Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 15,571 až 15,585 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #102608
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Serme na to! Či s Rusmi, či bez nich, či s Amerikou, či bez nich, každého osobná vec.
    Ja som rád sám so sebou a s dobrými kamarátmi. Peace. 🙂  👍

    #102609
    maco
    Účastník (Participant)

    Orle asi tak, vráťme sa k motorkám  🙂 
    Oné, rozobral som predné tlmiče na Introši, lebo citeľne netlmili, hoci olej tam bol.
    Avšak oktrem trochy sajrajtu na spodu klzáku som hovno zisitil. Tak som objednal nové tesniace krúžky tlmiacej jednotky- keď to už mám rozobraté a uvidím, či sa to zlepší.
    Máte niekto nejaký typ ?  😟

    #102610
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😁 Veď jasné, len podpichujem opozíciu…

    Nikto sa v bande nezmenil od prvého Tajova a kto tam bol, zistil, že snahy riešiť  ostatných súkromné názory, presvedčenie, vierovyznanie vedú len ku konfliktom.

    Len potichu pridávam, že proletariát som spomenul, lebo dnes je nejaké výročie a keď nejaká večná strana veľkého štátu aj so svojimi kolóniami začne vyspevovať, ako proletariát na celom svete raz zvíťazí…
    Ale vraj došli zhabané zásoby v krajine budúcnosti, tak chvíľu je prestávka, kým sa znova nahromadia… 😈 
    #102611
    ahojko
    Účastník (Participant)

    …pretlak debilných informácií…

      Retro, 

       ved som aj o tom napisal, a hned v nasledujucej

    vete o moznostiach dostat sa k pravdivym info… 

    V principe je pravda vo vete:

        „Neverte vsetkemu co je na nete napisane,

    lebo mozete lahko zomriet na tlacovu chybu…“
      

    #102612
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    😎 Len pokračujte takto ďalej a dopadne to tak ako na stránkach, kde sme písali pred tým, lenže poniektorí sú buď neponaučiteľní, alebo to tu chcú schválne rozdrbať, tak sa tu mávajte pekne páni POLITICI

    #102613
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  VANU, už som mal obavy, že sa si sa tu ešte neozval. 😁 

    #102614
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    😎 Nemboj Papi idem niekam medzi motorkárov, lebo tu sa to už tiež kazí, ako všade, kde sa začala ťahať politika, škoda, bez nej tu bolo celkom fajn.

    #102615
    Retro
    Účastník (Participant)

    Cííí pána boha😀
    ”Nech odpadne, čo je kolísavé, nech odpadne, čo je oportunistické!”😀😀😀
    A toho chuja čo to povedal, nominovali na najväčšieho Slováka. A máte to tu…
    Ahojko ostaň tam kde si, lebo tento spadnurý cirkus bude pokračovať🤨

    #102616
    Retro
    Účastník (Participant)

    VANUCCi, desať srandovných politických komentárov ťa rozladi? Nebuď šmešny…

    #102617
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Nikto z GTX politiku nerobí, na to tu nik nemá. Všetci máme len nejaké názory a maximum, čo môžeme v politike  urobiť, že ideme voliť.

    Len niektorí sú nejak  prekvapení, že sú aj iné názory, ako ich.

    Pritom je to za ten čas už medzi nami relatívne dobre vyselektované a ani predtým nežil nikto z nás vo vzduchoprázdne. Napriek tomu sa občas objavia nemiestne reakcie a urážky.
    Ale vraj „všetko je, ako má byť“ –  tak čo už?

    Problém nikdy nebol s ľuďmi s inými názormi, len s majstrami sveta, ktorí iné názory nedokázali tolerovať.

    Tu? Tu je fajn aj s politikou aj bez, lebo sme tu len dvaja-traja, tu sa už nedá nič rozdrbať…  😁
    Nato je tu hulvátov relatívne málo… 😈 

      

    #102618
    Retro
    Účastník (Participant)

    Maco, dúfam že pod pojmom tesniace krúžky tlmiacej jednotky, nepovažuješ guferá /po našom starom simeringy/? Olej tam máš storočný?
    No a pre prítomných dva a pod chlapa jedna „zaujímavosť“… 
    Tieto kozy žijú na okruhu v Monze pri zákrute Curva di Serraglio. Ktoby to povedal… 😁

    #102619
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 To za toto si šiel tak ďaleko?

    Aj u nás sú zákruty, kde sú curva-kozy … 😁

    #102620
    Retro
    Účastník (Participant)

    Išiel som tam kvôli inému, toto bol bonus 😁 
    A nedá mi nepridať jednu príhodu. V Miláne sme boli ubytovaní v jednom takom nič moc hoteli. Recepčná bola Ruska. Takže prvé z jej strany, že keď sme Slováci tak že vieme po rusky.My že jasné že nie a že radšej sa budeme baviť po anglicky. No a v tom momente nás mala niekde. Kľúče nam dala bez odpovede a neodpovedala už na nič, ani na pozdravy. A ani sme nič viac nechceli. Keďže to bolo také čudné bývanie, tak ísť sa niekde sťažovať nás ani nenapadlo. A druhý deň už tam bola iná osoba.
    A tu to máš. Do jej matky p..i ruskej, ona bude vyžadovať v Taliansku, že by som rozprával rusky…

    #102621
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Inak banda motorkárov, kerú dokážu rôzne politické názory rozhodiť – tak taká banda stojí za hovno. A som friško zistil, že GTX to dokáže rozhodiť, preto som dlho nepreferoval preberanie politiky.

    Ale časom som zistil, že skutočné problémy nie sú okolo politiky, ale o spôsobu komunikácie, nech sa to týka hoci aj čísla topánok…

    Niekto fandí Američanom, iný Rusom, Francúzom, Číňanom, Srbom, Kanaďanom?
    No a čo? Berem na vedomie, rešpektujem  a hotovo.

    Ja dávam dokonca plus za úprimnosť.

    Propagandistické snahy o presvedčovanie oponentov mi ale vadia, v našom veku to považujem dokonca za urážku a spochybňovanie mentálnej úrovne oponenta.

    #102622
    Retro
    Účastník (Participant)

    Ja nikoho nepropagujem. Akurát Isle of Man!!!!!!! 👍  👍  👍 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 15,571 až 15,585 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri