Connect with us

Odpoveď na: 40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme Odpoveď na: 40+ – tu sme

#104050
przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)

🙂 Mlhoš, kamarát-nekamarát, to je len slovíčkarenie.
Každý z nás pozná kopu správnych ľudí, s ktorými nemá problém sa stretnúť na výjazdoch, na zrazoch, atď.

Starú bandu, ktorú sme mali od puberty (v každom prípade však dlhé roky pred prvým Tajovom), máme stále, okresy KN, NZ, DS,LV, to dáme ľahko dokopy cez SMSky na výjazd, akurát tento rok ten skurvený kovid to trochu kazil.

Ani GTX nie je problém, na prvom Gaderi si bol, bolo nás tam okolo 160.
Nakoľko stále dosť jazdím, často aj z tej skupiny nejakých stretnem, nikto z nich nie je mojim nepriateľom a ani ja ich. Pokecáme a hotovo.

🙂 Klamára-intrigána som našťastie tento rok nestretol, takže som žiadne nepríjemné pocity riešiť nemusel. 🙂

Zajtra sa dni už začínajú predĺžovať, ale stále sa píše rok 2020. Hondu VT 750 som síce v lete predal, ale Suzuki SV stále mám a pozajtra sem dole hlásia + 13 °C, snáď nejaké km ešte pribudnú „cestou na nákupy nevyhnutných životabudičov“…

Toto „zimné“ obdobie si ale plne užívam s Beta Urbanom, cez záhradu sa dostanem na breh Dunaja bez toho, aby som sa potuloval medzi číhajúcimi kovid-policajtmi. Takže mi môžete pokojne aj závidieť… 🙂

Partneri