Connect with us

Spravodajstvo

CF Moto Gladiátor X450 – najpredávanejšia štvorkolka v ČR a SR za skvelú cenu!

Publikovaný

on

Journeyman s prichádzajúcou jeseňou spúšťa parádnu cenovú akciu na dlhodobo najpredávanejšiu štvorkolku – populárny model CF Moto Gladiator X450 / X450-A. Urobte si radosť ako tisíce iných a staňte sa majiteľom najpredávanejšej štvorkolky! Od 1. 10. 2018 je totiž dostupná úplne pre každého za parádnu cenu 4 590 Eur s DPH v plnej výbave!  

Fenomén štvorkolkového trhu, ktorý bol pri svojom vstupe nedostatkovým zbožím. Od svojho vstupu na trh je to jasný bestseller, ktorý môžete mať za fantastickú cenu 4 590 Eur s DPH. CF Moto Gladfiator X450 – váš nový pomocník pre všetky druhy práce a spoľahlivý parťák na výlety a expedície. Plná výbava vrátane predného a zadného diferenciálu, navijáku, ALU ráfov alebo homologovaného ťažného zariadenia. (Predĺžená verzia X450-A je dostupná za 4 990 Eur).  

Cena je platná do odvolania pre ČR a SR. Akcia sa vzťahuje na modely Gladiator X450 a X450-A, homologizácia EURO4 – „biele značky“. EU homologizácia pre 2 osoby. Vod. oprávnenie sk. B. Ďalšie informácie na www.ctyrkolky.cz  

Detaily modelu: https://journeyman.cz/atv-a-quad-ctyrkolky/pracovni-ctyrkolky/gladiator-x450  

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri