Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 15,586 až 15,600 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #102623
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Vanu, do 3,14či, okamžite sa vráť, kým si ešte neodišiel, lebo Ťa prehnem cez koleno a dám Ti 27 na zadok! 😁  Jasné??? 😈 

    Ako pozerám, nikto tu nepolitikárči, lebo to tu nikto nevie, na to sme malí páni. Ale srandu z politiky robiť snáď môžme, lebo len tomu rozumieme a nás to baví, a nielen o politike. 🙂 Na ňu sa vyseriem.

    Ale poviem vám jeden príbeh.
    Môj sused poľovník má jedného známeho (tiež poľovníka) v zdužení, ktorého každý oslovuje Matyi bácsi. A tento Matyi bácsi vie vypáliť naozaj fantastický matroš v tekutom stave 52 a viac. Občas ked od neho dostane nejakú fľaštičku, zavolá ma, aby sme spoločne ohodnotili jeho výtvor. 👍 Neteraba vám asi rozpisovať, aké blaho zažívame, keď nám to šteklí gágory, proste pocit na hovado. A od okamihu (asi 10 rokov) keď sme takto koštovali jeho umenie prvý krát, sme pomenovali každý takýto liek Matyi bácsi. Teraz keď si povieme, že poď dáme si Matyi bácsi, a nielen my, ale aj naše široké okolie, každý vie, že budeme vstrebávať výbornú pálenôčku.
    Aj včera sme si dali každý po 5-6 Matyi bácsi a asi 6 Budvarov. 👍  Ale v norme.

    Takže Vanu, s Tebou som minule rozvinul tému na Maty bácsi, že máš niečo a aj donesieš, keď tadeto pojdeš raz, preto by som bol moc nerád, keby si odtiaľto odišiel kvôli nejakej sprostej politike, ktorú sa politikou povedať ani nedá. 😟  Bratm, nebuď labuť. 😈 

    #102624
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Nie som rusofil, nemusím ich veľmi… na Lenina, Stalina a spol sa nedá zabudnúť…

    Skôr sa divím tomu, že nemčúri 2x rozpútali svetové peklo, dnes komandujú európu – ale my ich ľúbime, však nič sa nedeje… na Hitlera sme už zabudli…

    …na archivára sa už moc nehráš, lebo Ti vytopilo papierový archív, a nezálohuješ HDD – školácka chyba. 
    Ozaj, poučil si sa? Ako dnes zálohuješ? Ďalší disk Ti určite odíde, je to len otázka času…

    … pozdravujem…

    (formičku do piesku mám zaarchivovanú – pekná spomienka)

    #102625
    maco
    Účastník (Participant)

    Papi, presne tak, všetko je o komunikácii, pretože písomne diskutovať je cocotina, chýbajú tam oči. 🙂 
    Retro, mal som na mysli plastový tesniaci krúžok v drážke, nie semeringy. Je dosť tenký, presahuje asi 1 stotinu, čo sa mi zdá málo a tlmiaca vložka sa posúva po trubke ľahko, ako gulička. 😁

    #102626
    Retro
    Účastník (Participant)

    Maco O.K. Daj tam ešte hustejší olej, skús W15.

    #102627
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Maco, verba volant, scripta manent … Potom môže ísť každý so svojimi falošnými úsmevmi, kam chce… 😁 

    Bopsik, vytopilo mi len papierové fotky a negatívy do roku cca 2002, niektoré praveké som si požičal od kamošov a prefotil. Preto občas nejaké pridám, aby som si (vraj) pomasíroval ego.

    Digitálne už mám pkkt na extrémnom HD. Ale keby sa aj všetko stratilo, okrem mňa to nikoho nezaujíma, tak čo? 😈 

    A že „ľúbime“ … 😶 
    Kto ľúbi Nemcov? A Američanov? A francúzskeho Makaróna? 😈 
    To vy, ako „Karavána“? 😁 
    Bopsik, šak láske neporučíš, ľúbte každý, koho len chcete… 😘 

    Inak dobré je mať mdzi sebou takého, kto určuje, kto je „karavána“, máte veľké šťastie, fakt.

    Len by bolo dobré, aby každý zanietenec a hlásna trubka tej či onej strany sa  zdržal a nepozval sem už žiadnu cudziu armádu.

    Lebo občas sa mi zdá, že niektorí nostalgici si myslia, že 30 rokov samostatnosti Slovensku stačilo…
    Potom by už fakt bolo tej lásky priveľa.

    Ahojko, drž mi fleka … 😈 

    #102628
    maco
    Účastník (Participant)

    Papi, aby sme prežili, musíme vedieť aj odpúšťať- áááááááááále, nezabúdať.  🙂 
    Retro, najprv dám nové tesniace elementy a potom sa uvidí. Ono to aj teraz z novým olejom W10 tlmí, ale zdá sa mi to nevýrazné.
    Ozaj, Retro, mám zaujímavý postreh z karburátorov Gixera. Nakoniec som odvrtal aj posledné dve plomby na „pilotoch“ a tie kuvy boli pootočené na 2+1/4 otáčky. Takže dva boli na 1+1/4 a dva na 2+1/4. Furt bol ten voľnobeh “ precitlivelý“. Na dva a pol otáčky to tiež stálo za p…ču- nepadali otáčky. Teraz je to všetko na 1+1/4 a mašina si pradie- na stojane  😁 Už len nahodiť platničky, prezuť gumu, vymeniť olej aj v jej tlmičoch a vyraziť „vstříc“ k novým dobrodružstvám, alebo problémom. Typujem to ešte na dva týždne. 😁

    #102629
    Retro
    Účastník (Participant)

    Maco chvalabohu. Mne staré haraburdy pod 2,5 otáčky nefungujú. Ale to je len môj poznatok, to namusí platiť u každého motora. Takže problém si mal v tryskách. Otáčky ešte nepadajú keď máš rozhasené klapky. Takže zosynchronizovať a máš to v poriadku.
    A ešte k tým sporom. Netreba tolerovať netolerantných a bude všetko O.K. 😁

    #102630
    ahojko
    Účastník (Participant)

    …Ahojko, drž mi fleka … 

    Papi, 

     drzim, som prave na Oravskej Priehrade

    v Ranci U Edyho, famozne steaky!!   👍

    #102631
    ahojko
    Účastník (Participant)

    …s novým olejom W10 tlmí, ale zdá sa mi to nevýrazné…

    maco,

      som bez osobnych skusenosti, ale docital som sa o origo prednych strunach

    z Japonska ze napriklad aj  na mojej VZR boli uz od nova poddimenzovane,

    a tak chalani menia s olejom aj tie  zea pevnejsie, a tiez menia aj ich

    stlacenost/predpatost extra dlhou plastovou rurkou. 

    Ti Japonciici su predsa len lahsi chlapecovia…  😈  
    #102632
    maco
    Účastník (Participant)

    Ahojko, pružiť to pruží dobre, akurát ten útlm by mohol byt citelnejší. Vŕtam sa v tom preto, lebo som našiel prasknutú špicu, nie pre jazdné vlastnosti. Snažím sa predísť ďalšiemu praskaniu, pretože mašina je spriahnutá so sajdkou. 🙂

    #102633
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Ahojte bývalí kamaráti prijateľja,skrátka lístije,,,,,Ako vidím je tu PŠM a to ja rád,len ta kua yoffo sa nedá a nedá papi je to fakt beznadejné,a ja mu kcem len dobre a nejde to!!!
    Ale čo som kcel,retro to dal ,   ,KUa po 68 som nenavidel rusov    ,amíkov som nevidel,a mám vp**i rusákov,šak som tam nigdaj nebol,ale tí kurevský skopčáci ma serú a nemam ich rád.Namyslený k***ti,neviem na čo, veď ich rusáci dodrbali,ale hajzli sa cítia ako páni európy,…To len tak na okraj..Ale serie ma to,,,,, že mi prestavajú vadiť rusaci a serú ma frantíci,skopčáci a ta haveď čo zachraňujú buzíci s mafianmi..za všetko môžeme my, že sme vyštrngali eštebákom moc,hajzlom ako Havel a umožnili prezliecť bolševikom do kabátov kapitalistov………..a hotovo,,,,,to je všetko. maco maš ÚPPDV…

    #102634
    bobolak
    Účastník (Participant)

    A ešte neviem o čo de,koho mažú??Mishko to nebol,,hneď ho podozrievate,on maže len majstrov sveta,ale nyje ahojka,ale majstra galaxie hehe,,,kui už sa na vás tešujem,najbližšie tuším na inchebe??

    #102635
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Bobo, práveže Mishka vymazali … 
    Zmizla šikmá veža spod mena a ja som myslel, že sa odregistruval … 😁 

    Na Inchebu sa teším aj ja, nezištne.
    Ani tento rok tam nejdem, hurá … 😈 
    #102636
    apa
    Účastník (Participant)

    Nejako to nestíham sledovať všetko. Prečo vymazali Mishka?

    K tým odchodom zo všelijakých stránok.. Ja to vidím tak, že to nie je čiernobiele a chyba je na oboch stranách. Jeden odíde kvôli holobriadkovi, iný kvôli politike, ďalší kvôli karaváne a čojaviem kvôli čomu.

    papi tak sa nevidíme na Inchebe 😟 

    Ale nevadí, vynahradíme si to a nevidíme sa v Jelke 🙂  😈  🤐

    #102637
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Apa, nerieš. Som mimo a mám sa výborne. 😁 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 15,586 až 15,600 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri