40+ – tu sme
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › 40+ – tu sme
Označené ako: Hruso25
- Toto téma obsahuje 16,926 odpovedí, 115 hlasov, a bola naposledny upravená pred 6 mesiacmi, 1 týždňom od
Mlhos.
-
AutorPríspevky
-
20. decembra 2018 o 21:42 #102053
przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)Hruso, napísal si tak smutnú vetu, že je veľmi ťažké na ňu reagovať. 😟
Aj ja som sa ozval teraz len preto, aby som upresnil, že moja prvá veta, čo nasledovala po tebe, sa týkala talianskeho dizajnu.
Keď som totiž začal písať príspevok a loviť fotky, ten tvoj tam ešte nebol, len tá Retrova Bimota, čo je kríženec batiskafu s DN 01… 😈
20. decembra 2018 o 21:52 #102054przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Na odľahčenie: Žoltyj batiskaf
20. decembra 2018 o 22:20 #102055ahojko
Účastník (Participant)Papi,
zujimave… aj ten francuzsky nabytkarsky 2 kolesovy kusok som
uz videl kdesi kritizovany ako „skaredy“, ale aby som pravdu
napisal, tak plynulost „tahov“ dizajnerskeho maliara mi celkom
lahodi, i ked musim priznat tomu autorovi co ju kritizoval,
ze by sa to viacej hodilo ako dizajn kuchynskeho stroja a nie
ako tvar motorky… Podla mna nie je typicky „motorkovy“
a aj preto je preto pre mna zaujimave…
20. decembra 2018 o 22:25 #102056Retro
Účastník (Participant)Papi, tú ruštinu sa pochytil od svojich leninských kamarátov?😀 Šárga tengeralatjáró je myslím jediná pesnička ktorú spieval Ringo.
Ahojko kúp to, investuj😀20. decembra 2018 o 22:42 #102057przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Všetko je zaujímavé, čo je originálne. Pekné a praktické však to nemusí byť…
Viď baby, no né?
A ani sex vždy nedopadne dobre, niektoré motorky môžu byť riadne dosexované… 😁
20. decembra 2018 o 22:57 #102058przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Retro, ruštinu som nepochytil (rusofil VANUCCI ma furt opravuje 😁 ), ale som bol nútený učiť sa ju vééééľa rokov.
Ale angličtinu som nemusel, kua… Tak jak napíšem, že Yellow Submarine, ha? 😈Ale som sa naučil , žeMy pa stró íli žoltyj parra chód,
žoltyj parra chód,
žoltyj parra chód.My pa stró íli žoltyj parra chód,
žoltyj parra chód,
žoltyj parra chód.Parra chóód je nakko kót,
parra chó o ód
nam ňe i ďjót.My pa stró ili žoltyj parra chód,
….
….P.S. A VANUCCI mimochodom mal vo svojej bývalej BMW F 650 tiež ten Dumkopf-Rotax, hehehe 😈
20. decembra 2018 o 23:07 #102059przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 No, od dnes sa dni prudko predlžujú, čo nevidieť, začína nová sezóna. 😁
Tak idem.😁 Spať.
20. decembra 2018 o 23:08 #102060ahojko
Účastník (Participant)…Ahojko kúp to, investuj😀…
Retro,
uz utekam do minulosti ked boli lacne….
Alebo mi daj nenavratnu pozicku, a idem hned rano…
😁
20. decembra 2018 o 23:26 #102061ahojko
Účastník (Participant)Ocko…
21. decembra 2018 o 5:51 #102062Bopsik
Účastník (Participant)S tým krížením to môže dopadnúť dvojako:
Brigite Bardot hovorí Albertovi Einstainovi:
BB: “Mali by sme splodiť jedinca…
… krásu zdedí po mne, a múdrosť po vás…”
AE: “A čo keď to bude naopak…?”
😇21. decembra 2018 o 7:18 #102063apa
Účastník (Participant)Ten ocko je náhodou überfasa 👍 . Vedel by som si ho predstaviť v garáži 🙂 .
21. decembra 2018 o 7:33 #102064przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Ahojko, to si ma dostal, smejem sa, jak kvôň … 👍 😁
Už si ale nepamätám, koľko mi Alf zaplatil, aby som mu na ten diaľničný chopper-skúter sadol. Musela to byť veľká suma alebo nejaké alkeholické opiáty… 😁Apa, ty si kúp niečo elektrické-akumulátorové, aspoň predbehneš dobu po ceste ľudstva do záhuby… 😈
Dobré ráno vespolek, vývojári. 😈 😘
21. decembra 2018 o 9:28 #102065Retro
Účastník (Participant)Ahojko myslíš že lacné boli Bimoty alebo tie čudné Aprilie. Neviem ako tá Aprilia, ale Bimoty boli drahé stále. Časom ceny spadnú, ale potom sa vyšplhajú na úroveň tých keď boli nové.
Čo sa týka Mantry je dobrý čas na nákup, lebo o pať-šesť rokov to už bude inde. Ja nekúpim lebo nemám peňeži, len dávam tip:-) Napr.:
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=3400&makeModelVariant1.modelDescription=Mantra&maxPowerAsArray=PS&minPowerAsArray=PS&scopeId=MB&sfmr=false21. decembra 2018 o 10:33 #102066Goldy
Účastník (Participant)Ty vole, dobre vidím? r.v. 1996 a 9 960 km a pod tým r.v. 1995 2 km! uloženky. 👍 som sa pobavil, alebo by mi mali napadať rôzne konšpiračné myšlienky?
21. decembra 2018 o 12:00 #102067malylapaj
Účastník (Participant)ahojko, papiho informácie sú presné ohladom mojich moto, ale od 1981 som začínal na Babette a neskoršie na bratovej ČZ 175 sport.
Želám všetkým pokojné sviatky a šťastlivý nový rok 😁 -
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
