can- Am REP vyše 10 000 ľudí, z ktorých polovicu tvoria ženy.

Prevedenie Can-Am Ryker Rally pre nespevnené cesty
Pre ľudí, ktorí si chcú užívať jazdu po asfaltkách, no taktiež sa chcú pobaviť mimo vyjazdených chodníčkov, existuje všestranná edícia Can-Am Ryker Rally.

Prevedenie Rally má pridané prvky, vďaka ktorým je vozidlo pevné a schopné a zároveň dáva
jazdcom istotu pri zdolávaní nespevnených ciest. S režimom Rally sa môžu jazdci vyšantiť
driftovaním na štrku alebo hline, a pritom mať vozidlo neustále pod kontrolou.

Či už sa niekto zamiluje do dostupného, zábavného a prispôsobiteľného vozidla Can-Am Ryker alebo sníva o objavovaní sveta na cestách na vozidle Can-Am Spyder, spoločnosť BRP dokáže vyhovieť každému. Na stránke www.CanAmOnRoad.com sa dozviete viac o programe vzdelávania vodičov Can-Am a nájdete tam aj kompletnú ponuku cestných vozidiel Can-Am On-Road na rok 2019 vrátane úplných špecifikácií produktu a technických informácií.

O spoločnosti BRP
Sme lídrom vo svete športových vozidiel a pohonných systémov. Staviame na viac ako 75 rokoch vynaliezavosti a intenzívneho zamerania na zákazníka. V našom portfóliu osobitých a špičkových produktov máme snežné skútre Ski-Doo a Lynx, vodné skútre Sea-Doo, terénne a cestné vozidlá Can-Am, lode Alumacraft a Manitou, lodné pohonné systémy Evinrude a Rotax a tiež motory Rotax pre motokáry, motocykle a rekreačné lietadlá. Pre sortiment našich výrobkov zabezpečujeme náhradné diely, doplnky a oblečenie s cieľom zlepšiť zážitok z jazdy. Dosahujeme ročný obrat vo výške 4,5 miliardy kanadských dolárov z viac ako 100 krajín a náš personál tvorí približne 10 350 motivovaných, vynaliezavých zamestnancov.

http://www.brp.com/
@BRPnews
Lynx, Sea-Doo, Evinrude, Rotax, Can-Am, Alumacraft, Manitou, Spyder, Ryker a logo BRP sú ochranné známky spoločnosti Bombardier Recreational Products Inc. alebo jej pridružených subjektov. Všetky ostatné ochranné známky sú majetkom ich príslušných vlastníkov.

 

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri