Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 15,631 až 15,645 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #102668
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈   Retro, nájdi niekoho s profi-programom na vykorigovanie starých dokruvených fotiek.
    Ja mám len taký zdarma-deccký stiahnutý, skúsil som to, ale lepšie to nejak nejde, bolo to strašne preexponované a dosť do červena.
    A namiesto prefotenia by bol určite lepší kvalitný skener.

    #102669
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Prečo jazdím?
    Pre pocit slobody a vietor vo vlasoch. 😁  😈  Ale teraz vážne. Predsa lebo chcem. 👍  🙂

    #102670
    Retro
    Účastník (Participant)

    Papi, aký program??? Stará fotka má byť rozmazaná a nekvalitná, tak ako keď si pustíš zo starej poškrabanej platne Petroleom lámpu od Omegy, lebo keď je to čisté stráca sa kúzlo 😁 
    Tá fotka /vidím, že sleduješ všetko-asi si to pochytil od svojich nepoučiteľných „kamarátov“ 😁 😁 😁/ je zoskenovaná zo starého diapozitívu, ktorý nie je nič moc. A kúpil som na to vo štvrtok moderný skener z Lídlu. Takže nič modernejšie neexistuje, tak ma neser 😁 😁 😁

    #102671
    Retro
    Účastník (Participant)

    Ešte jedno oskenované fotomoderným skenerom. Džawa ouedžsí 500 end áj, 1982 jír 😁 

    #102672
    maco
    Účastník (Participant)

    Papi, ma nemser, hovoríš, ako by na GTX boli len samí cocoti, čo dúfam nemyslíš vážne. 😟

    #102673
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Maco, neser. Pripomínaš mi niektorých žonglérov slova… 😈 

    Aj u teba mám často dojem, že máš problémy pochopiť písaný text. 😈 

    Netýka sa to len vyhlášky, ale aj môjho príspevku Ahojkovi, pridaného včera o 19:39.

    Skús to prečítať ešte raz a prezraď, z ktorej časti si to vydedukoval s tými cocotmi? 😈

    #102674
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Pardon, nedá sa to už korigovať, takže pre istotu:  čas 19:32

    #102675
    maco
    Účastník (Participant)

    Papi, to som rád že prskáš, vidím že si to nemyslel doslovne tak, ako som to ja pochopičil:

     Nenájde. Všetko po mojom odchode o nme sú tam manipulácie, klamstvá a zavádzania.

    Všetci to žerú, ale nech, dobrú chuť…

    Jasné, že tam nepasujem, by som sa hanbil. Ale Ahojko má kua-dobré nervy…

    – toto ma trochu nasralo, takže vidím že to nie je myslené doslovne. (kuva stále mi chýba očný kontakt)

    Čítam GTX denne viackrát a nezdieľam Tvoj prezentovaný názor. Každý Tvoje rozhodnutie akceptoval a viac neriešil, aj keď určite to mnohých zakočilo, pretože si bol pre stránku prínosom.
    Koniec koncov, už viem že stránka je slobodná, takže diskusii otvorená 😁  😁  😁 

     
    No a  o tom odbočovaní vľavo môžeme podebatovať  🙂  🙂  🙂

    #102676
    Goldy
    Účastník (Participant)

    Že prečo jazdím? Lebo klasik (papi) mi pri jednej príležitosti povedal, „šak motorka lieči!“ a mňa sem-tam sk…ene bolí chrbát 😈

    #102677
    apa
    Účastník (Participant)

    Dnes som skúter kľúčikový vytiahol zo šopy, vložil akumulátor, natiahol kľúčik 2-3 krát a skúter už aj vrnel  🙂  Chonda je Chomda, aj keď to je tygr z indie, konce týdne se dožije jé…

    #102678
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈   Maco, nechajme to tak, všetko je myslené doslovne, ale platia slová mnou napísané a nie nejaké dodatočne domyslené. GTX ma sklamala, ako skupina, ktorá dovolí vulgárne útoky vo svojich radoch.
    Útočníci upratujú, obviňujú, intrigujú – a čuduj sa svete, každý hladá chybu vo mne… 😁 

    #102679
    Retro
    Účastník (Participant)

    😀😀😀Veď už som písal, že čo to ty musíš byť za človeka…😀😀😀

    #102680
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Retro, ale veď čítaj het Maca: … „Každý Tvoje rozhodnutie akceptoval a viac neriešil „…

    Nehorázne klamstvo. Riešili ma tam žongléri dlho, vymysleli na mňa nejaký „papi-vírus“, potom som vraj tam prispieval pod catman-nickom, bol som unáhlený slaboch, blablabla.
    Niektoré príspevky mám odložené, tak nechcite, aby som s nimi tu zamoroval priestor.
    Mám ich vyše 30, netýkajú sa len mňa, ale aj Baču a Ahojka.
    Boli dokonca aj také, čo sám autor po pár dňoch žiadal vymazať, ale 99% obecenstva sa k tomu nijak nevyjadrilo, česť výnimkám:

    Fajnová priateľská atmosféra, fakt. Dobrú chuť, GTX… 😁 
    Ale vraj „tam“ všetko je, jak má byť a riešiť treba mňa, samozrejme. 😁 

    Vôbec som sa nechcel až sem dostať, dávno nie je to môj problém.

    Ale zas by ste si mohli uvedomiť, že ja sa len bránim, aby Retro nemyslel, že som odľud ancikrist. 😈 

    #102681
    Retro
    Účastník (Participant)

    Hmmm…elitná soločnosť😀

    #102682
    maco
    Účastník (Participant)

    Retro, spoločnosť na Motoride, GTX, Motocykel je všade podobná. Netreba hneď po prvej rane robiť predčasné závery  🙂

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 15,631 až 15,645 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri