40+ – tu sme
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › 40+ – tu sme
Označené ako: Hruso25
- Toto téma obsahuje 16,926 odpovedí, 115 hlasov, a bola naposledny upravená pred 6 mesiacmi, 1 týždňom od
Mlhos.
-
AutorPríspevky
-
19. decembra 2018 o 11:15 #102023
Retro
Účastník (Participant)Riadne dzignutých kamarátov si mal…:-)))
19. decembra 2018 o 11:48 #102024Goldy
Účastník (Participant)Iná doba! Asi potrebovali „dobrý bod“ a výjazdnú doložku a devízový prísľub do Jugošky 😈
19. decembra 2018 o 15:15 #102025przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)Vriťolezi vždy boli aj budú a za komančov sa väčšina naučila „prispôsobovať sa podmienkam“ – len nie každému sa každý pokus vydaril … 😁 😁 😁
Samá pretvárka a faloš, čo deťom doma pošepkali, o tom nikde s nikým nesmeli hovoriť.
Pretvárka a faloš vrátane vriťolezectva funguje aj dnes, ale títo sa zo seba aspoň neposrali a to je už predsa malilinké plus … 😈
19. decembra 2018 o 15:25 #102026Bielyorol
Účastník (Participant)Retro: 😈 👍 Buď to (kto vie, čo za to mali) a keď nič, tak potom neboli 100% ní. Len tak sami od seba betónovať, a ešte k tomu Lenina! 😛 😘
Papi:
ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď, ale na motoride som to nečítal, príssahám, ať se propadnu do západního německa, lebo pred sto rokmi som ešte nebol prihlásený, nemôžem byť všade prvý, dpč. 😁 👍 Ale takéto retro fotky mám rád. 👍 😉19. decembra 2018 o 21:48 #102027przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Orle, nezahováraj.
Ani pred sto rokmi si nemusel byť prihlásený, aby si mohol čítať. 😁
20. decembra 2018 o 1:20 #102028Mlhos
Divák (Spectator)20. decembra 2018 o 8:50 #102029Retro
Účastník (Participant)Bielyorol, vždy keď vidím tvoj nick tak si spomeniem na sajdkáristických ostravákov Riša Bíleho a Milana Vorla a nápis na ich sajde White Eagle:-)))
Pre zaujímavojsť, Milan je historicky prvý Čech ktorý štartoval ako spolujazdec na Isle of Man TT. Pri havárii si tam strašne roztrieskal ľavú ruku a hrozila amputácia. Dali ho dokopy, rukou hýbe dosť obmedzene a s bolesťami, ale ako mi povedal, má to v p..i, hlavná vec že vie vymáčknuť spojku a jazdí sólo motorky. Na Man sa ako spolujazdec chce v každom prípade vrátiť.
20. decembra 2018 o 11:19 #102030Hruso25
Účastník (Participant)Mám Aprilku. Postup pri vyberaní karbcov: prvý bod, demontujete zadné koleso. (ale šak ja idem po karburátoroch)
druhý bod, demontujete výfuky ( co im ebe, šak chcem len vyčistiť karburátore). 😶 😈
Čo je veľa, to je málo.
Chce se mi zvracet velebnosti.
ten prvý Bizon je brutálny.20. decembra 2018 o 12:53 #102031Bielyorol
Účastník (Participant)Retro: 👍 🙂
Mimochodom aj ja som Rišo a som biely. 😁 Len akurát nejazdím sajdy. 😈
Hrušo:Rýchlo predaj motorku. 😈
20. decembra 2018 o 13:55 #102032maco
Účastník (Participant)Povedal som polovičke, že sa musíme naučiť jazdiť ako na White Eagle 🙂
20. decembra 2018 o 14:08 #102033Bielyorol
Účastník (Participant)Maco, vy na mne chcete jazdiť? 😶 No toto! 😈
Len jedno nechápem, prečo je ,,ten¨ white eagle modrý? 😶 🤐 😁20. decembra 2018 o 14:11 #102034Bielyorol
Účastník (Participant)Maco: odkiaľ máš tú sajdu? Je univarzálna? Ja tiež špekulujem nad ňou, chcel by som ju namontovať na moju Suzu C1800 Intruder. 🙂 Malý vnúčik už je veľký a rád my sa vozil s nami. 👍
20. decembra 2018 o 14:36 #102035maco
Účastník (Participant)White Eagle, sajdka je Velorex 563 a dá sa pripojiť univerzálnymi dielmi takmer ku každej mašine s kolískovým rámom- 4 úchytné body. Kúpil som to od Velorexu, ako funglovku pred pár rokmi a montovali mi to vo Vysokom Mýte v ČR.
20. decembra 2018 o 15:44 #102036przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Orol, takže si nepredal?
20. decembra 2018 o 16:18 #102037ahojko
Účastník (Participant)…Orol, takže si nepredal?…
Presne moja otazka…
👍
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
