Connect with us

Spravodajstvo

Ďalšie novinky Ski-Doo na 2018 – dva nové modely a motor Rotax 600R E-TEC

Publikovaný

on

 · Nový limitovaný model MXZ 600R E-TEC s novým motorom Rotax 600R E-TEC

· Nový model Expedition SWT skonštruovaný pre ešte lepšie schopnosti a väčšie pohodlie    

Valcourt, Quebec, 10. január 2018 – Spoločnosť BRP (TSX:DOO) si opäť upevňuje svoje vedúce postavenie uvedením dvoch nových snežných skútrov Ski-Doo a motora Rotax E-TEC novej generácie. Nové modely sú súčasťou utkvenej predstavy spoločnosti BRP o ustavičnom zlepšovaní zážitkov z jazdy na prvotriednych produktoch. Limitovaný model MXZ 600R E-TEC je vybavený novým vysoko výkonným a ľahkým motorom Rotax E-TEC, pričom nový model Expedition SWT priamo rieši potrebu väčšej vyváženosti medzi schopnosťami a pohodlím pre lepšie chvíle strávené na snehu.


 Limitovaný model MXZ 600R E-TEC

Nový vysoko responzívny model Ski-Doo MXZ 600R E-TEC spája inovatívny podvozok Ski- Doo REV Gen4 s účinnosťou a spoľahlivosťou triedy 600. Je vybavený úplne novou pohonnou jednotkou Rotax s objemom 600 ccm a výkonom 125 koní spolu s prvotriednymi tlmičmi, modernizovaným pásom a vysoko účinným riadením pre mimoriadne svižnú a zábavnú jazdu.  „Modely Ski-Doo MXZ naďalej nastavujú latku v oblasti inovácií a ponúkajú jazdcom tie najlepšie jazdné parametre na trati“, hovorí Bernard Guy, senior viceprezident sekcie globálnej stratégie pre produkty spoločnosti BRP. „Nový model MXZ 600R E-TEC je navrhnutý tak, aby ustanovil nový štandard s výnimočným výkonom a vysokou hodnotou.“  


Rotax 600R E-TEC

Vďaka novému modernému motoru Rotax 600R E-TEC sa spoločnosť BRP udržiava na čele svojej triedy ako popredný výrobca ľahkých, vysoko výkonných motorov pre snežné skútre. Vývoj sa sústredil na ušľachtilý cieľ: zlepšiť zážitok z jazdy zvýšením výkonu v triede 600 a priniesť výnimočnú dynamickú citlivosť a spoľahlivosť pri zachovaní povesti motora E-TEC ako najlepšieho vo svojej triede z hľadiska účinnosti a odolnosti. Na základe rovnakých princípov štvorcového motora (rovnaký priemer valcov a zdvihu) ako pri modeli 850 E-TEC sa motoru 600R E-TEC darí na všetkých frontoch poskytovať jazdcom presnú a dynamickú odozvu pri ľubovoľnej polohe plynu, čím je zaistené okamžité zrýchlenie a impozantný faktor zábavy. V porovnaní s predchádzajúcou generáciou dosahuje o 30 % lepšiu reakciu na zmenu polohy plynu (čo zodpovedá zlepšeniu v prípade modelu 850), pričom vďaka svojej dispozícii uprostred platformy REV Gen4 má model MXZ 600R E-TEC neuveriteľne precízne ovládanie.   


Expedition SWT

Ľudia začali označovať nový model Ski-Doo Expedition SWT výrazom „nezastaviteľný“, ktorý sa rovnako vzťahuje na komfort aj schopnosti. Spája vynikajúcu trakciu a vznášanie sa na stope so šírkou 60 cm (24 palcov) a komfort a stabilitu nastaviteľného predného zavesenia 97,5 – 102 cm (38,4 – 40,2 palca). Výsledkom je lepšia jazdná skúsenosť, vďaka čomu jazdci dokážu ľahšie a pohodlnejšie zdolávať aj náročnejší terén pri práci alebo pri zábave.  

Ďalšie informácie a technické údaje o uvedených nových modeloch Ski-Doo nájdete na stránkach www.ski-doo.com.  


Tlačová správa.

Ďalšie novinky Ski-Doo na 2018 – dva nové modely a motor Rotax 600R E-

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri